Огляд та тестування портативної ігрової консолі ASUS ROG Ally. Гра без меж

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд та тестування портативної ігрової консолі ASUS ROG Ally. Гра без меж

как портативная консоль может стоить как стационарная с телевизором ?
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

bes: 08.01.2024 12:06 Предлагаю обсудить Огляд та тестування портативної ігрової консолі ASUS ROG Ally. Гра без меж

как портативная консоль может стоить как стационарная с телевизором ?
а чому ноути коштують дорожче компів? тому що за компактність треба платити
galicia
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

1,5 години в режимі гри від батереї ? :-/
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Ortyomko: 08.01.2024 12:06
bes: 08.01.2024 12:06 Предлагаю обсудить Огляд та тестування портативної ігрової консолі ASUS ROG Ally. Гра без меж

как портативная консоль может стоить как стационарная с телевизором ?
а чому ноути коштують дорожче компів? тому що за компактність треба платити
а что там компактного? экран?
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

bes: 08.01.2024 12:07
Ortyomko: 08.01.2024 12:06

а чому ноути коштують дорожче компів? тому що за компактність треба платити
а что там компактного? экран?
консоль
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Ortyomko: 08.01.2024 12:08
bes: 08.01.2024 12:07
а что там компактного? экран?
консоль
Так а размеры ничего не стоит? Соотношения цены наверное 42 дюймовой матрицы 4к телевизора будет больше чем у 7 дюймового экрана ? Или я привожу пример в ценообразование какие то отсталые технологий которые уже ничего не стоят?
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

bes: 08.01.2024 12:14
Так а размеры ничего не стоит? Соотношения цены наверное 42 дюймовой матрицы 4к телевизора будет больше чем у 7 дюймового экрана ? Или я привожу пример в ценообразование какие то отсталые технологий которые уже ничего не стоят?
порівнюйте співпідставні речі. подивіться на ціни на ноути з відухою 780М, як на цій консолі.
Я собі 65" телевізор купив дешевше, ніж ноут на 13", це ж нічого не значить :shuffle:
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Хрінь якась, яку ще допилювати і допилювати, якщо взагалі життєздатна.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Ortyomko: 08.01.2024 12:15 Я собі 65" телевізор купив дешевше, ніж ноут на 13", це ж нічого не значить :shuffle:
так я же не сравниваю телевизор с приставкой потому что он больше а сравниваю готовое игровое решение телевизор + приставка. А вы сравнивайте свой ноутбук с телевизором и компьютером например :laugh: :lol:
Востаннє редагувалось 08.01.2024 12:33 користувачем bes, всього редагувалось 1 раз.
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Які взагалі шанси у всіх ціх конкурентів після виходу Стім Дек Олед? :rotate:
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

bes: 08.01.2024 12:33
Ortyomko: 08.01.2024 12:15 Я собі 65" телевізор купив дешевше, ніж ноут на 13", це ж нічого не значить :shuffle:
так я же не сравниваю телевизор с приставкой потому что он больше а сравниваю готовое игровое решение телевизор + приставка. А вы сравнивайте свой ноутбук с телевизором и компьютером например :laugh: :lol:
Ortyomko: 08.01.2024 12:15 порівнюйте співпідставні речі. подивіться на ціни на ноути з відухою 780М, як на цій консолі.
Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
brozzy: 08.01.2024 12:33 Які взагалі шанси у всіх ціх конкурентів після виходу Стім Дек Олед? :rotate:
Думаю, покупця знайдуть, але очевидно це буде гірше рішення.
Стім знайшли баланс потужність/прожерливість, інші - ні.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Трохи важча гра і вже треба low профіль+апскейл на ultra performance. І то не завжди в 60 кадрів може (на 120Гц екрані, ги)
Браузерки хіба грати, але то і телефон вміє.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Ortyomko: 08.01.2024 12:36 порівнюйте співпідставні речі. подивіться на ціни на ноути з відухою 780М, як на цій консолі.
сколько он стоит? Я просто думаю что вы сравниваете цену ноутбука и консоли и упускаете что на ноутбуках он идет в комплекте с каким то 7940 а не таким дохлым процессором что на консоли
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

bes: 08.01.2024 12:44
Ortyomko: 08.01.2024 12:36 порівнюйте співпідставні речі. подивіться на ціни на ноути з відухою 780М, як на цій консолі.
сколько он стоит? Я просто думаю что вы сравниваете цену ноутбука и консоли и упускаете что на ноутбуках он идет в комплекте с каким то 7940 а не таким дохлым процессором что на консоли
40к+. І такий самий там +/- проц.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Ortyomko: 08.01.2024 12:45
bes: 08.01.2024 12:44
сколько он стоит? Я просто думаю что вы сравниваете цену ноутбука и консоли и упускаете что на ноутбуках он идет в комплекте с каким то 7940 а не таким дохлым процессором что на консоли
40к+. І такий самий там +/- проц.
так что за ноут? давайте посмотрим что там за комплектация

Отправлено спустя 3 минуты 13 секунд:
я просто вижу что эта видеокарта идет в комплекте с топовыми процессорами на ноутбуках
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

bes: 08.01.2024 12:49
Ortyomko: 08.01.2024 12:45

40к+. І такий самий там +/- проц.
так что за ноут? давайте посмотрим что там за комплектация

Отправлено спустя 3 минуты 13 секунд:
я просто вижу что эта видеокарта идет в комплекте с топовыми процессорами на ноутбуках
це тому що ця відеокарта - це встройка в топ процах.
ось наприклад https://touch.com.ua/item/lenovo-yoga-p ... 000-gb-os/
Але це неофіціали, а ціну рога ми дивимось офіціалку, треба брати це до уваги.
Згідно цього: https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... -07/132621
Тобто Ryzen Z1 Extreme з 8 ядрами/16 потоками та графікою, яка налічує 12 CU, є прямим аналогом Ryzen 7 7840U з графікою Radeon 780M.
Hellsing777
Member

Повідомлення

Консоль ця непотріб, краще б зробили щось на кшталт psp
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

есть дети, которым около 10 лет, и им все-равно на все характеристики, на цены, на логику или что-то еще - они требуют от родителей именно это...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хто перший встановить стімОС? :D
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Таке :-/ . Дійсно краще купити стімдек.
Відповісти