Прекращение работы м2 ссд спустя 30минут-час работы

Общие вопросы по настройке и разгону. А также прочие околокомпьютерные вопросы
Автор
Повідомлення
Ostin
Member

Повідомлення

Половина порад відверте шкідництво.
ССД може працювати безперестанно, може працювати при будь-якій температурі, тому що він автоматично скидає продуктивність і регулює її по мірі перегріву.
Якщо з відносно новим ссд щось не так незалежно від сценарію використання - несіть його в гарантію.
Для самозаспокоєння ідеально було б поставити інший ссд та спробувати відтворити сценарій збою з іншим ссд, при базових налаштуваннях в біосі, звісно, без розгонів. Якщо такої можливості немає - верніть ссд в магазин.

Повторюю, незалежно від навантаження і температури, новий ссд не може збоїти і відвалюватись. Хоч запишіть на нього 20Тб за добу. Або він несправний, або щось із платою.
Ну і звісно, якщо там щось перерозігнано-переналаштовано, щоб видавити останні соки із процесора - теж можуть бути глюки в роботі системи.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Ostin
Я про це писав трохи вище. У автора процесор офіційно не підтримується платою, диск висить на процесорі за мануалом. Думаю проблеми будуть з любим SSD, бо діло у системі.
Ostin
Member

Повідомлення

Artem_K
Так, теж один із варіантів.
cezuc
Junior

Повідомлення

Була схожа проблема, з'явилась десь тиждень назад диск теж через 15-30хв почав відпадати, в системі з'являвся після перезагрузки, банально допомогло скидання біоса на сток, ssd intel 670p 2Tb, плата z270-p, проц мутант qtj2
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Якщо диск не системний, то спробуйте у енергопостачанні вимкнути опцію з відключення дисків, якщо до другорядного диску не звертається система десь пів години, то вона його вимикає, а коли з нього щось треба, то виводить із сплячки. Можливо у вас вона цього не робить.
tosar
Junior

Повідомлення

Прошло 4 часа с момента включения пк, за это время я скинул на диск 30гб с флэшки и загрузил dying light и far cry primal обе в сумме 52гб. Диск работал нормально до того момента как я начал запускать игры.
valorant 20 минут и вылет посреди катки
far cry primal вылет спустя 15 секунд загрузки сейва
dying light вылетел в главном меню

Значит проц?

В биосе я пока еще ничего не делал и опцию с отключением дисков не вырубал. Жду ваших ответов. :shuffle:
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

tosar
Исходя из описания, ситуацию я вижу так - с нагревом процессора, у него через некоторое время отпадают линии PCIe, идущие на SSD.
Дальше уже варианты - такой проц, что-то с контактом в сокете, не дружит с платой (хотя почему именно с нагревом?). Убирать разгон (если есть), вообще подснизить частоту процессора и посмотреть на реакцию, кстати, что у процессора с температурой в играх, переставить в сокете, прошить свежий БИОС (предварительно попробовав найти будет ли проц видеться на новом БИОСе).
Востаннє редагувалось 28.12.2023 13:15 користувачем Artem_K, всього редагувалось 1 раз.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Блок живлення?
Теорія: при навантаженні гуляє 3.3В та 5В лінія БЖ, і від того відвалюється ссд
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Denvys5
До речі теж варіант.
Rain Man
Member
Аватар користувача

Повідомлення

поменять проц на что-то из этого списка и всё пройдёт..
https://www.asus.com/ua-ua/motherboards ... ME-A520M-K
tosar
Junior

Повідомлення

Artem_K
заметил что в некоторых играх еще и дикие лаги звука при вылете присутствуют,
Зображення
тестил в metro 2033 redux, во время вылета вообще месиво разных лагающих звуков
в игры посерьезнее зайти больше чем на десяток-второй секунд не удается

Відправлено через 45 хвилин 9 секунд:
Artem_K
частоты понижал через управление электропитанием до 2.8ггц, 1.6ггц. Результат тот же.
проц грелся не выше 53 градусов

(может я неправильно или совсем не через то понижал :spy: )
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

tosar
А что при вылетах HWiNFO показывает по напряжениям 3, 5 и 12В (оно конечно может быть неточным програмный замер), но все же.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

tosar: 28.12.2023 15:32 заметил что в некоторых играх еще и дикие лаги звука при вылете присутствуют,
Те що ігри вилітають це взагалі не нормально :) Тим паче так часто, щоб аж можна було якісь висновки по тому робити.
tosar: 28.12.2023 02:37 Ryzen 5 2600
Asus prime a520m k
Patriot 16gb x1 2666
Gigabyte gtx 1650
FRONTIER 400w
Ця плата підтримує лише процесори 3000 серії і старше. Можуть бути проблеми через це.
Лише одна плашка оперативки? - це нікуди не годиться, треба двоканал. Навряд проблеми через це (хоча хто зна), але як мінімум ви дуже сильно погіршили собі продуктивність системи.
Фронтір 400в це якийсь прикол)
спойлер
Screenshot 2023-12-28 160014.png
Можуть бути проблеми через нього легко.
А може й просто сам ссд бракований.

Дуже багато всього могло піти не так у вашій збірці.
tosar
Junior

Повідомлення

Nutbar
Комплектуючі вибирав не я, пк мені подарували батьки попередньо замовивши збірку у місцевого челіка, який займається збіркою та ремонтом пк і тд. Згоден збірка
трохи специфічна, про це ще говорить кулер deepcool з 3 теплотрубками вартістю в декілька бж :rotate:

Відправлено через 1 годину 36 хвилин 40 секунд:
Artem_K
Зображення
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

tosar
3VCC має бути 3.3В. І це саме те, що йде на ваш ссд.
У мене не те щоб еталонний бп і система десь в розгоні, але для порівняння скину.
спойлер
Screenshot 2023-12-28 192852.jpg
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

на сайте самсунга есть дрова под m2 "Samsung_NVM_Express_Driver_3.3.exe" или другую версию под твой под вин 10 попробуй поставь. Может поможет.
Обнови винду... если не обновлена, обновы микрокод под проц тянут... .
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tosar: 28.12.2023 18:56 Nutbar
Комплектуючі вибирав не я, пк мені подарували батьки попередньо замовивши збірку у місцевого челіка, який займається збіркою та ремонтом пк і тд. Згоден збірка
трохи специфічна, про це ще говорить кулер deepcool з 3 теплотрубками вартістю в декілька бж :rotate:

Відправлено через 1 годину 36 хвилин 40 секунд:
Artem_K
спойлер
Зображення
Насколько я помню диапазон отклонений по линиям 5%. То есть для 3.3 не меньше чем 3,135. У вас же если я на скрине правильно увидел 2,944. ~11% меньше нормы. Так что очень похоже на дохлый блок который вешает вам диск.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Fen1xz
Nutbar
А 11.2В по 12В цікавим не сдалося? :gigi:

І так, 2.9 по 3.3В лінії це не ок.
А якщо брати до уваги що це за телеметрією дуже дешевої материнки, то в реальності там може бути навіть гірше :insane:
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Denvys5: 28.12.2023 20:57 Fen1xz
Nutbar
А 11.2В по 12В цікавим не сдалося? :gigi:

І так, 2.9 по 3.3В лінії це не ок.
А якщо брати до уваги що це за телеметрією дуже дешевої материнки, то в реальності там може бути навіть гірше :insane:
Так, цікава просадка)
Цьому БП місце лише в такому корпусі:
спойлер
Зображення
0kie
Member

Повідомлення

После замены всех неправильных комплектующих надо прошивку на SSD проверить - если есть свежее установленной, то обновить. После замены - не до! Иначе окирпичить SSD - раз плюнуть.
Відповісти