Выбор ИБП/UPS

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Tesseract
Все так, але від UPS це ніяк не залежить. Бо якщо подавати 14,4...14,6 постійно, то ліферу з часом теж погано буде. Йому достатньо 14В, навіть 13,8. Я збірки роблю сам і окремо додаю активний балансир, бо JiKong BMS коштує дорожче того акума.
Єдине питання, де ви бачите що там активний балансир? Я не збираюсь купляти, просто цікаво.
Tesseract
Member

Повідомлення

Купував в цьому магазині батарею на 24В. Продавець сказав, що в батареї для UPS він ставить активний балансир.
vpchelko
Member

Повідомлення

А тут гибридные Китайские инверторы вообще кто-то рассматривает в качестве ИБП (бонус ИБП на всю квартиру?)?

Відправлено через 3 хвилини 21 секунду:
Andrey2005: 13.11.2023 18:47 Tesseract
Все так, але від UPS це ніяк не залежить. Бо якщо подавати 14,4...14,6 постійно, то ліферу з часом теж погано буде. Йому достатньо 14В, навіть 13,8. Я збірки роблю сам і окремо додаю активний балансир, бо JiKong BMS коштує дорожче того акума.
Єдине питання, де ви бачите що там активний балансир? Я не збираюсь купляти, просто цікаво.
Лиферу будет пофиг при нормальном BMS!

!!!

Хотя заряжать в буфферном режиме - в сети есть ролики, что можно даже 3.45 на ячейку - именно то что вы пишете!
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Tesseract
Активный балансир стоит около 150-200грн.
Если нужен на 8 ячеек, то 250-300грн.


Достаточно даже 13.8В, чтобы зарядить лифер на 98%.

Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
vpchelko
Я заряжаю блоком на 13.5В.
Этого достаточно чтобы зарядить практически на 100%.
Только времени нужно чуть больше.
Tesseract
Member

Повідомлення

Воно зрозуміло, що активний балансир додати не проблема, але у більшості готових батарей його немає. А режим балансування у пасивного балансира ввімкнеться лише при повному заряді батареї. Тому я мав на увазі, що замовити звідкись готову батарею для свого безперебійника не варіант, бо 95% мають прості пасивні балансири.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

припускаэмо що до упса берем два акума ліфепо4 по 3к шт (за посиланням вище), ітого 6к грн на акуми для 1 упсіка. 12к грн на два. При умові що успіки не зовсім фігові, і їх не треба в сервіс для скидання пам'яті, аби вони почали норм тримати на нових акумах, і не буде цих витрат.

12к грн завести на старих упсах (шось тіпа 1200VA древніх топорних) два пк.
або по 2*7600=15.2к дві еб3а де в цілому гарно теж все працює, і синус чистий, і під потреби десь може згодитись.

3.2к грн переплата за еб3а при умові що в мене є наявні тушки упсіків. :-/

Відправлено через 3 хвилини 58 секунд:
поки патякали по 7600 лише на лоху лишились. :laugh:
вже 8600мін ціна магазів.

Відправлено через 7 хвилин 7 секунд:
IvanCh: 13.11.2023 17:06з частими відключеннями звичайний свинець вийде за пів року рік з ладу
на балконі додихає свинець 140Ач і 60тка з минулої зими, не пережили лихої долі інвертору/недозаряду. тому знаю ) і свідомо йшов на те, бо то було перше відключення, перший день без світла. просто на наступний день в автомагазі забрав пару акумів ще по старим цінам, за копійки по суті. аби зиму пережили і на тому їм подякую. Своє на всі грорші відпрацювали)
Tesseract
Member

Повідомлення

Deadpool: 14.11.2023 02:27припускаэмо що до упса берем два акума ліфепо4 по 3к шт (за посиланням вище), ітого 6к грн на акуми для 1 упсіка.
В безперебійниках на два акума, вони зазвичай з'єднані послідовно. LiFePO4 таким чином з'єднувати не бажано, тому доведеться шукати (або замовляти) один акум на 24В.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 14.11.2023 13:30В безперебійниках на два акума, вони зазвичай з'єднані послідовно. LiFePO4 таким чином з'єднувати не бажано, тому доведеться шукати (або замовляти) один акум на 24В
тобто ще витрати :-/
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

як на мене треба брати активну плату, 8 комірок і паяти самому
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Підкажіть УПС для компа в профілі. Зараз BNT-1000 конфліктує з APFC - може вимкнутись навіть при стабільній вхідній напрузі.
Треба аби тримав хвилин 5 та не мав green mode (або його можна було б відключити).
simoralesha
Member

Повідомлення

Всім привіт. Потрібна порада стосовно УПС'а.
Система на 10400ф + msi rx 5700 xt.
1 ссд та 1 хдд. Можливо ще 1 ссд буде колись.
Блок живлення seasonic x560.
Монітор asus vg249q.
Потрібно щоб при вимкненні світла декілька хвилин було для коректного завершення роботи.
Розглядаю також бу варіанти. Можливо тут хтось запропонує. По ціні як завжди - чим дешевше, тим краще.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

simoralesha
Питання буде не в хвилинах роботи, а у БЖ з APFC та 100-240В. Йому треба буде встигнути перейти на батареї. Я би придивлявся десь до ДБЖ на 1200ВА з часом переходу на батареї чим нижче, тим краще. Собі взагалі взяв на 1600ВА, бо мав вже досвід з вирубанням ДБЖ.
Або шукайте у мережі з якими UPS у людей працює такий блок.
simoralesha
Member

Повідомлення

Artem_K
Оце ж і потрібна порада , який УПС буде працювати коректно з цим блоком живлення. Колись була карта gtx 1070 і безперебійник powercom bnt 800ap. При малих навантаженнях нормально переходив на акумуляторну батарею , а при високих перезавантажувався ПК наскільки пам'ятаю.
nikelamoc
Junior

Повідомлення

Привет всем.
Может кто знает.
Какая из зарядных станций нормально работает с газовыми котлами ?
Ведь там насосу в теории нужен 0, значит те кто заряжается через 12в типа такой не подходят https://rozetka.com.ua/zendure-zdsb1000 ... 366614025/ ?
Может кто покупал себе зарядную станцию для котла и подскажет что сейчас из того что есть у нас в продаже подходит.
Tesseract
Member

Повідомлення

nikelamoc
Головне, щоб був чистий синус. А далі можна зробити самому або замовити у умільця подовжувач з двома вилками, який додасть нуль. Типу такого: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/pere ... QBLdT.html Але спочатку треба розібратись, звідки той нуль взяти. В ідеалі у вас в розетках має працювати третій контакт, інакше доведеться весь час слідкувати, щоб не ввімкнути нульову вилку вверх ногами.
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract
а можна просто взяти станцію з байпасом і не морочити собі гололову та не створювати зайвий раз небезпечну ситуацію зародишами вилки суіцидника)

зазвичай всі популярні станції з байпасом вже мають прокинути нуль та землю.

Відправлено через 1 хвилину 4 секунди:
nikelamoc
саме дешеве і просте eb3a. далі вже від бюджету дивіться і наявності режиму ДБЖ

Відправлено через 1 хвилину 10 секунд:
nikelamoc: 26.11.2023 13:14газовыми котлами ?
по хорошому знайдіть ваш котел і гугліть вже чужий досвід по сумісності. тут ванг немає)
Tesseract
Member

Повідомлення

Deadpool: 28.11.2023 01:29а можна просто взяти станцію з байпасом і не морочити собі гололову та не створювати зайвий раз небезпечну ситуацію зародишами вилки суіцидника)

зазвичай всі популярні станції з байпасом вже мають прокинути нуль та землю.
Можна, звичайно, але це сильно звужує вибір станцій. Наприклад середня ціна рекомендованої вами eb3a зараз складає 10К грн. А середні ціни китайських аналогів такої ж ємності, але без байпаса, починаються від 7,7К. Це якщо брати тут і зараз, з гарантією від продавця. Якщо ж везти з Китаю, то на аліку зараз є станції на 600Вт*год за 260$. Наприклад тут з усіма поточними знижками у мене вийшло 253: https://vi.aliexpress.com/item/1005005929980739.html А версії на 300Вт*год, як пропонована вами EB3A, взагалі починаються з 150$. Але усі вони без байпасу, який можна зімітувати подовжувачем за 500грн.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

В мене нема котла, але спитаю - який сенс умовної eb3a 268Wh для котла? На скільки її вистачить, на 3 години роботи котла? А що це дасть? За 3 години будинок не охолоне.
_VlaD_
Member

Повідомлення

Andrey2005: 28.11.2023 10:00 В мене нема котла, але спитаю - який сенс умовної eb3a 268Wh для котла? На скільки її вистачить, на 3 години роботи котла? А що це дасть? За 3 години будинок не охолоне.
Если котел двухконтурный и дает горячую воду, а не только отопление, то можно пойти покупаться.
Ну и если отключили электричество, то это не значит, что надо котел сразу от безперебойника высаживать в ноль. Включать при необходимости.
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

_VlaD_
Зрозуміло. В мене все простіше - нема світла, значить нема нічого, ні води ні опалення, і відповідно нема сенсу паритись і купляти станції :gigi:
Відповісти