Нова пошта: все, що пов'язано з цією службою доставки

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

Все вопросы по НП - в этой теме

ПРАВИЛА конференции действуют в полной мере
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хотів забрати телефон сьогодні, запитав, чи можна буде девайс перевірити на пошті впродовж хоча б 15 хвилин, кажуть максимум 2-3 хвилини на перевірку, і налаштування скидати заборонено, успіхів їм з такими конченими правилами :lol:
moonlight49
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Прийдіть в інше відділення та спитайте теж саме. Не думаю що в них десь в правилах є 2-3 хв
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

10 мин было на осмотр, но со вчера (15.11.23) - уже 5 мин

Редакція 8.9. від 15.11.2023
16.7. «Огляд відправлення» – надає можливість Одержувачу у відділенні, скориставшись спеціально відведеним столом або за адресою, розкрити упаковку відправлення та перевірити його вміст на відсутність зовнішніх пошкоджень і відповідність замовленому товару в присутності представника ТОВ «НОВА ПОШТА».
Процес огляду відправлення не повинен перевищувати 5-ти хвилин на одне відправлення. ТОВ «НОВА ПОШТА» не надає на огляд відправлення, якщо це передбачено договором з Відправником.
Під час огляду відправлення забороняється:
✔ Підключати прилади, носії інформації або механізми, які не є частиною відправлення (за винятком сім-карток, навушників, елементів живлення, флешнакопичувача (з метою перевірки дефектів матриці телевізорів)).
✔ Використовувати витратні матеріали, що є у відправленні (наприклад, розпилювати тестові флакони парфумерії, тестувати косметичні вироби).
✔ Використовувати вміст відправлення із власними речами Одержувача, зокрема носіями інформації (заборонено підключати, зчитувати, копіювати).
✔ Заливати паливно-мастильні матеріали або інші рідини у відправлення, які передбачають їх використання.
✔ Встановлювати паролі на електроприлади, які передбачають таку функцію (телефони, планшети, комп’ютери або ноутбуки).
✔ Зривати з упаковки та відправлень заводські, рекламні та інформаційні наклейки (за винятком наклейок, розміщених на упаковці комп’ютерної, електронної та оптичної продукції в місцях її відкривання).
✔ Відкривати відправлення в упаковках, які мають такі методи контролю першого розкриття (дозволяється проводити тільки зовнішній огляд на відсутність пошкоджень):
− пломби-індикатори (прошивка нитками на мішках; металеві або паперові пломби на банках, перфорації на горловині кришок на ємностях з рідиною тощо);
− термозбіжна плівка (за винятком комп’ютерної, електронної, оптичної продукції та аксесуарів, що входять до їх вмісту) – це різновид пакувальних плівок, особливістю яких є здатність скорочуватися під впливом температури і приймати форму пакувального виробу;
− блістерна упаковка – це контейнер або футляр, що штампується, повторюючи форму та розміри предмета, розміщеного всередині або створює ємність, необхідну для розміщення товару, який виготовляється із термостійкого пластику та може мати жорстку поліграфічну, металеву чи пластикову підкладку;
− ламіновано-поліетиленова упаковка – це упаковка, у якій два і більше шарів плівки поєднані в один під дією високих температур, нанесеного клею або розчинника.
✔ Розбирати відправлення, крім випадків, що передбачають встановлення сімкартки або елементів живлення без використання інструмента, який не входить в комплект пристрою.
✔ Проводити огляд відправлення за межами відділення (для відправлень, адресованих до відділень).
У разі адресної доставки також забороняється:
− розбирати обрешетування, в яке запаковане відправлення;
− підключати портативну, побутову техніку до електромережі (дозволяється проводити огляд на відсутність зовнішніх дефектів і механічних пошкоджень відправлення);
− під час адресної доставки заборонено проводити примірку одягу та взуття.
У разі порушення цих умов огляду, відправлення не підлягає поверненню.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

moonlight49: 16.11.2023 03:06
Прийдіть в інше відділення та спитайте теж саме. Не думаю що в них десь в правилах є 2-3 хв
Завжди до цього можна було навести аргументи і давали хвилин 15 на перевірку, тут кажеш що треба банально скинути налаштування, щоб перевірити девайс на відсутність айфклауду - а тобі кажуть заборонено це робити :laugh:

Відправлено через 1 хвилину 14 секунд:
gehka3: 16.11.2023 06:55 10 мин было на осмотр, но со вчера (15.11.23) - уже 5 мин
Я ходив у понеділок та вівторок, уже були ці покращення до 15 числа :rotate:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну так хай стоять біля клієнта і дивляться за тим, що він робить, в чому питання? Тепер варіанти з покупкою б/в девайсів це ймовірність купити у якогось хитрозробленого продавана девайс з мдм профілем, лочений під оператора або взагалі з фантомним обліковим записом по ціні неверлоку, покращення :laugh:
Fuuuuuuury
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 17.11.2023 01:15
DEVES: 16.11.2023 20:27 Это чтоб всякая п*дарня мутнорылая с icloud не мутила. Типа заходят в учетку и отказываются от посылки...
Ну так хай стоять біля клієнта і дивляться за тим, що він робить, в чому питання? Тепер варіанти з покупкою б/в девайсів це ймовірність купити у якогось хитрозробленого продавана девайс з мдм профілем, лочений під оператора або взагалі з фантомним обліковим записом по ціні неверлоку, покращення :laugh:
Я так перевіряв 2 рази по 15хв. Перший раз перевірив функції і скинув налаштування, віддав їм (сказав, що завтра заберу). На наступний день прийшов, телефон уже був зі скинутими, я всі дані ввів, перевірив і забрав.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fuuuuuuury: 07.12.2023 19:00
7mindfields: 17.11.2023 01:15
Ну так хай стоять біля клієнта і дивляться за тим, що він робить, в чому питання? Тепер варіанти з покупкою б/в девайсів це ймовірність купити у якогось хитрозробленого продавана девайс з мдм профілем, лочений під оператора або взагалі з фантомним обліковим записом по ціні неверлоку, покращення :laugh:
Я так перевіряв 2 рази по 15хв. Перший раз перевірив функції і скинув налаштування, віддав їм (сказав, що завтра заберу). На наступний день прийшов, телефон уже був зі скинутими, я всі дані ввів, перевірив і забрав.
Ну я по декілька днів не перевіряв, але теж неодноразово купував б/в телефони/планшети, і можу з впевненістю сказати, що кожен, у кого хоч раз був айфон крінжане з відповіді оператора, що на такому б/в телефоні не можна скидати налаштування до заводських, а можна тільки максимум перевірити чи дзвонить, камеру і тд. А саме іронічне, що такий співробітник сам користується айфоном, і розуміє, наскільки його пропозиція перевірки абсурдна :lol:
cezaronok
Member
Звідки: Одеська область

Повідомлення

Підкажіть будь ласка. Правда в нп ніяк не перевірити відеокарту? Бо недавно сказали що огляд тільки візуальний, с телефонами, ноутами та пк также.

Відправлено через 20 секунд:
Приходиться все на укр слати
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

cezaronok
відеокарту ніяк, тільки візуально. Ноут перевірити звісно можна, але попросіть продавця встановити необхідний софт, Aida наприклад, бо не можна користуватись своїми флешками. Смарт трохи складніше, всілякі там блокування, операторські/лізингові локи виявити одразу важко.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Едет запакованный в заводских пломбах(пленке) телефон с инет магазина наложенным платежом, дадут открыть на нп? Еще приблизительно 3 месяца назад исключением составляли телефоны и еще что-там, лично открывал запакованный тел. Ничего не поменялось? смогу открыть упаковку и посмотреть что телефон не разбит?

Отправлено спустя 35 минут 26 секунд:
позвонил сам на горячую линию, так как сумма не маленькая, в целом, оператор сам не знает и начал в течении 10 минут(карл) перечитывать мне половину "Умови надання послуг" в целом пункт 16.7 отвечает на все вопросы https://novapost.com/uk-ua/more/offer
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

shnok
Если пленка заводская на коробке - не дадут. У меня по крайней мере так в двух отделениях. Если б/у - все разрешают, даже зарядки предлагают если севший.
Вообще все что в пленках не дают
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 24.01.2024 14:50 shnok
Если пленка заводская на коробке - не дадут. У меня по крайней мере так в двух отделениях. Если б/у - все разрешают, даже зарядки предлагают если севший.
Вообще все что в пленках не дают
я открывал 3 месяца назад в заводской пленке телефон стоимостью 15к, оператор сначала не захотел, но рядом стоял зав. отделения и без проблем дал согласие, сказал оператору что телефоны - исключение. Вот в пункте 16.7 написано же что : "забороняється:− термозбіжна плівка (за винятком комп’ютерної, електронної, оптичної продукції та аксесуарів, що входять до їх вмісту) – це різновид пакувальних плівок, особливістю яких є здатність скорочуватися під впливом температури і приймати форму пакувального виробу;
телефон подходит под описание электронной продукции, в общем, через пару дней пойду забирать, узнаю. но я уже подкован))) :)
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

shnok
буду знать :beer:
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скорее всего все и так будет нормально, но хочется конечно же удостоверится в целостности устройства
klerik
Junior

Повідомлення

shnok
Це не виняток, заводське заборонено відкривати, щоб то не було і так було завжди. Якби ви не забрали той що розпаковували, то нова пошта його б купила.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

в листопаді брав телефон матері, відкрив та перевірив на відділенні НП без проблем.
klerik
Junior

Повідомлення

zmax
Те що десь комусь дозволяють розпаковувати заводське пакування з плівкою і пломбами, це все на страх та ризик оператора, в їх правилах чітко прописано, що заводське пакування заборонено відкривати, можна оглянути тільки візуально.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

klerik
для вас пункт 16.7 ничего не значит? Я открывал и рядом стоял зав. отделения, я не думаю, что он бы рисковал, или не знает нюансов.

Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:
точнее он сказал оператору распечатывать, так как телефон - исключение
klerik
Junior

Повідомлення

shnok
Я ще раз пояснюю, якби був відказ, то він би купив дану посилку. Так що це було на його ризик.
Відповісти