Підключення передньої аудіо панелі

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
kapitoshka
Member
Звідки: Львів/Днiпро

Повідомлення

Доброго дня!
Материнка gigabite ga-945GM-S2
корпус - codegen middle atx 6044-c10
Потрібно під'єднати передню аудіо панель, тобто мікрофон і вихід на навушники.
Від корпуса йде 6 дротиків:
mic in - один пін, зелений.
mic bias - один пін, жовтий.
grn - один пін, чорний.
grn - один пін, чорний.
spkout R - спарених два піна від одного білого дроту.
spkout L - спарених два піна від одного червоного дроту.

Відкрив інструкцію від мамки, нічого не поняв. зовсім інші позначення, до того ж є можливість підключити або в HD audio або AC 97 Audio. Мені не зрозуміло в якому режимі підключати.
Ось ссилка на інструкцію до мамки, сподіваюсчя то вона: http://www.gigabyte.ru/download/mb/manual/17361/" target="_blank
Допоможіть підключити. Дякую!

Інфа з інструкції:
AC 97 audio
1.MIC
2 GND
3 MIC Power
4 NC
5 Line Out (R)
6 NC
7 NC
8 No Pin
9 Line Out (L)
10 NC

HD audio
1 MIC2_L
2 GND
3 MIC2_R
4 -ACZ_DET
5 LINE2_R
6 FSENSE1
7 FAUDIO_JD
8 No Pin
9 LINE2_L
10 FSENSE2
localpirat
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: пригород столицы

Повідомлення

первый вопрос: оно тебе надо вообще? :gigi:
второй: в БИОСе у тебя что включено? думаю что AC 97, а что в инструкции не подписаны штырьки?
kapitoshka
Member
Звідки: Львів/Днiпро

Повідомлення

ответ на первий вопрос:
Мені не потрібно, мопед не мій. Але потрібно тому, хто за ним сидіти буде, і потрібно досить сильно.
в БИОСе у тебя что включено? думаю что AC 97
В біосі я не дивився що стоїть, можу глянути, це не проблема, але спочатку потрібно різницю зрозуміти між HD та АС 97. Чуваку передню панель потрібно для ветріло, для скайпу ну для всього.
а что в инструкции не подписаны штырьки
ні, просто пише по кутам 1-2 і 9-10.
localpirat
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: пригород столицы

Повідомлення

ааа... ясно

mic in - 1
mic bias - 3
grn - 2
grn - 4 6 7 10
spkout R - 5
spkout L - 9
типа того, но не уверен
kapitoshka
Member
Звідки: Львів/Днiпро

Повідомлення

ось так: http://piccy.info/view3/756723/8b5b59dd" target="_blank ... b650ff1be/

1)А чим відрізняється ХД від АС 97 ?
2)При підключенні АС 97, в біосі потрібно також знайти налаштування для конектора передьного аудіо і поставити його в режим АС 97 ?
3) NC це типу GRN тиуп земля ?
Staser
Member
Аватар користувача
Звідки: Бровары

Повідомлення

NC - Not connected - не подсоединен
kapitoshka
Member
Звідки: Львів/Днiпро

Повідомлення

тоді получається дротиків в мене 6 а виходів 5 на мамці.....
localpirat
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: пригород столицы

Повідомлення

ну, земля может быть общая, я так и предположил, но не уверен
kapitoshka
Member
Звідки: Львів/Днiпро

Повідомлення

localpirat
Дякую. Підключив по запропонованій схемі і запрацювало. Правда довго шукав де саме включити режим АС 97. Один gnd нікуда не підключав.

А ще я хотів запитати. В харді з сата виходом, є різниця чи підключати живлення через молікс чи через сата перехідних (молікс-сата)? На комп. фірмі сказали що так буде краще і втулили цей перехідник, вдома підключив, а воно десь не контачить і хард раз в хвилину відключається і знову включається. Потім поставив як було, одразу молікс в хард і все норм.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

kapitoshka
Если на винте есть и сата и молекс, подключай как удобнее. Если удобнее молексом, то пусть так и будет.
Voodoo89
Member
Аватар користувача
Звідки: Переяслав

Повідомлення

потрібно різницю зрозуміти між HD та АС 97
Вопрос актуальный. Камрады :shuffle:
Відповісти