Охолодження чипсета

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Відповісти
Автор
Повідомлення
zoomir
Member
Аватар користувача
Звідки: Херсон

Повідомлення

Доброго дня. Не знайшов теми. Потрапила до мене китайська мамка і вирішив глянути, що там під радіатором чипсету. Виявив якусь незрозумілу висохшу термопрокладку, яка 100% не може щільно прилягати до радіатора. Думаю, чим краще замінити? Чи згодиться термопаста для процесорів? Чи все ж таки знайти термопрокладку? У себе в наявності знайшов тільки якусь дуже товсту, міліметра на 3. Дякую за відповіді.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Какая толщина оригинальной?
если до 0.5мм и нет ограничителей на креплении радиатора к плате (не упирается рад в плату а только лежит на кристалле чипсета) то хорошая паста пойдёт
Відповісти