доброго дня
є така конфігурація І7 8700 gigabyte z370 hd3 охолодження Deepcool GAMMAXX 300 gigabyte3060 12g
раніше стояв i3 8100 апгрейдив б/в І7 8700
температура в простої 45 -50 градусів під стресом до 90 доходить зменшив в біосі потужність до 70 Вт то десь 80 градусів
цікаво з частотою в простої плигає як синусоїда від 800 до 4300 мГц я думаю що повинна бути лінійна
грався і з напругою і з потужністю
підкажіть це нормальна робота даного проца або де копати?
перечитав купу сайтів не знайшов рішення
Новини
Останні статті і огляди
проблема з температурою і частотою i7 8700
-
Viktor Pan
Junior
-
KimRomik
Member
слабкий кулер
або залочіть 8700 на 65-70 Вт
або залочіть 8700 на 65-70 Вт
-
GreenMile
Member
- Звідки: Київ
Для цього проца нормально.
Або не запускайте стресс-тести, або охлад нормальний ставте. Дешман охлад і топовий проц - речі не сумісні.
Хто вам сказав, що навантаження має бути лінійним, якщо у вас у вінді купа процесів запущена, в тому числі фонових?
Не знаю що ви читали, банальний запит в гуглі "8700k temperatures" дає відповіді на всі ваші питання
Або не запускайте стресс-тести, або охлад нормальний ставте. Дешман охлад і топовий проц - речі не сумісні.
Хто вам сказав, що навантаження має бути лінійним, якщо у вас у вінді купа процесів запущена, в тому числі фонових?
Не знаю що ви читали, банальний запит в гуглі "8700k temperatures" дає відповіді на всі ваші питання
-
gehka3
Катярко
- Звідки: Днепр
Поставь норм башенку, и будет счастие
-
deserteagle777
Member
- Звідки: Дніпро
или нормальный охлад поставить , или скальпировать , а лучше и то , и тоViktor Pan: ↑ 22.12.2023 14:30 доброго дня
є така конфігурація І7 8700 gigabyte z370 hd3 охолодження Deepcool GAMMAXX 300 gigabyte3060 12g
раніше стояв i3 8100 апгрейдив б/в І7 8700
температура в простої 45 -50 градусів під стресом до 90 доходить зменшив в біосі потужність до 70 Вт то десь 80 градусів
цікаво з частотою в простої плигає як синусоїда від 800 до 4300 мГц я думаю що повинна бути лінійна
грався і з напругою і з потужністю
підкажіть це нормальна робота даного проца або де копати?
перечитав купу сайтів не знайшов рішення
-
Cirax
Member
- Звідки: Киев
Скальп и нормальное охлаждение - будет 50-60 градусов.
-
abcdeyka
Member
- Звідки: Киев
Смысл скальпить старое железо? Главное просто в тех нагрузках которые делает тс иметь температуру которая ниже критических для цпу. Выкинуть лишние деньги лиж бы снизить температуру без смыслено. Лучше подобрать денег и взять что-то из нового поколения. И продать старое.
8700 это лет так 5 как дед...
-
AntonyKandaurov
Member
- Звідки: Славетне місто Запоріжжя
Gammax 300
А що ви чекали щось інше?
А що ви чекали щось інше?
-
Viktor Pan
Junior
проблема вирішилась виставивши частоту перших 3 ядер на 4,3
тепер в іграх до 60 в стресі максимум 72
тепер в іграх до 60 в стресі максимум 72
-
Prescott
Member
- Звідки: Dnipro
Вы не ищите лёгких путей 
Отправлено спустя 49 секунд:
Отправлено спустя 49 секунд:
Ну так энергосберегайки же работают, с чего ему постоянно молотить на 4.3?Viktor Pan: ↑ 22.12.2023 14:30цікаво з частотою в простої плигає як синусоїда від 800 до 4300 мГц я думаю що повинна бути лінійна