Asus tuf a520 plus wifi отвалился wifi

Вопросы по материнским платам, BIOS, UEFI, чипсетам
Автор
Повідомлення
Baklaikin
Junior

Повідомлення

Добрый день. Купил сынишке комп, заказал на известном сайте запчасти с услугой сборки. Все приехало собранное, накатил винду, драйвера чипсета, lab, wifi. Все работало 3 дня и радовало. Потом, когда сын играл у него отвалился wifi. В девайс менеджере не видит wifi и bluetooth. Неужели гарантийный случай и поломка мп? Уже и перезагружал он его и драйвера переустанавливал. Плата не видит wifi. Подскажите что делать? Гарантия есть, даже 14 дней ещё не прошло
Siferatus
Member

Повідомлення

В биосе ничего не клацали? Не "оптимизировали" винду для лучшего фпса?
Отключите питание, скидывайте батарейку, и поддержите пару минут кнопку включения. Далее батарейку обратно и включаем комп смотрим изменилось ли чего.
Если не поможет - катайте лайв windows pe на флешку и с-под него смотрите видится ли адаптер
Baklaikin
Junior

Повідомлення

В биосе точно ничего не клацал малой, с виндой тоже ничего не делал. Только играет в игры. А что такое катайте лайв windows pe на флешку?
Siferatus
Member

Повідомлення

Записать загрузочную лайв-систему на флешку и глянуть что там все видится или нет что бы вариант с виндой исключить.
Baklaikin
Junior

Повідомлення

А что такое катайте лайв windows pe на флешку?
Уже нашел, спасибо. Посмотрим увидит ли оборудование.
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Брав перед новим роком саме туф а520 і б550 під збірки.
На обох мамках вайфай платка тупо відмовлялась працювати. Незалежно від вінди, версії дров пересмикувань в бівісі.
Причому в ноути переставляв - працює без питань!
Вирішив питання заміною плат в ноутах на платки з мамок.
В сервісі просто поміняли материнки, що абсолютно ніяк не вирішило проблеми! Тему знають, але вже такий Ісус на останніх платформах. Річ не тільки про амд, у інтела на б660 наче така сама тема була
Baklaikin
Junior

Повідомлення

KYDRAM
Дякую за відповідь, отже ми не одні такі. Так шкода, спеціально повівся на вбудований wifi, інакше взяв би дешевше плату. А в сервісі без проблем міняли? Як довго тривала заміна материнки?
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Baklaikin: 23.01.2024 12:01 KYDRAM
Дякую за відповідь, отже ми не одні такі. Так шкода, спеціально повівся на вбудований wifi, інакше взяв би дешевше плату. А в сервісі без проблем міняли? Як довго тривала заміна материнки?
відправте їм назад, якщо не вирішать питання, просіть встановити простіше плату без вай фай.
Baklaikin
Junior

Повідомлення

Timedemo
Напевно так і зробимо. Компік зібраний прийшов, так і назад відправимо. Сподіваюсь вирішать проблему, а як ні то доведеться міняти плату на іншу. Єх, син так чекав на комп і це був подарунок на день народження. Думав асус це фірма! У всіх виробників буває мабуть
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Baklaikin
Логіка з WiFi правильна, саме такі моделі і треба брати, тим паче у інтела в чіпсеті він так і так є. Це також дозволить і геймпад під'єднати і іншу периферію по блютуз. Але в бюджетних лінійках у всіх зараз жахлива якість, причому не бюджетні коштують як раніше цілий комп. По гарантії мають вирішити проблему.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ви взагалі перевірили, щоб воно у вінді чи біосі не було вимкнено, перед тим як тазік відправляти кудись? Покажіть скрін диспетчера пристроїв із розкритою гілкою мережевих адаптерів і фото біоса де воно увімкнене. Я за час роботи в СЦ стільки казок наслухався "ніхто нічо, воно саме, я гарантую", що якби мені за кожен раз давали по гривні... :D
На вашій платі модуль не знімний, тому не потрібно робити якихось висновків по чужих історіях, які не стосуються вашого випадку.
Baklaikin
Junior

Повідомлення

GreenMile
Я закордоном, під'єднався вчора team viewer. У device manager ні блютуса ні wifi немає. Малий з дружиною зайшли у біос - розширені налаштування(F7) і там стоїть enabled. Тобто це перевірили
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Baklaikin: 23.01.2024 13:26 GreenMile
У device manager ні блютуса ні wifi немає
Я не питаю чи вони там є чи немає, я питав за скрін і не просто так. Бо дуже часта проблема - некоректні драйвери, через які воно висить типу "PCI Device" і ви його звісно не будете бачити в списку.
Baklaikin: 23.01.2024 13:26 Малий з дружиною зайшли у біос - розширені налаштування(F7) і там стоїть enabled. Тобто це перевірили
З цим ок, тоді повертаємось до диспетчера.
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Дрова после обновлений слететь мозги, вручную с сайта скачать и установить еще раз
Baklaikin
Junior

Повідомлення

FANAT7
3 рази переставляв драйвера з оф сайту - не допомагає.
GreenMile
Це в device manager може бути wifi у іншій підкатегорії?
slv
Member

Повідомлення

Вертай взад, поки є гарантия . Схоже на відвал радіомодуля
LAN робочий ?
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Baklaikin: 23.01.2024 15:02 Це в device manager може бути wifi у іншій підкатегорії?
Якщо некоректно став, або не тей драйвер (наприклад, ви можете з офсайту скачати драйвери на інтел, а там якийсь медіатек стоїть) то воно може бути або в категорії other devices, або в категорії мережевих адаптерів, але з назвою як я писав вище - PCI device, Unknown device тощо, воно не буде називатись wifi. Тому я і казав зробити скрін і показати тут його.
Baklaikin
Junior

Повідомлення

slv
Робочий
GreenMile
Син зі школи прийде і зробить скріншоти. Скоро

Отправлено спустя 2 часа 39 минут 5 секунд:
спойлер
comp-1.PNG
спойлер
comp-2.PNG
спойлер
comp-3.PNG
спойлер
comp-5.PNG
Зображення
Как-то так

Отправлено спустя 1 минуту 48 секунд:
спойлер
биос-1.jpg
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Baklaikin
Таки немає слідів, нажаль.
Яка версія біоса на материнці зараз? Там є обнова від 8 січня 2024, можна оновити біос, якщо після цього не з'явиться, тобі мабуть уже в сервіс, хай розбираються.
Baklaikin
Junior

Повідомлення

GreenMile
Когда заказывал, 14 января, за 1 грн выбрал услугу обновить биос. Думаю свежий должен быть,но сейчас нет возможности глянуть. Всем спасибо, после сервиса постараюсь отписаться сюда
Відповісти