Horizon Forbidden West вийде на PC з підтримкою технологій Nvidia

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 10.01.2024 17:26 В КПК єдине дзеркало на всю гру працює.
Вистачає там дзеркальних поверхонь) Скрін не найкращий, та який вже знайшовся.
https://imgur.com/eynjry5
Хоча раніше якось ці віддзеркалення і без променів робили, в кіберпанку без променів їх нема.
І от ще цікаве порівняння, вже не згадаю який саме це режим променів, але точно ще до релізу 2.0.
https://imgur.com/a/vdJwWgg
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Nutbar
Спробуйте віддзеркалення знайти в...дзеркалі )
Умова: не кат-сцени.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Геральт: 10.01.2024 17:35Овва, а навіщо тоді промені?
Уровень глянца от лучей не зависит, разница лишь в том что и как будет отражаться.
На лучах будут отражаться объекты, а без лучей игра просто впихнёт перевёрнутый кусок кадра, если опустить камеру вниз то лучистые отражения остануться, а SSR испариться. Лучи нужны что бы не видить убогий SSR вместо отражений.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт: 10.01.2024 17:26Чому без RT? Включав періодично, дивився. Деякі ігри повністю пройшов з RT on
Геральт: 10.01.2024 17:26На мому радеоні AW2 дивився у вищій роздільчій, ніж ти на своїй "нормальній карті"
В 33 фпс без РТ чи в 14 з РТ?
Таааааак, звісно, ми всі тобі повірили :lol: :lol: :lol:
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
P.S. Взагалі, в 2023 році, коли вже навіть FSR допілили до юзабельного стану, убогий хейт АМД нефоннатів проти технологій масштабування виглядає приблизно як хейт володарів жигулів проти автоматичних коробок передач.
Причому він взагалі не може навести жодного факту про "міфічне мило", я йому спеціально скріни саме з DLSS привів, не з натіву, так щось він там жодного мила не знайшов, довелось свої скріни на мінімалках в темній сцені звідкись витягувати щоб свій потік свідомості виправдати.
А в реальності ситуація проста - DLSS та навіть останні версії FSR вже досягли того рівня, коли не використовувати масштабування абсолютно контрпродуктивно, вони дають картинку не гіршу, а часто кращу і більш деталізовану за натив. Я навіть в невимогливих іграх, де фпс зашкалює, завжди включаю DLSS Quality, бо картинка в 4К в більшості випадків покращується.
От і виходить, що я граю в 4K + ультра + RT з DLSS, маю шикарну абсолютно чітку, без жодного мила, деталізовану картинку з фантастичним освітленням і все це при >100 фпс.
А він грає в тормоза і розмите мило в 14 - 33 фпс, зате в нативі, ще й цим пишається :lol:.
А потім розказує бредятину про те, що в найграфоністій грі 2023 графон мильний :facepalm:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz: 10.01.2024 21:20
Геральт: 10.01.2024 17:26Чому без RT? Включав періодично, дивився. Деякі ігри повністю пройшов з RT on
Геральт: 10.01.2024 17:26На мому радеоні AW2 дивився у вищій роздільчій, ніж ти на своїй "нормальній карті"
В 33 фпс без РТ чи в 14 з РТ?
Таааааак, звісно, ми всі тобі повірили :lol: :lol: :lol:
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
P.S. Взагалі, в 2023 році, коли вже навіть FSR допілили до юзабельного стану, убогий хейт АМД нефоннатів проти технологій масштабування виглядає приблизно як хейт володарів жигулів проти автоматичних коробок передач.
Причому він взагалі не може навести жодного факту про "міфічне мило", я йому спеціально скріни саме з DLSS привів, не з натіву, так щось він там жодного мила не знайшов, довелось свої скріни на мінімалках в темній сцені звідкись витягувати щоб свій потік свідомості виправдати.
А в реальності ситуація проста - DLSS та навіть останні версії FSR вже досягли того рівня, коли не використовувати масштабування абсолютно контрпродуктивно, вони дають картинку не гіршу, а часто кращу і більш деталізовану за натив. Я навіть в невимогливих іграх, де фпс зашкалює, завжди включаю DLSS Quality, бо картинка в 4К в більшості випадків покращується.
От і виходить, що я граю в 4K + ультра + RT з DLSS, маю шикарну абсолютно чітку, без жодного мила, деталізовану картинку з фантастичним освітленням і все це при >100 фпс.
А він грає в тормоза і розмите мило в 14 - 33 фпс, зате в нативі, ще й цим пишається :lol:.
А потім розказує бредятину про те, що в найграфоністій грі 2023 графон мильний :facepalm:
Ви думаєте він грає в 4к на 2к моніторі? :facepalm:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

fantomrulezz
Человек застрял в фазе отрицания и не воспринимает.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz: 10.01.2024 21:20 В 33 фпс без РТ чи в 14 з РТ?
Скрін може і не найкращої якості, але FPS там видно. Всі ігри грав (до цього часу) на ультра в нативі. І AW2 не виняток. Щоправда, не всі з RT, факт. Єдина (на разі) гра, в якій довелось деякі повзунки з ультри спускати на високі - аватар. Але там таку деталізацію об'єктів можна накрутити що ген-ген. Не кажучи про все інше. Ще з проблемних - AW2 (ліс, ~50 кадрів), та робокоп (як не дивно, в підвалах: просадки до 45, хоча середній в адреналіні 70). Все решта - без жодних проблем, що ті старфілди, що BG3, що КПК (2.1) тощо.
Безумовно, рано чи пізно прийде час і апскейлів, але краще пізно :) Спочатку повзунки.
Ти справді вважаєш, що я буду робити висновок про мило по скрінах на файлообмінниках, замість того, щоб спробувати гру особисто? Нагугли як вимкнути згладжування в AW2, вирубай апскейл і зрозумієш про що йдеться. А може й не зрозумієш.
Про кращу картинку за натив колись розкажеш покупцям своєї карти. Там ще можна сяк-так сперечатись про DLAA чи про FSR на 100% рендеру, але не про апскейл. Більше того, всюди, де тільки можна намагаюсь вимкнути той вбогий TAA. А в AW2, якщо мені пам'ять не зраджує, по дефолту таки TAA. Бо в якісь ini таки заглядав.
Ти граєш на 2227x1253, якщо вірити гуглу. Що, як сам розумієш, трошки не дотягує до 2560x1440. От на Quality дотягнуло б. На балансі...на жаль.
Від твоєї віри мені не пече абсолютно.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт: 10.01.2024 22:55Ти граєш на 2227x1253, якщо вірити гуглу. Що, як сам розумієш, трошки не дотягує до 2560x1440. От на Quality дотягнуло б. На балансі...на жаль.
Я перепробув три режими: натів 3840x2160 з вимкненим DLSS, 3840x2160 з DLSS Quality та 3840x2160 з DLSS Balanced - картинка однакова, що в статиці, що в динаміці, лише фпс відрізняється.
Ну але ж ти не я, раз вже ти в нас такий мастер з виявлення мила, давай, зможеш сказати, де тут який режим?
По посиланню відкривається фуллсайз скрін на 16 МБ, побрехеньки про пожаті файлообмінники не прокатять.
Зображення
Зображення
Зображення
Serraxer
Member

Повідомлення

Nutbar: 09.01.2024 15:27
Draqoon: 09.01.2024 13:04 не вірю в списи та стріли проти роботів, це великий дисонанс робить в сприйнятті гри. :insane:
Даремно. В грі це все пояснюється і стріли там як у Рембо :)
Alex_Lord: 09.01.2024 12:32 Надеюсь хотя бы бога войны выпустят...
Біготня по коридорам пустої карти і заклікування однотипних ворогів 12/10 :up:
Это в первой части было, в новой намного разнообразнее, геймплей заметно резвее стал. Задушился только на загадках для открытия коридоров. Вот в Элой2 сюжетка намного проще стала. На компе 2ой раз играть смысла наверное в нее нет. А кратоса яб прошел с нормальным фпс и интерполяшкой до 120.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz
З твого дозволу, зроблю трошки інакше. Якщо вже так ти картинки полюбляєш (на асфальт глянь, для прикладу) І то, зауваж, QHD. 4К краще деталізований сам по собі (мав би бути, принаймні). Крім того jpg.
Зображення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт
Не дозволяю, не зливайся :rotate:
Ти майстер по знаходженню мила, я дав тобі три скріни зроблені на абсолютно максимальних налаштуваннях, один в нативі, два в DLSS.
Якщо ти такий спец по милу та авторитетно заявляєш, що масштабування завжди гірше за натив, то вперед, покажи мені де саме який скрін.
По номерам скажи, 1, 2, 3 - де натив, де длссс?
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz: 11.01.2024 09:35 Геральт
Не дозволяю, не зливайся :rotate:
Ти майстер по знаходженню мила, я дав тобі три скріни зроблені на абсолютно максимальних налаштуваннях, один в нативі, два в DLSS.
Якщо ти такий спец по милу та авторитетно заявляєш, що масштабування завжди гірше за натив, то вперед, покажи мені де саме який скрін.
По номерам скажи, 1, 2, 3 - де натив, де длссс?
Там всі три мильні.
І от ти просиш мене (без поваги, мушу зазначити) серед отого г. вибрати найменш паршиве.
Окай, найменш паршива, нехай буде середня картинка. Далі верхня. А нижня - найгірша.
А тепер і ти, будь-добрий, поясни, чому моя картинка (в нативному QHD) чіткіша за будь-яку з твоїх (в 4к)
Якщо ж ти різниці не побачив, або навпаки, твої картинки тобі здаються чіткішими, то тут вже я пас. Не знаю як пояснити глухому, що таке какофонія.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Геральт: 11.01.2024 11:45Окай, нейменш паршива, нехай буде середня картинка. Далі верхня. А нижня - найгірша.
:lol: :lol: :lol:
Не вгадав.
Верхня - це DLSS Balanced.
Середня - DLSS Quality.
Нижня це натив. Тобто 3840x2160 з вимкненим DLSS (100% рендер) зі стандартним зглажуванням DLAA.
Що і треба було довести. Ти не в змозі відрізнити натив від dlss, як би не тужився.
Вся маячня нефоннатів про "dlss завжди гірше натива" це типічна суб'єктивна хрінь, визвана не реальними фактами, а фанатськими хотілками.
Сліпий експеримент завжди все роставляє по місцях.
Геральт: 11.01.2024 11:45 чому моя картинка (в нативному QHD) чіткіша за будь-яку з твоїх (в 4к)
:facepalm:
Я не знаю, що у тебе з зором, але твоя ззагалі не чіткіша.
Ось кропи, зліва мій, справа твій.
Де картинка краща?
Твоя менш деталізована, мильніша і з сильним аліасінгом.
Зображення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

fantomrulezz: 11.01.2024 12:46 Не вгадав.
Тобто оте DLAA милить гірше ніж апскейли виходить? Ну, може бути. Не користувався. Хоча там ще десь на початку пропонував тобі відрубати і апскейли і згладжування.
А натив кращий, так. Якщо його звісно чимось не псувати. Як от ТАА чи в твому випадку DLAA. Те, що ти не побачиш різницю, або побачиш "інакше", передбачив ще минулим постом. І наперед "спасував". Ітого, залишились при своїх.
На моїй ще гірше освітлення, ти забув :D

Або давай так, щоб один одного не ображати. В мене мабуть неправильний монітор, на якому моя картинка вигладає чіткішою. А в тебе правильний монітор і на ньому картинка без згладжування (моя) виглядає мильною, а зі згладжуванням (твоя) - чіткою. :beer:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Геральт: 10.01.2024 22:55
Нагугли як вимкнути згладжування в AW2, вирубай апскейл і зрозумієш про що йдеться. А може й не зрозумієш.
Більше того, всюди, де тільки можна намагаюсь вимкнути той вбогий TAA.
Який сенс купувати хорошу ВК, щоб грати в ігри без згладжування? Це ж руйнує картинку, навіть у 4К.
Varvar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Неодноразово переконувався що 4к + DLSS Quality краще ніж натив. Про натив навіть забув. Но АМД-бої мають альтернативно бачащі оченята, тому їм можна пробачити.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

kairo
Бо ТАА це абсолютно нікудишнє згладжування. Воно дуже милить. І комусь воно може не подобатись. І цей хтось воліє грати без згладжування взагалі ніж з таким. Про що свідчать відповідні теми на тих же reddit чи стім. А якщо коротше: бо мені так хочеться. :super:
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Трошки відсутніх відображень у зеркалах та на інших скляних поверхнях :laugh: :lol:
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти