Brave/LibreWolf

Обсуждение программ
Автор
Повідомлення
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 21.11.2023 14:58Фаєрфокс має гугланалітікс який працює на бекграунді 24/7 поки браузер запущений, і це не новини трьохрічної давності тому, а конкретно зараз :up:
Як давно ви користувались файрфоксом? :spy:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 26.11.2023 20:19
daesz: 21.11.2023 14:58Фаєрфокс має гугланалітікс який працює на бекграунді 24/7 поки браузер запущений, і це не новини трьохрічної давності тому, а конкретно зараз :up:
Як давно ви користувались файрфоксом? :spy:
Десь +-10 років тому останній раз :D
Але згадування про гугланалітікс на бекфоні і відносно свіжому відео, релізнуте ну десь там 2-3 місяці тому.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 26.11.2023 20:43Десь +-10 років тому останній раз :D
Але згадування про гугланалітікс на бекфоні і відносно свіжому відео, релізнуте ну десь там 2-3 місяці тому.
Лисиця наразі його по дефолту блокує скрізь. Доходить до того, що подекуди доводиться вимикати блокування, а то деякі сайти не фуричать.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

daesz: 26.11.2023 20:43Але згадування про гугланалітікс на бекфоні і відносно свіжому відео, релізнуте ну десь там 2-3 місяці тому.
:laugh: :laugh: :laugh:
Це не від брааузера залежить, а від сайтів. У мозіли в налаштуваннях за замовчуванням заблоковано. В оновленнях там ще жорсткіше в плані безпеки. Наприклад: можна скопіювати посилання щоб поділитися без зашитого рефа.

daesz: 22.11.2023 12:44Покопав у різних напрямках та спробував DuckDuckGo.
Не раджу цей пошуковик, він використовує сервера яндекса.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 27.11.2023 10:51 Не раджу цей пошуковик, він використовує сервера яндекса.
Я зупинився на StartPage, хороший пошуковий. В принципі, найкращий із всіх які я перепробував :)
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

daesz
Згодний, я теж ним користуюсь. Ну до слухався до порадиВасильовича, теж гарний варіант. За потреби перемикаю пошук.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_
на смартфоні користуюсь брейвом з брейв пошуком, браузер хороший, а от пошуковий мені не дуже подобається :с
Жаль варіантів на смартфонах не дуже багато :\
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

daesz
firefox?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst,
я на торіумі зупинився :)
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Чудово. Я ж, після декількох років користування Safari повернувся до Firefox. В цілому задоволений.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst
Я спробував brave спочатку, начебто хороший варіант, але потім от в темі порекомендували торіум, і він мені більше сподобався :)
LibreWolf - то оупен сорс написаний на основі фаєрфокса, доречі. Я його, правда, не спробував, але його хвалять.
Ще один з варіантів які розглядав - ungoogled chromium, також оупен сорс на основі хроміума.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

daesz: 27.11.2023 12:12на смартфоні користуюсь брейвом з брейв пошуком, браузер хороший, а от пошуковий мені не дуже подобається :с
Ясно, я на смартфоні фаерфоксом користуюсь.
На пк фаерфокс.
А от на хромобуці фаерфокс ще гірше ніж на смартфоні, тож доводиться хром використовувати. :(
Фаерфокс найкраще працює саме на пк. Багато додатків, кастомізація, плюс налаштування через адресну строку. Тут мобільна версія й поряд не стоїть. :)
unique-neon
Member

Повідомлення

Васильович: 21.11.2023 13:59
daesz: 20.11.2023 15:19Підшуковую заміну
https://thorium.rocks/

P.S. Сам ще поки не встиг дотошно оцінити.
P.P.S. Є збірки для Windows 7 :gigi:
Трохи подосліджував на вихідних. Нз що там колись було, але зараз цей браузер нічим не швидший за інші на основі хроміума. Також є питання до безпеки:
- браузер має історію відставання від релізів хроміума
- ним займається приватна особа (або декілька), що має свої ризики
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 08.04.2024 11:26Також є питання до безпеки:
- браузер має історію відставання від релізів хроміума
- ним займається приватна особа (або декілька), що має свої ризики
Так, це достатньо вагомі аргументи, щоб не використовувати сабж.
Хоча, особисто я, нажаль, так і не покористувався цим Торіумом, бо його досі не "завезли" в Homebrew на Mac OS.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 08.04.2024 11:26
Васильович: 21.11.2023 13:59
https://thorium.rocks/

P.S. Сам ще поки не встиг дотошно оцінити.
P.P.S. Є збірки для Windows 7 :gigi:
Трохи подосліджував на вихідних. Нз що там колись було, але зараз цей браузер нічим не швидший за інші на основі хроміума. Також є питання до безпеки:
- браузер має історію відставання від релізів хроміума
- ним займається приватна особа (або декілька), що має свої ризики
Користуюсь відколи написав останнього разу в цю тему. В принципі майже всім задоволений, окрім одного - на телефоні він не доступний, тому там користуюсь брейвом, а синхронізувати торіум із брейвом неможливо :/
unique-neon
Member

Повідомлення

daesz: 08.04.2024 12:14Користуюсь відколи написав останнього разу в цю тему
Я б не радив, але ваша справа.
З цим девом та браузером є ще така історія
https://www.reddit.com/r/browsers/comme ... installed/
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Васильович
Спробуйте Arc, він поки доступний виключно на платформі macOS але зараз активно розробляється Windows версія.
Here’s a link to download Arc, the browser I was telling you about!
https://arc.net/gift/7a61bae4
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 08.04.2024 13:38
daesz: 08.04.2024 12:14Користуюсь відколи написав останнього разу в цю тему
Я б не радив, але ваша справа.
З цим девом та браузером є ще така історія
https://www.reddit.com/r/browsers/comme ... installed/
Вмовили, вернувся назад на брейв. Хоча я в любому випадку думав "пасивно" шукати альтернативу, оскільки хочу мати можливість синхронізації телефона/нів з компом, а торіум цього, нажаль, не підтримує. Загалом - не скажу що я був розчарований в брейві, коли переходив з нього на торіум, тому й вмовляти себе довго не потрібно було :)
unique-neon
Member

Повідомлення

daesz
Я розглядаю інші браузери через те, що гугл забагато знає про мене, але ні на чому не зупинився поки, юзаю хром далі поки. Ідеальним здавався б ungoogled-chromium але там морока з екстешинами та підозроюю з апдейтами на віндовсі. Варіанти на іншому рушії ніж blink/chromium не дуже розглядаю через функціонал/продуктивність.
Теж на телефоні брейв маю. Пробував файрфокс, перевага що працюють екстешини, але UX дуже відстає - дуже докучає виділення тексту там.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 08.04.2024 14:47 daesz
Я розглядаю інші браузери через те, що гугл забагато знає про мене, але ні на чому не зупинився поки, юзаю хром далі поки. Ідеальним здавався б ungoogled-chromium але там морока з екстешинами та підозроюю з апдейтами на віндовсі. Варіанти на іншому рушії ніж blink/chromium не дуже розглядаю через функціонал/продуктивність.
Теж на телефоні брейв маю. Пробував файрфокс, перевага що працюють екстешини, але UX дуже відстає - дуже докучає виділення тексту там.
Я от також розглядаю в основному тільки браузери на базі хроміума, те що гугл ще spyware навіть пояснювати не потрібно, цього не хочуть знати/розуміти тільки упороті фанати.
Вибір між ангуглд/торіум стояв коли вирішив спробувати щось інше крім брейва. І чесно кажучи - брейв тепер бачиться мені як найкращий варіант з тих що отримують постійні апдейти. Їхній пошуковий рушій також хороший, я користувався близько пів року startpage, хороший, але результати не завжди точні, нажаль (на телефоні в мене також він стоїть на берйві), спробую покористуватись брейвімським серч енджіном деякий час і буду бачити чи повернусь на стартпейдж чи залишусь на ньому :)
Відповісти