Noctua випустила оновлені монтажні комплекти NM-M1

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Noctua випустила оновлені монтажні комплекти NM-M1

Гарний спосіб підзаробити.
І ніколи не повірю що нокта не продумала своє попереднє кріплення.
Вся новизна це торкс і чорний колір.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Й що там такого неземного, що має мене сподвигнути замінити рідне кріплення )
Drozd
Member

Повідомлення

Це для таких як я у кого не ма криплень на ам4-5 та нові інтели :)
toto
Junior

Повідомлення

Sanьka: 05.12.2023 16:10 Гарний спосіб підзаробити.
І ніколи не повірю що нокта не продумала своє попереднє кріплення.
Вся новизна це торкс і чорний колір.
на отвертке в комплекте особо не заработаешь.
Хотя не знаю зачем это, может были случаи когда платы ломали когда сильно давили чтоб затянуть крепления. Такое решение может помочь
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зручність - це коли для встановлення охолодження потрібна викрутка, що не підходить для встановлення материнської плати, роботи з корпусом і встановлення псі пристроїв. Дякую, зручно
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

и нахиба там тот торкс?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я один купляв кіт від нуктуа під ам4 за 131 грн. А тут вже 20 ойро :gigi:
https://hard.rozetka.com.ua/ua/noctua_nm_am4/p16212824/
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Но для аккуратной и удобной установки нужны 2 отвертки
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Павло
Теперь понятно чего вы срали в мой теме о саппорте ноктуа :lol:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 05.12.2023 16:37 Зручність - це коли для встановлення охолодження потрібна викрутка, що не підходить для встановлення материнської плати, роботи з корпусом і встановлення псі пристроїв. Дякую, зручно
От тут також не зрозумів, на хіба вони викрутку іншого формату зробили?
Кріплення гаразд, комплект файний, але викрутка та гвинти? Хлопці з Ноктюа - даремно.

Павло: 05.12.2023 17:04 Я один купляв кіт від нуктуа під ам4 за 131 грн. А тут вже 20 ойро :gigi:
https://hard.rozetka.com.ua/ua/noctua_nm_am4/p16212824/
я таких пару брав у 2017-18, десь так ~по 5 євро.
Востаннє редагувалось 05.12.2023 18:07 користувачем Захар Беркут, всього редагувалось 1 раз.
1okisan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 05.12.2023 17:04 Я один купляв кіт від нуктуа під ам4 за 131 грн. А тут вже 20 ойро :gigi:
https://hard.rozetka.com.ua/ua/noctua_nm_am4/p16212824/
Не один, теж купував собі на свою Noctua NH-D14 2013 року ще, але як виявилося можна було взагалі не купувати а просто написати їм з фото башні або материнки і вони вислали б бескоштовно самі, ну то таке ;)
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1okisan: 05.12.2023 18:07
Павло: 05.12.2023 17:04 Я один купляв кіт від нуктуа під ам4 за 131 грн. А тут вже 20 ойро :gigi:
https://hard.rozetka.com.ua/ua/noctua_nm_am4/p16212824/
Не один, теж купував собі на свою Noctua NH-D14 2013 року ще, але як виявилося можна було взагалі не купувати а просто написати їм з фото башні або материнки і вони вислали б бескоштовно самі, ну то таке ;)
Так можна було, але то треба було чекати майже тиждень, а придбати можна було одразу, тому придбав.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

1okisan, я теж купляв задешево, щоб не чекати і поставив древню башту року 2007 на новий ам4.

Павло, збільшилась кількість платформ і різних кріплень. А ще інфляція. До того ж досі залишається спосіб отримати безкоштовно, хоча бувало вони фото чека просили, але часто фото башти досить.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис: 05.12.2023 18:55 1okisan, я теж купляв задешево, щоб не чекати і поставив древню башту року 2007 на новий ам4.

Павло, збільшилась кількість платформ і різних кріплень. А ще інфляція. До того ж досі залишається спосіб отримати безкоштовно, хоча бувало вони фото чека просили, але часто фото башти досить.
Походу тоді продавали тупо по собівартості! А тепер пробують заробити. Хоча я не проти! Це як не як топ фірма тому оверпрайс тут зрозумілий)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло,
дивний підхід, в ноктуа оверпрайс оправданий, а у нвідії - ні :gigi:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 05.12.2023 20:12 Павло,
дивний підхід, в ноктуа оверпрайс оправданий, а у нвідії - ні :gigi:
Так у вас є вибір! Ви можете взяти багато різних систем охолодження які не будуть поступатись ноктуа! А ось коли жадний куртка валить 4080 + 500 баксів до мсрп то це неадекватно! Тобто я не проти преміум сегменту коли у тебе є вибір! Це як материнки за 30к грн! Завжди можна купити дешевше і нічого особливого не втратити)
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 05.12.2023 16:10 Предлагаю обсудить Noctua випустила оновлені монтажні комплекти NM-M1

Гарний спосіб підзаробити.
І ніколи не повірю що нокта не продумала своє попереднє кріплення.
Вся новизна це торкс і чорний колір.
Заработать на чём?!? Если покупаешь новый кулер, то необходимое крепление в комплекте) Если имеешь старый кулер, то крепление высылают бесплатно :laugh:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Павло: 05.12.2023 17:04Я один купляв кіт від нуктуа під ам4 за 131 грн. А тут вже 20 ойро
Це тому що він чорний! :rotate:

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Захар Беркут: 05.12.2023 18:09Так можна було, але то треба було чекати майже тиждень, а придбати можна було одразу, тому придбав.
Від ноктуа тиждень, з магазину - 2-3-4 дні :-P
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Чипухня эта вся нововсть - очередная оверпрайсовая попытка маркетологов втюхать по 20 ойро то, что уже и так есть в комплекте любого кулера.

Выглядит как попытка продать китайские отвертки ценой в 1 бакс с головкой под звездочку по 20 ойро, которых в хозяйстве дома нигде не нужно (все шуруповерты и стандартные отвертки обычно плоские или под крест) и крупная стандартаная крестовая гайка для прижима вполне удобная под любую крестовую длинную отвертку из эпицентра за 30-50 гривен и не требует никаких сверхестественных отверток под звезду.....
Стоит отметить, что D15S я покупал еще в 2019-м году помоему ....и всего, что было тогда в комплекте с головой хватило для установки на камень АМ5 в этом году ;)
Ох да стоит заметить я себе спецон еще покупал ото их обновленное крепление со смещением на 7 мм под райзен последний .....пару месяцев поюзал со смещением.... уивидел, что реально температура не изменилась ни на градус - вернул всё на место чтоб стояло снова ровно без смещений и пятно контакта было более полным и ровным ;)



ПыСы. Единственная прикольная весч из подобных, это прижимная алюминевая рамка процессора на соккет от термалрайта под винты, которая ставится замест стандартной рамки под пружину, что идет на всех материнках по умолчанию. Эффект именно от более ровной или плотной фиксации камня в соккете конечно спорен ибо и стандартная ровно и крепко фиксирует камень в соккете, наоборот чтоб вытащить камень надо брать отвертку, но в то же время реальный профит всё же имеется ибо в случае райзена она вырезана четко по той же замысловатой форме крышки проца и ложится практически без щелей, что предотваращает попадание термопасты в нежелательные места на самом камне откуда потом геморно её вымывать и вычищать при последющих ревизиях и заменах термопасты без снятия самого камня, а так как термопаста в нежелательных местах не накапливается = отпадает необходимость постоянно вынимать проц из соккета для вычистки её из тех загогулин, что собственно и дает профит, ведь снижается вероятность возможности погнуть ножки соккета так как снятие и установка камня для замены термопасты исключается :laugh:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 06.12.2023 09:33
Павло: 05.12.2023 17:04Я один купляв кіт від нуктуа під ам4 за 131 грн. А тут вже 20 ойро
Це тому що він чорний! :rotate:

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Захар Беркут: 05.12.2023 18:09Так можна було, але то треба було чекати майже тиждень, а придбати можна було одразу, тому придбав.
Від ноктуа тиждень, з магазину - 2-3-4 дні :-P
Та ні, в 30 метрах від будинку у нас були кріплення в магазині, тому і обрав придбати.
Відповісти