Производители видеокарт. Статистика, отзывы, впечатления

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Відповісти
Автор
Повідомлення
Liberty
Junior

Повідомлення

clocker2014

Та сама ситуація з Asus 4070Ti TUF, написав в сапорт Asus щодо цієї проблеми, відписали, що це є нормою для відеокарт Ausus і якщо я вважаю що шум занадто сильний, то можу "звернутись до авторизованого СЦ через торгову мережу, для отримання офіційного заключення". Вирішив відправити карту в магазин, вони протестують її в себе та якщо "діагноз" підтвердиться, то відправлять на сервіс в Asus. не знаю чи буде толк з цього всього, але до Asus довіри вже нема.
PS. Ситуація з локом фпс допомагає, якщо гра не сильно навантажує відеокарту. Мені лок допоміг в Eve online і писк пропав, але толку з того, якщо в тій же RDR2 в 2к при макс налаштуваннях карта пищить/свистить. БП у мене також не поганий - MSI MPG A850G PCIE5, для 4070Ti - точно достатньо.
clocker2014
Junior

Повідомлення

Liberty: 30.11.2023 16:45 clocker2014

Та сама ситуація з Asus 4070Ti TUF, написав в сапорт Asus щодо цієї проблеми, відписали, що це є нормою для відеокарт Ausus і якщо я вважаю що шум занадто сильний, то можу "звернутись до авторизованого СЦ через торгову мережу, для отримання офіційного заключення". Вирішив відправити карту в магазин, вони протестують її в себе та якщо "діагноз" підтвердиться, то відправлять на сервіс в Asus. не знаю чи буде толк з цього всього, але до Asus довіри вже нема.
PS. Ситуація з локом фпс допомагає, якщо гра не сильно навантажує відеокарту. Мені лок допоміг в Eve online і писк пропав, але толку з того, якщо в тій же RDR2 в 2к при макс налаштуваннях карта пищить/свистить. БП у мене також не поганий - MSI MPG A850G PCIE5, для 4070Ti - точно достатньо.
Шум дроселів не являється гарантійним випадком, якщо не пройшло 14 днів то можна спробувати повернути карту, я так і зробив. Моя пищала так що перебивала шум системи охолодження, вважаю це дефектом.
Liberty
Junior

Повідомлення

clocker2014: 30.11.2023 18:28 Шум дроселів не являється гарантійним випадком, якщо не пройшло 14 днів то можна спробувати повернути карту, я так і зробив. Моя пищала так що перебивала шум системи охолодження, вважаю це дефектом.
Можете вказати що Ви зробили, що б повернути карту? Вам замінили на таку ж чи повернули кошти?
clocker2014
Junior

Повідомлення

Liberty: 01.12.2023 11:00
clocker2014: 30.11.2023 18:28 Шум дроселів не являється гарантійним випадком, якщо не пройшло 14 днів то можна спробувати повернути карту, я так і зробив. Моя пищала так що перебивала шум системи охолодження, вважаю це дефектом.
Можете вказати що Ви зробили, що б повернути карту? Вам замінили на таку ж чи повернули кошти?
Приніс карту продавцеві, оформив заявку на повернення коштів, після чого її перевірили і повернули кошти.
BOCKPEC
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Маю чотири карточки стареньких і от що можу сказати:
1. asus rog strix 1050ti 4 gb oc - 6 років юзаю, дуже тихенька, холодна, їсть 75 вт в нагрузці - термопасту не міняв ще. Супер, моя найулюбленіша. Ніколи не продам)
2. aorus 1060 oc 6 gb - 5 років, сама заряжена 1060ті що я міг знайти тоді. Дуже крута, на 3 вентеля. тихенька, але температури вже звичайні, не холодні, 70 градусів десь, термопасту не міняв - подобається, але 1050ті менш прожорливіша і мені більше підходить для танків)
3. palit 1660 super oc на два вентиля, 3 роки користуюсь - не подобається, термоінтерфес міняв, гріється 75+, дроселя пищать, міняти поки не хочу, таке шось не дуже подобається
4. gigabyte 3060 ti oc 8 gb, hlr версія, 2 роки користуюсь, термоінтерфейс міняв, трохи гудить, але не пищить, але температури 82+ в космос улітають. Не подобається взагалі. Майже не юзаю
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

BOCKPEC

Зачем вообще держать столько карт если вы ими не пользуетесь, оставить одну, две и хватит, остальные продать пока в цене ещё сильней не упали, я бы 3060ти оставил бы но у вас что-то реально плохо с температурами, обычно даже на самых донных кулерах там 75+, может у вас прижим плохой, задаунвольтить её тоже вариант.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

BOCKPEC: 03.12.2023 15:41 Маю чотири карточки стареньких і от що можу сказати:
1. asus rog strix 1050ti 4 gb oc - 6 років юзаю, дуже тихенька, холодна, їсть 75 вт в нагрузці - термопасту не міняв ще. Супер, моя найулюбленіша. Ніколи не продам)
2. aorus 1060 oc 6 gb - 5 років, сама заряжена 1060ті що я міг знайти тоді. Дуже крута, на 3 вентеля. тихенька, але температури вже звичайні, не холодні, 70 градусів десь, термопасту не міняв - подобається, але 1050ті менш прожорливіша і мені більше підходить для танків)
3. palit 1660 super oc на два вентиля, 3 роки користуюсь - не подобається, термоінтерфес міняв, гріється 75+, дроселя пищать, міняти поки не хочу, таке шось не дуже подобається
4. gigabyte 3060 ti oc 8 gb, hlr версія, 2 роки користуюсь, термоінтерфейс міняв, трохи гудить, але не пищить, але температури 82+ в космос улітають. Не подобається взагалі. Майже не юзаю
Гига у Вас поламана. Не гріються вони так.
_Ade
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Підкажіть, що це може бути що звук?
спойлер
BOCKPEC
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 03.12.2023 16:55 BOCKPEC

Зачем вообще держать столько карт если вы ими не пользуетесь, оставить одну, две и хватит, остальные продать пока в цене ещё сильней не упали, я бы 3060ти оставил бы но у вас что-то реально плохо с температурами, обычно даже на самых донных кулерах там 75+, может у вас прижим плохой, задаунвольтить её тоже вариант.
пробував даунвольт, крива міняється, але всерівно через 30 хв виходить на температуру 82, далі скидує. Корпус не самий продуваємий звичайно. Якщо все відркити буде 75. Але інші відяхи в тому корпусі набагато холодніші. А от прижим місля заміни інтерфейсу - це гарна ідея. Це може бути. ДЯкую
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

палит дуал 4070. за 2 месяца задребезжал один вентиль. походу их даже не смазали на заводе.
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

Уже как +/- две недели эксплуатирую ASUS TUF RTX 4070 OC ни какого писка , ни то что писка ее вообще не слышно, самая холодная карта которая у меня была, в простое 33 градуса ,под нагрузкой 50с и это с пассивным охладом , вентиляторы не включаются, не знаю от сколько градусов включаются вентиляторы, я ещё ничего не клацал , как с коробки достал так и стоит, такие температуры думаю что это заслуга корпуса !
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

покупалась в Розетке за 43к
дроселя не гудят - вентиляторы нормальные(хотя в моей Гиге вентиляторы тише и звук приятнее)
в киберпанке 60 градусов по чипу
Вкладення
vs1.jpg
abcdeyka
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Vlaad13: 18.02.2024 13:38 покупалась в Розетке за 43к
дроселя не гудят - вентиляторы нормальные(хотя в моей Гиге вентиляторы тише и звук приятнее)
в киберпанке 60 градусов по чипу
Взял такую же Asus tuf 4070 ti super за 37к проблем нету. Поставил курву на 2760/1v. И +1800 по памяти.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Vlaad13

43к за карту которая у нас должна стоить 900-950$ максимум :up: :gigi:
ISN
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Комради.що б ви вибрали для 2к з таких :
1 rx 7900 xt
2 rtx 4070 super
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ISN: 21.02.2024 15:13 Комради.що б ви вибрали для 2к з таких :
1 rx 7900 xt
2 rtx 4070 super
Ви темою помилились, вибір карт в іншій темі, а тут відгуки.
abcdeyka
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ISN: 21.02.2024 15:13 Комради.що б ви вибрали для 2к з таких :
1 rx 7900 xt
2 rtx 4070 super
4070 super будет похолоднее. Но в зависимости от игр нужно смотреть тесты. Конкретно тех игр которые интересны.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

XFX Speedster MERC 319 6900XT.
2 роки, політ нормальний. З коробки криві вентилів сильно занижені, через що хот спот міг під 100гр кочегарити. Максимальна ніби як 110, але все одно було якось некомфортно. Тому одразу ж поправив криві, трохи даунвольту. Зараз норм, ~85гр
"Двопозиційний" біос, трохи з іншими частотами. Особливої різниці між ними нема.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

abcdeyka: 21.02.2024 16:314070 super будет похолоднее.
А 7900хт будет сильно быстрее, может кроме пары игр с включенными лучами, а так везде конкретное отставание если без лучей.
Відповісти