Лист щастя від провайдера, або хто здав кролика

Локальные сети и Интернет
Автор
Повідомлення
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

taxi911: 05.02.2024 13:55Я так розумію, чим дальше в Европу - тим більше буде подібних листів?
Да, всё верно. Сейчас пофиг и можно игнорировать. Если провайдер начнет сам что-то мутить и блочить вам - меняйте провайдера, это чисто его причуды. Ну а дальше ждём изменений в законодательство, которые ЕС будет требовать в рамках евроинтеграционных процессов.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0kie: 05.02.2024 14:33 taxi911
Кидай. Найду комп - проверю.

Отправлено спустя 1 минуту 45 секунд:
Евгений King
Та хоть в дэсятэ. Пользуйтесь нормальными трекерами, куда не лезут руки правообладателей.
Ну ось на тому ж https://iknowwhatyoudownload.com/ru/peer/ видно мої завантаження з сайту на який правовласникам має бути до дупи, тому що контент там власний
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taxi911: 05.02.2024 13:55 Я так розумію, чим дальше в Европу - тим більше буде подібних листів?
Декілька років тмоу спілкувався на цю тему в діскорді із декількома знайомими як з Європи, так і з США. От відповідь одного із них, інші в принципі теж саме сказали :
спойлер
Зображення
Ви думаєте у нас хтось цим буде займатись, навіть із відповідним законодавством, якого немає?
taxi911: 05.02.2024 14:26 SERGBILL
Який freeVPN дасть швидкість? :gigi:
Ні ну якщо вкрутять гайки, то мабуть й перейдемо всі.


А хтось через Оракл ганяє торренти, чта там ліміт та контролінг?
SoftEther VPN, але там треба паритись з пошуками нормальних портів, в мене не всі працюють. І навіть ті що працюють на одні ресурси працюють, на інші ні.
Востаннє редагувалось 05.02.2024 15:18 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ось я так само спілкувався зі знайомими з Німеччини, правда то давно було, вони казали що на ці листи можна забити болт, що це чисто на лоха наживка. Щодо впн, то мене влаштовує 1.1.1.1, швидкість ніби та сама що і без нього (правда у мене 20мбіт у сонячний день :gigi: )
0kie
Member

Повідомлення

https://www.vpnunlimited.com/ua/palianytsia - для Украины во время войны бесплатно. Там есть несколько вариантов для торрентов, есть для стриминговых сервисов. Не благодарите.
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0kie: 05.02.2024 15:50 https://www.vpnunlimited.com/ua/palianytsia - для Украины во время войны бесплатно. Там есть несколько вариантов для торрентов, есть для стриминговых сервисов. Не благодарите.
Где ж бесплатно если там надо подписываться через Дія.Підпис. Значит платить надо своими персональными данными. А уж во время использования впн раздавать данные - это последнее что хочет пользователь.
Ostin
Member

Повідомлення

Бляха, навіть не знаю, як це назвати) Для того, щоб використовувати якусь фігню, що має робити тебе анонімним, ти повинен розшарити свої реальні банківські дані. І ця ж фігня збирає на тебе компромат :lol:
А потім, зі зміною законодаства, лист щастя - ви робили таку і таку дичину, будь ласка, 10000$ до вечора або в тюрму :D
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 05.02.2024 16:17А потім, зі зміною законодаства, лист щастя - ви робили таку і таку дичину, будь ласка, 10000$ до вечора або в тюрму
Згідно з статтею 58 Конституції України «закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи. Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.
0kie
Member

Повідомлення

Ostin
Закон не имеет обратного действия. Всё, что ты творил до его появления - не подлежит наказанию.
Fen1xz
Тогда купи и пользуйся. Моих данных в Дии нет, а их занос туда уже сажает тебя на цифровой крючок. Там вижу, там не вижу, а там рыбу заворачивали. Определись уже.
Ostin
Member

Повідомлення

Зворотньої дії немає. А от часовий проміжок, за який нерозважливий користувач начудить, а закон вже діяв, буде точно. І таких користувачів трохи буде.
Це як з карткою, яку ти підв'язуєш за перший халявний платіж. Типу на халяву, потім можна відв'язати. То якого ж хріна ви її прив'язуєте, чурки!?
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0kie: 05.02.2024 16:38 Ostin
Закон не имеет обратного действия. Всё, что ты творил до его появления - не подлежит наказанию.
Fen1xz
Тогда купи и пользуйся. Моих данных в Дии нет, а их занос туда уже сажает тебя на цифровой крючок. Там вижу, там не вижу, а там рыбу заворачивали. Определись уже.
А как ты тогда подписался цифровой подписью без данных ? Подпись тебе дадут если ты верифицированный пользователь, а верификацию без данных не пройти.
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

:popcorn:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0kie: 05.02.2024 14:28 Евгений King
Мне никогда не приходили письма аналогичного содержания. Что на местном провайдере, что на Киевстаре, что на трёх мобильных провайдерах. Я особенный? :gigi:
да ты особенный... Дурень, так как у тебя есть только твое я, и способность собирать минуса.
Такую чушь несёшь как всегда впрочем
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

0kie: 05.02.2024 16:38 Моих данных в Дии нет
:laugh: :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 18 секунд:
просто оцените уровень интеллекта человека который тут всем раздает советы

Отправлено спустя 1 минуту 24 секунды:
0kie
давай мы все будем под твоей дией авторизоваться там же нету твоих данных
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

:popcorn:
Якийсь жабогадюкінг.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

0kie
Это как твоих данных в Дие нет? :gigi: Дия это просто собиратель данных из разных цифровых баз. Туда просто входишь по Bank ID (у тебя ж есть кредитка какого-то банка - или ты всё наличкой и ИНН есть - ты уже на цифровом крючке и очень давно) и там будет и паспорт (если карточка) и ИНН и водительские права. И это Дия подтягивает за секунду.
slv
Member

Повідомлення

pelia: 05.02.2024 14:44 У нас в країні це все фігня, скажіть мені ваш айпішник, я гляну тут https://iknowwhatyoudownload.com/ru/peer/ і буду знати що ви там накачали :rotate:
Х.ня. Жодної мого завантаження :lol:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

slv: 05.02.2024 18:02
pelia: 05.02.2024 14:44 У нас в країні це все фігня, скажіть мені ваш айпішник, я гляну тут https://iknowwhatyoudownload.com/ru/peer/ і буду знати що ви там накачали :rotate:
Х.ня. Жодної мого завантаження :lol:
не фігня, просто у вас, можливо, динамічний айпі, запустіть торрент клієнт і воно побачить ваші завантаження
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

pelia
Постійна ІР, з 244 роздач (активних 24/7) цей сайт показав аж одну (Beekeeper).
DHT вимкнено, шифрування трафіку примусове, є актуальний "чорний список", клієнт - transmission-daemon.
l-m
Member

Повідомлення

Shpoker: 05.02.2024 14:39
0kie: 05.02.2024 14:33Пользуйтесь нормальными трекерами

:lol: господи, какие трекеры, погугли что такое DHT и как его можно парсить прямо онлайн, никакой трекер не имеет значения, это часть торрент протокола
Трекер має значення, на приватних трекерах DHT вимикають.
Відповісти