Офіційно: ігрова виставка E3 остаточно скасована

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: omicron persei 420

Повідомлення

Пропоную обговорити Офіційно: ігрова виставка E3 остаточно скасована
І на краще, тепер кожен паблішер може годувати гаманців з геймпадами пререндерами не катаючись в LA. :up:
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Була і була, нема то й нема.
lktnv
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Жаль, интересный когда-то был ивент.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ех помню как читал Игроманию и освещение событий Е3
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

фінал цілої ери
NUN4AG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Коли не було швидкого інтернету та соц. мереж у нинішньому виді виставка Е3 (та в деякій мірі Gamescom) була ярмаркою ігор.
Зараз же такі виставки просто нежиттєздатні - якщо кожен інсайдер намагається хайпанути зливаючи інсайди/"інсайди" (як це було з Dishonored 3 яка виявилась Блейдом), то кожен ТОПовий розробник/видавець рівня Соні зі своїми екзами чи R* з GTA 6 не бажає ділитися хайпом довкола свого проєкту з конкурентами та посередниками. Та й в 2023 (коли будь яку презентацію можна дивитися онлайн в 4К на телефоні/плазмі вдома з попкорном) менш привабливою стає стара концепція виставки E3 з тисячами "живих" глядачів, хоча все-таки навіть зараз знайшлися б бажаючі, особливо, якби ТОПові видавці ігор не ігнорили E3.
Для мене E3 - це ностальгія по тим часам, коли я тільки почав цікавитись відеоіграми і дивився звіти про цю конференцію зі сторінок/дисків Gameplay, Шпілю, Ігроманії і т.д.
Раніше E3 дійсно був святом для геймерів, але в 2023 ігрова індустрія вже зовсім не та, що 15-20 років назад і ніколи вже не буде такою "ламповою"...
:(
overbloher
Member

Повідомлення

NUN4AG: 12.12.2023 19:02 і ніколи вже не буде такою "ламповою"...
Весь мир уже таким не будет.
voldemarcik
Member
Аватар користувача
Звідки: БандерШтат

Повідомлення

Electronic Entertainment Expo :rip: :facepalm:
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Пішла епоха. Школярами чекали звітів в ігрожурналах, що покажуть на Е3.
lamer02
Member

Повідомлення

Без ругани тут никак :(
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Блин , E3 - это целый пласт истории , тогда( с 1995- по 2014 ) игр было больше и они были интереснее . С 2014- 2015 - это уже было начало конца , уже и индустрия была другой и игры хуже и разработчики жаднее !
mavrsmart
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Фото з дівками звідти? Коли так, то я кожну виставку "розглядав".
washburn_t15
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Good night, sweet prince.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Обидно, так как теперь издатели не будут позориться на Е3 и кормить людей какашками там, а будут делать фейковые ролики своих игр в Ютубе и прочих местах, а когда игра выйдет - скажут - никто ничего не обещал, мы фантазировали. А Е3 давал более официальный статус и если игра не соответствовала показанному на Е3 - даже самые прикормленные журналисты могли бы поплевать в продукт хоть немного.
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

эпоха ушла :-/ тёплые воспоминания остались :beer:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Интересно: следующие на очереди Стимы, Епикгеймы и т.д., если и их начнут игнорировать Сони и т.д.?
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Комментарии в стиле "игры умерли" забавляют.
Просто мы стали старше и поменяли отношение к играм, но сейчас их такое колличество, что если ты говоришь "эх, не во что поиграть", то проблема не в играх - проблема в тебе. :nunu:
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kypatop01: 13.12.2023 11:01 Комментарии в стиле "игры умерли" забавляют.
Просто мы стали старше и поменяли отношение к играм, но сейчас их такое колличество, что если ты говоришь "эх, не во что поиграть", то проблема не в играх - проблема в тебе. :nunu:
Та ні, проблема таки в іграх.
І оті дуже рідкісні одичні випадки, коли випускають якісну гру - це підтверджують.

Так, ігор зараз дуже велика кількість. Так само як, наприклад, цукерок.
Але знайти такі цукерки, щоб від них не хотілось помити рота з милом - це той ще квест.
А такі, щоб прям смачні були - то взагалі один виробник на всю країну.
NUN4AG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VovaII: 13.12.2023 10:21 Интересно: следующие на очереди Стимы, Епикгеймы и т.д., если и их начнут игнорировать Сони и т.д.?
Стіми та Епіки - це магазини, які приносять Соні та іншим бабло, на відміну від E3/TGA, які лише теоретично можуть приносити видавцям гроші за рахунок піару іх ігор, бо у 2023 розвиток технологій та соц. мереж вже переріс усі інші маркетингові майданчики, та й ТОПові кампанії не мають необхідності у сторонньому піарі, який скоріше йде за їх рахунок, а не навпаки.
У Юбіків є свій магаз/лаунчер, але вони якщо тимчасово і ігнорують Стім, то лише заради "ексклюзивності" (якої насправді немає) для Епіків, але через рік, что трохи більше усе одно повзуть до Стіму, аби зібрати усі гроші світу, бо Стім - найбільша клієнтська база, де у багатьох, в т.ч. і у мене, зібрано якщо не 100% усіх їх ігор, то 90.
ІА теж має свій магаз/лаунчер, але чудово продає ігри на зовнішніх майданчиках.
Активіжн-Бліззард раніше намагалися просувати свій магаз/лаунчер за рахунок ексклюзивності, але під крилом Майків навіть вони в марті 2023 додали частини COD, яких не було у Стім.
Соні тільки пару років як взяла курс на ПК ринок лише задля заробітку грошей. Ігнорувати величезну клієнстську базу Стім і витрачати гроші на створення та розвиток власного магазу/лаунчеру - дуже сумнівний шлях для них.
Тому якщо хтось і зробить такий крок, то скоріш за все TakeTwo зі своїм GTA6, т.я. часу до випуску ПК версії в них ще є вдосталь - 3-4 роки, за які вони зароблять спочатку мільярди на консолях нинішнього покоління (цілком можливо вже з прайсом не 70$, а 100+), а потім оберуть випуск GTA 6 Complete/Definitive Edition ексклюзивно у власному лаунчері.
Але навіть це скоріш допущення на рівні "чуйки", ніж маюча під собою велику верогідність гіпотеза.

Відправлено через 49 хвилин 48 секунд:
Kypatop01: 13.12.2023 11:01 Комментарии в стиле "игры умерли" забавляют.
Просто мы стали старше и поменяли отношение к играм, но сейчас их такое колличество, что если ты говоришь "эх, не во что поиграть", то проблема не в играх - проблема в тебе. :nunu:
Ігри не вмерли і ніколи не вмруть, бо це одна з найбільших (якщо не найбільша) індустрія розваг, яка приносить купу грошей. Але те, що ігрова індустрія зараз набагато менш щира/лампова та не орієнтована на сторення реальних інновацій - факт.
Чи можна порівнювати ігри, які виходили 15-25 років назад з тими, які вийшли за останні років 10+? Раніше проєкти породжували та сприяли розвитку цілих жанрів/піджанрів та легендарних серій, а що ми маємо зараз?
спойлер
1. Купу скамів та поломаних на релізі бетаверсій, які продаються за фулпрайс, але вже попередньо розпилені на сізон паси.
2. Найбільш популярною жанровою "інновацією" є розвиток ігор-сервісів, а найняті видавцями спеціалісти шукають, як навіть подекуди у сінглплеєрні ігри додати магазини скінчиків та, що найогідніше, бустери.
3. Найбільш популярні серії від ТОПових видавців (COD, Far Cry, Assassins Creed, NFS, тощо) поставлені на конвеєр, через що страждає їх якість і майже відсутні якісь реальні корисні нововведення. Лише Соні з ААА мастадонтів індустрії видає щось гідне пару разів на рік, але й вони вже взяли курс на сервісність та мультиплеєр.
4. Безліч ремастерів. Проти ремейків навіть я нічого не маю, бо вони переносять історії культових але технічного застарілих ігор на сучасні технології та механіки. Але ж більшість ігор є ремастерами або відносно нових ігор (як TLOU 1-2 від Соні), або старих, додаючи максимум трохи покращені текстурки, управління та ачівки, але вцілому гра все одно виглядає технічно застарілою.

Реально інновації зараз йдуть лише від пари ТОП кампанії, але куди частіше від інді розробників.

Кількість ігор нічого не каже про їх якість. Зайди в Стім - там купа NSFW та однотипних одноклітинних проєктів від ноунеймів. Щоб знайти за рік хоча б 20-30 нових гідних за якістю (особливо релізною) проєктів, які відповідають твоїм смакам - потрібне диво.
Мова йде не про конвеєрну грінділку на 150 годин, а про ігри, які можуть дати тобі дійсно новий геймплейний досвід, або хоча б цікаву історію.
В мене був період (2014-2018), коли я реально не хотів грати - тоді справа була особисто у мені (дуже вже багатими на якісні проєкти були 2005-2013 роки) та обставинах в країні, через які мені довилося думати про інше.
Але якщо зараз є купа досить об'єктивних факторів, які не приваблюють мене в ігровій індустрії, то я не можу це списати на вік чи війну. Мені не цікаві ані піратки , ані "графон" ( (як я дивлюсь довкола купа володарів 3070-4090 які можуть на цьому ресурсі, game gpu чи торентах у кожному топіку після виходу чергового конвеєрного чи другосортного шлаку сперичатися про якість його графіки, проміння та технологій масштабування від кожного з таборів) - хочу нормальний геймплей, сюжет, лор і щоб ці ігри були нормальними не релізі, а не чекати поки їх відремонтують.
mixa1890
Member

Повідомлення

А нечего больше презентовать, игровая индустрия в ступоре , штампуют одни ремейки и то низкого качества, новинок нет, а если и есть то ничего захватывающего, ниже среднего , а то и хуже, это закономерно, если нечего предложить что то новое, то старое потихоньку отмирает.
Відповісти