Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

leif: 24.12.2023 13:30 den55den
сірий s23fe можна глянути, якщо самсунг подобається. як раз десь 500 євро.
Воно наче й так, але якщо подивитися в строну б.у. то там можно знайти s 23 plus 8/256 , а він напорядок краще
а так як варіант

Отправлено спустя 4 часа 21 минуту 41 секунду:
а що думаєте про ASUS ROG Phone 7 8/256GB знайшов його за 23к
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den55den він точно не про камеру, а вам фото в текст потрібно буде. а він якраз про зовсім інше, розваги.
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Deadpool: 24.12.2023 20:27 den55den він точно не про камеру, а вам фото в текст потрібно буде. а він якраз про зовсім інше, розваги.
невже хуже мого сяоми 19 року? просто железо гарне і батарея не маленька)
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

den55den: 24.12.2023 20:36невже хуже мого сяоми 19 року? просто железо гарне і батарея не маленька)
скажем так, самс буде не те що на порядок, а дофіга краще по фото.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

den55den: 24.12.2023 11:53 бюджет 400 евро (+-100), мінімум 256GB
Moto edge 30 ultra
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 24.12.2023 13:30 den55den
сірий s23fe можна глянути, якщо самсунг подобається. як раз десь 500 євро.
Це ж кал від самсунгу. Буквально А54 на якого наліпили що він для фанів...
den55den: 24.12.2023 18:26 а що думаєте про ASUS ROG Phone 7 8/256GB знайшов його за 23к
Нічого краще не знайдеш, якщо якість фото не на першому місці бери його

продуктивність +
автономність +
мультимедія + (два направлених динаміка і єкран без рамок)
камера +/-

У самсунгів особливо прості S май на увазі що автономність взагалі ніяка. Знаю що володарі S22 в захваті від автономності так як телефон може легко не дожити до кінця робочого дня :laugh:
Evgen88
Member

Повідомлення

7mindfields: 24.12.2023 12:56
den55den: 24.12.2023 11:53 зараз подобається Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB (мабуть постарів я) - но цінник не гуманний взагалі
А так хотілося взяти флагман за 400 євро, ще й в комплектації 12/256 :lol:
Самая лучшая комбинация :lol: :rotate:
DimaNeroda
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 24.12.2023 23:23
Це ж кал від самсунгу. Буквально А54 на якого наліпили що він для фанів...
Яким чином це може бути перефарбований а54, якщо вони різні за розміром? У S23fe процесор в рази краще, є телефото камера, є бездротова зарядка, є 4к/60фпс та 8к відео, є Samsung Dex. Забагато відмінностей для перефарбування.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DimaNeroda: 25.12.2023 00:25
Donate: 24.12.2023 23:23
Це ж кал від самсунгу. Буквально А54 на якого наліпили що він для фанів...
Яким чином це може бути перефарбований а54, якщо вони різні за розміром? У S23fe процесор в рази краще, є телефото камера, є бездротова зарядка, є 4к/60фпс та 8к відео, є Samsung Dex. Забагато відмінностей для перефарбування.
Корпус, рамки, дішманська оборка на фронталці?

29к на розетці
https://rozetka.com.ua/samsung-sm-s711b ... /comments/
і поки самсунг ще там не потер відгуки :rotate:

Самсунг офк занесе кому потрібно і в наc топ за свої гроші :laugh: :
Зображення

Прям як повіяло дишманьскими смартфонами за баксів 150 :horror:
Зображення
Зображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 24.12.2023 23:23Буквально А54
ні, відмінностей між ними вистачає.
Donate: 25.12.2023 01:14Корпус, рамки, дішманська оборка на фронталці?
когось це може відштовхнути від покупки. але тут вже кожен сам собі вирішує, що для нього в пріорітеті, що дратує, а що терпимо. щодо ціни, то я одразу написав, що кажу про сірі варіанти за ~21к.
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Ще мені подобається Asus Zenfone 8 Flip, но пугає процесор) :shuffle:

Но поки що на свіжому залізі Asus Rog phone 7 за свої гроші топ для мене , залишається знайти де купити) всім дякую за поради ! :super:
Zoomus
Junior

Повідомлення

Що обрати до 10К?
1. Poco X5 Pro
2. Motorola Moto G84
3. Realme 11 5G
4. Samsung Galaxy M34 5G
5. OnePlus Nord CE 3 Lite 5G
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

Zoomus
я за 2
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

я матері купив Motorola Moto G54 12/256GB поки не зверталася, що він тормозе, як її минулий сяомі 7а
Motorola Moto G84 майже те саме) можно брати
MrLacusta
Junior

Повідомлення

От теж не знаю ,шо обрати до 15 к ,,,думаю купувати Самсунг А 34 але кажуть ,шо там ШИМ а в мене проблеми с зором чи взяти шось на IPS realme 10 pro або Мото п 53
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

А якщо на ваги поставити Asus Rog phone 7 і Google Pixel 7 ??? :shuffle:
Evgen88
Member

Повідомлення

Ребята, а какие у Вас цели?
Это же самое важно в выборе!
GDR
Member
Аватар користувача
Звідки: Золотоноша

Повідомлення

Zoomus: 25.12.2023 17:55 Що обрати до 10К?
На Honor Magic 5 Lite поглянь ще.

Відправлено через 10 хвилин 47 секунд:
Панове, хочу коротенький шнурок-адаптер для провідних вух AUX 3,5 на Type-C до Honor 90. Але зіткнувся з тим, що є звичайні аудіоперехідники і є з ЦАП-ом. Як стало відомо мені, без ЦАПу не працюють лише гнусмаси з пікселями. Різниці в цінах 1 до 2,5. Чи варто брать з ЦАПом і що це конкретно дасть на практиці зі звичайними домашніми накладними навушниками з массегменту?
The_Rusik
Member

Повідомлення

Есть что-то лучше чем Самсунг А54.
У нас по месту в нормальном магазине, новый. Пиксель не предлагать и всякие сяоми.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

The_Rusik: 26.12.2023 15:19 Есть что-то лучше чем Самсунг А54.
У нас по месту в нормальном магазине, новый. Пиксель не предлагать и всякие сяоми.
хуже ничего нету точно, так что выбирай любой.
а так этот глянь https://y.ua/oneplus-nord-3-5g-16256gb- ... /p1144110/
или https://y.ua/honor-70-5g-8256gb-emerald-green/p997569/
Відповісти