Почалися продажі відеокарти GeForce RTX 4070 Super

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
WorthyWizard
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Почалися продажі відеокарти GeForce RTX 4070 Super

Не хотите новых видюх по 600 евро, то есть 32к гривен?
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

WorthyWizard: 17.01.2024 16:47 Пропоную обговорити Почалися продажі відеокарти GeForce RTX 4070 Super

Не хотите новых видюх по 600 евро, то есть 32к гривен?
у вас шось з калькулятором не так
https://telemart.ua/ua/products/msi-gef ... tus-2x-oc/
695 євро при рекомендованій ціні 660 це ще досить ок як для першого дня в Україні
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

WorthyWizard: 17.01.2024 16:47
Не хотите новых видюх по 600 евро, то есть 32к гривен?
Мда, як купував собі 4070 рівно така ціна була за 4070ti :lol:
Нє ну може через тиждень-місяць ціни стануть більш цікавими, але на зараз це якась крінжа
Мерзавчик
Member

Повідомлення

Ахахах а де там мамині аналітики (черешні) вчорашні, які розказували що як за 26-28к.- норм буде, вОзьму...
Ну шо, взяли? Як Кієв за трі дня? :lol:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ожидаемо :laugh:
Тем кто ждёт 4070ti super за 35 - соболезную
Востаннє редагувалось 17.01.2024 17:00 користувачем Vlaad13, всього редагувалось 1 раз.
TvoqBatya
Junior

Повідомлення

Должны стабилизироваться со временем(надеюсь) :rolleyes:
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

я так і прогнозував :-/
спойлер
Знімок .jpg
WorthyWizard
Member

Повідомлення

Смотрю на 7900xt за 38к и на 4070 super за 32к с 12гб видеопамяти и думаю а надо ли оно мне все. Когда речь идет за десятки тысяч, уже как будто и не стыдно переплатить
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

WorthyWizard: 17.01.2024 17:06 Смотрю на 7900xt за 38к и на 4070 super за 32к с 12гб видеопамяти и думаю а надо ли оно мне все. Когда речь идет за десятки тысяч, уже как будто и не стыдно переплатить
7900 GRE візьміть
Але почекайте з місяць, мають впасти приблизно на 100у.е. ціни на 7800-7900
moto
Member
Звідки: Харьков-Борисполь

Повідомлення

По Европе с ценой +/- так же...
спойлер
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
TvoqBatya
Junior

Повідомлення

moto: 17.01.2024 17:07 По Европе с ценой +/- так же...
спойлер
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
>так же
>больше на 100 евро
1okisan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікаво, купував свою Palit 4070 GamingPro OC за 30014 ₴ ще 02.06.2023, мабудь можно і не переживати за ці Super карти :)
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Старт продаж как обычно на лохов рассчитан :lol:
Ждём снижения цены, только денежку не забудьте в доллЯрах хранить, а не в туалетной бумаге :laugh:
eilef
Member

Повідомлення

moto

Ничего себе. ASUS TUF который должен стоить ~620 долларов, стал внезапно в 850 евро. Столько должна стоить 4070 TI Super, а не обычная версия :lol:

А я вообще подожду лучше Palit JetStream. Надеюсь они исправят там с вентиляторами и улучшат свою карту. А не как ASUS, который имея реально толковую версию 4070 (ASUS DUAL) упростил ее для Super карты, и сделал тупо хуже. Зачем? Так больше людей купит какой-то TUF? Я скорее вообще у другого производителя куплю, чем с таким подходом.
Востаннє редагувалось 17.01.2024 17:34 користувачем eilef, всього редагувалось 1 раз.
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Прикольно, что бум майнинга прошел, но люди с такой же жаждой покупают новые видюхи, будто это последние карты на земле. Погоня за фэпэсами? Только не говорите, что для работы, кто для работы берет, тот уже давно все взял. :-/
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

eilef: 17.01.2024 17:24 moto

Ничего себе. ASUS TUF который должен стоить ~620 долларов, стал внезапно в 850 евро. Столько должна стоить 4070 TI Super, а не обычная версия :lol:

А я вообще подожду лучше Palit JetStream. Надеюсь они исправят там с вентиляторами и улучшат свою карту. А не как ASUS, который имея реально толковую версию 4070 (ASUS DUAL) упростил ее для Super карты, и сделал тупо хуже. Зачем? Так больше людей купит какой-то TUF? Я скорее вообще у другого производителя куплю, чем с таким подходом.
Шо, а можна детальніше ?
Я просто якраз сиджу зара на 4070 ASUS DUAL і облизувався на таку саму Super
Що вони там спростили? :eek:
Serg IX
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

В Польші від гігібай 3 вертушки. звичайна 2758злот, супер версія 3349..... да ну нафіг
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

eilef: 17.01.2024 17:24 А не как ASUS, который имея реально толковую версию 4070 (ASUS DUAL) упростил ее для Super карты, и сделал тупо хуже. Зачем?
вони випустили 2 версії - звичайну ідентичну 4070 і зменшену ево
https://www.asus.com/motherboards-compo ... 4070s-12g/
https://www.asus.com/motherboards-compo ... s-12g-evo/
Nemo4k
Member

Повідомлення

Я понімаю що тут половина мажорів які по яка ціна вониж не хурать на роботі 24 на 7. за 10.000 грн
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

шо там, ждуни, які не хотіли 4070 по 24к грн у сірих магазинів брати при долару по 36грн, пішли в магазини за +15% фпс та +25-30% гривень?
Відповісти