Новини
Останні статті і огляди
Обслуживание СЖО Arctic Liquid Freezer II 360
-
Prescott
Member
- Звідки: Dnipro
Всем привет, есть сабж - Arctic Liquid Freezer II 360. Подозрение что за время жизни уже эффективность упала (ей около 3.5 лет) и можно ли её гипотетически разобрать-почистить-заправить? Возможно знаете ребят кто за такое возьмётся? На мысль о чистке натолкнула покупка 7700Х и последующие тесты.
-
Prescott
Member
- Звідки: Dnipro
Можно закрыть, СО продана.
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
Prescott: ↑ 08.07.2023 21:33 Подозрение что за время жизни уже эффективность упала
а в теме о продаже об этом не писалиPrescott: ↑ 21.07.2023 16:27 СО продана.
-
Prescott
Member
- Звідки: Dnipro
Ortyomko
Отбой зрада, СО в порядке, там старая помпа которая под АМ5 не очень подходит, медленная, это раз. А второе - продано на ОЛХ за смешные деньги.
Отбой зрада, СО в порядке, там старая помпа которая под АМ5 не очень подходит, медленная, это раз. А второе - продано на ОЛХ за смешные деньги.
-
kot@work
Member
- Звідки: Запоріжжя
Ось прям так взяти та закрити?!Prescott: ↑ 21.07.2023 16:27 Можно закрыть, СО продана.
Практика показує що міняти рідину треба. Десь через 2-3 роки або раніше при 24/7 роботі. Деякі системи з заводу заправлені взагалі незрозумілим шмурдяком що залишає осад та забиває мікроканали.
І ось тут стає цікаве питання - якщо виробник не зробив "refill port" - розбирати помпу? На виробництві ж її якось заправляли...
-
Prescott
Member
- Звідки: Dnipro
Да, есть сервисный кит, откручивается подошва помпы и через неё же сливается-заливается.kot@work: ↑ 14.10.2023 23:26І ось тут стає цікаве питання - якщо виробник не зробив "refill port" - розбирати помпу?
-
JustAlexander
Junior
Prescott
Слушайте а вы случайно не продавали ее в августе примерно от 5-9 числа?)
и за примерно 2-2.5к грн?
Слушайте а вы случайно не продавали ее в августе примерно от 5-9 числа?)
и за примерно 2-2.5к грн?
-
saren
Member
- Звідки: Днепр
kot@work
другу менял родную мочу из готовой водянки на антифриз texaco havolina xlc. он дружит с люменем и медью. вымыли родное, НАДОЛБАЛИСЬ с промывкой микроканалов водоблока, задолбались прокачивать - помпы в готовых водянках в 90% отвратиительные, но работать стала ощутимо лучше, градусов 15 от стока.
другу менял родную мочу из готовой водянки на антифриз texaco havolina xlc. он дружит с люменем и медью. вымыли родное, НАДОЛБАЛИСЬ с промывкой микроканалов водоблока, задолбались прокачивать - помпы в готовых водянках в 90% отвратиительные, но работать стала ощутимо лучше, градусов 15 от стока.
-
Varvar
Member
saren
Вірим всією маршруткою. Один фрітерм замінили на інший і -15 градусів.
Вірим всією маршруткою. Один фрітерм замінили на інший і -15 градусів.
-
l-m
Member
Varvar
та він же пише що "НАДОЛБАЛИСЬ с промывкой микроканалов водоблока" - це й дало -15 градусів, а заміна жижі десь так біля 0)
та він же пише що "НАДОЛБАЛИСЬ с промывкой микроканалов водоблока" - це й дало -15 градусів, а заміна жижі десь так біля 0)
-
Varvar
Member
l-m
Не вірю. В мене є 360 Арктік, якому вже років з 4-5 напевно, показники які були, такі і є. Нічого ніде не позабивалось, а якщо сильно треба буде, то навіть фото каналів водоблока зроблю. Тут головне автору накинуть.
Що б так забились канали, що б дельта була 15 градусів....скоріше помпа вийде з ладу, ніж розчин спирту з дистильованою водою дасть такі наліт в розрізі часу. Самі подумайте)
Не вірю. В мене є 360 Арктік, якому вже років з 4-5 напевно, показники які були, такі і є. Нічого ніде не позабивалось, а якщо сильно треба буде, то навіть фото каналів водоблока зроблю. Тут головне автору накинуть.
Що б так забились канали, що б дельта була 15 градусів....скоріше помпа вийде з ладу, ніж розчин спирту з дистильованою водою дасть такі наліт в розрізі часу. Самі подумайте)
-
l-m
Member
Varvar
Та в мене самого 420 лежить (бо перейшов на кастом), причому наче як з бракованої серії, але коли отримав безкоштовний сервіс-кіт та розібрав, виявилось що там все чисто. Так що згоден що накидує.
Та в мене самого 420 лежить (бо перейшов на кастом), причому наче як з бракованої серії, але коли отримав безкоштовний сервіс-кіт та розібрав, виявилось що там все чисто. Так що згоден що накидує.