Огляд систем рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 та MAG CoreLiquid E240

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Sterkh
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд систем рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid E360 та MAG CoreLiquid E240

Огляд шикарний.
Серед кастом водянщиків прийнято хейтити недоводу. Бо є за шо.
Проте - реквестую більше оглядів такої якості!
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

класний огляд! Цікаво як МСІ будуть відмовляти у гарантії на цю водянку? Ну щось придумають ;)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дослідивши графіки ми бачимо, що Noctua NH-D15S та MSI MAG CoreLiquid E240 мають між собою паритет відносно шуму та температур

господи це шлак повний
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 21.11.2023 13:33 Дослідивши графіки ми бачимо, що Noctua NH-D15S та MSI MAG CoreLiquid E240 мають між собою паритет відносно шуму та температур

господи це шлак повний
Тут декілкьа тижнів тому один себе "в груди бив", що будь-яка односекційна водянка краща за топове повітря :gigi:
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло
так в тому і річ що в огляді ні слова про гарантію :insane:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Гарантія всього 3 роки, продуктивність Е240 взагалі на рівні D15... Ну таке, краще розглянути водянки від Arctic.
Востаннє редагувалось 21.11.2023 14:21 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Дякую за огляд.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 21.11.2023 13:33 Дослідивши графіки ми бачимо, що Noctua NH-D15S та MSI MAG CoreLiquid E240 мають між собою паритет відносно шуму та температур

господи це шлак повний
Тат то мсі! Там дракончик! Людей не лякає навіть відсутність гарантії :laugh:
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На Телемарті 3 роки на них.

Дякую за огляд, насправді, не найгірші аіо.
Hotspur: 21.11.2023 13:33Дослідивши графіки ми бачимо, що Noctua NH-D15S та MSI MAG CoreLiquid E240 мають між собою паритет відносно шуму та температур
Імхо, вже давно подібна недовода це банально альтернатива топовим повітряним СО і не більше. Встановити там, де немає місця, чи щось таке. Але, як на мене, форм-фактор 280 був би цікавішим.
WinGo
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Polybius: 21.11.2023 15:17 На Телемарті 3 роки на них.

Дякую за огляд, насправді, не найгірші аіо.
Hotspur: 21.11.2023 13:33Дослідивши графіки ми бачимо, що Noctua NH-D15S та MSI MAG CoreLiquid E240 мають між собою паритет відносно шуму та температур
Імхо, вже давно подібна недовода це банально альтернатива топовим повітряним СО і не більше. Встановити там, де немає місця, чи щось таке. Але, як на мене, форм-фактор 280 був би цікавішим.
Так, 280 цікавий варіант, бо вони показують +- такий самий результат як 360. Але як показує практика виробники корпусів ніби не бачили 140-ві вентилятори та більшість з них все ж роблять радіатори під 120 вентилятори. В мене особисто 420 радіатор (3х140) і це кайф. Один радів на всю стелю корпусу.
Input_Lag
Member
Аватар користувача
Звідки: Zaporizhzhya

Повідомлення

Так, 280 цікавий варіант, бо вони показують +- такий самий результат як 360. Але як показує практика виробники корпусів ніби не бачили 140-ві вентилятори та більшість з них все ж роблять радіатори під 120 вентилятори. В мене особисто 420 радіатор (3х140) і це кайф. Один радів на всю стелю корпусу.
3X140 це мабудь Арктік, яка по деяким тестам температур аналогічна 3х120 NZXT та Фрактала з Асусом
WinGo
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Input_Lag: 21.11.2023 19:32 Імхо, вже давно подібна недовода це банально альтернатива топовим повітряним СО і не більше. Встановити там, де немає місця, чи щось таке. Але, як на мене, форм-фактор 280 був би цікавішим.
Так, 280 цікавий варіант, бо вони показують +- такий самий результат як 360. Але як показує практика виробники корпусів ніби не бачили 140-ві вентилятори та більшість з них все ж роблять радіатори під 120 вентилятори. В мене особисто 420 радіатор (3х140) і це кайф. Один радів на всю стелю корпусу.

3X140 це мабудь Арктік, яка по деяким тестам температур аналогічна 3х120 NZXT та Фрактала з Асусом
Промах) в мене кастовма СРО, перший радік 420х45, другий 360х45, обидва від альфакул
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Купив водянку чисто через красу ноктуа з головою хватало, так ця цяцька deepcool lt520 така фігня походу брак тупо рамдомно оберти помпи падають до 2200 і тріск страшний прийдеться напевно по гарантії відавати добре що ноктуа воздушний є

Відправлено через 5 хвилин 49 секунд:
https://youtube.com/shorts/6JyILX6YRHw? ... 22NfEDoL7x цеж брак правда ? Чи я чогось не розумію !?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Олег963: 21.11.2023 23:55 Купив водянку чисто через красу ноктуа з головою хватало, так ця цяцька deepcool lt520 така фігня походу брак тупо рамдомно оберти помпи падають до 2200 і тріск страшний прийдеться напевно по гарантії відавати добре що ноктуа воздушний є

Відправлено через 5 хвилин 49 секунд:
https://youtube.com/shorts/6JyILX6YRHw? ... 22NfEDoL7x цеж брак правда ? Чи я чогось не розумію !?
Помпа не вище радіатора? Має бути нижче верхньої точки радіатора, щоб не завоздушувалась. Також, при встановленні у передню стінку, не бажано, щоб кабелі йшли у верх радіатора, краще вниз:
спойлер
Correct-AIO-Installation.jpg
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 21.11.2023 13:38
Hotspur: 21.11.2023 13:33 Дослідивши графіки ми бачимо, що Noctua NH-D15S та MSI MAG CoreLiquid E240 мають між собою паритет відносно шуму та температур

господи це шлак повний
Тут декілкьа тижнів тому один себе "в груди бив", що будь-яка односекційна водянка краща за топове повітря :gigi:
Ви не розумієте це зовсім інше(с) десь заплакав фанат СРО.
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

daesz: 21.11.2023 13:38
Hotspur: 21.11.2023 13:33 Дослідивши графіки ми бачимо, що Noctua NH-D15S та MSI MAG CoreLiquid E240 мають між собою паритет відносно шуму та температур

господи це шлак повний
Тут декілкьа тижнів тому один себе "в груди бив", що будь-яка односекційна водянка краща за топове повітря :gigi:
Якщо ти про мене, то я не казав про односекційні водянки. В мене, наприклад, трьох секційна Ryujin III і я її не проміняю ні на яке "топове" повітря.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сidonix: 22.11.2023 11:39
daesz: 21.11.2023 13:38
Тут декілкьа тижнів тому один себе "в груди бив", що будь-яка односекційна водянка краща за топове повітря :gigi:
Якщо ти про мене, то я не казав про односекційні водянки. В мене, наприклад, трьох секційна Ryujin III і я її не проміняю ні на яке "топове" повітря.
Можливо й ви, а можливо й хтось інший, не запам'ятав, проте запам'ятав фразу щось на кшталт "ти тут хтось трісни а вода всерівно буде краща" :gigi:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

daesz: 22.11.2023 11:50
Сidonix: 22.11.2023 11:39
Якщо ти про мене, то я не казав про односекційні водянки. В мене, наприклад, трьох секційна Ryujin III і я її не проміняю ні на яке "топове" повітря.
Можливо й ви, а можливо й хтось інший, не запам'ятав, проте запам'ятав фразу щось на кшталт "ти тут хтось трісни а вода всерівно буде краща" :gigi:
Нормальна вода із радіатором 280мм та більше, звичайно буде краще за саме топове повітря.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 22.11.2023 12:57
daesz: 22.11.2023 11:50
Можливо й ви, а можливо й хтось інший, не запам'ятав, проте запам'ятав фразу щось на кшталт "ти тут хтось трісни а вода всерівно буде краща" :gigi:
Нормальна вода із радіатором 280мм та більше, звичайно буде краще за саме топове повітря.
Там мова йшла про те, що нормальне повітря коштує 2-2.5к грн і що в цю ціну нормальної води не існує. А пан з тої теми доказував що можна взяти односекційне барахто і воно буде "вивозити" краще. А як виявилось - то навіть не кожна двох секційна може потягатись із топовим повітрям :gigi:
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

О, так це ж та водянка, яку вони пропонували зі знижкою, якшо свій кульок старий в телемарт здаєш.
Я думав-думав таке намутити, але дочекався до того, що скінчились акційні позиції :-/
Чого думав міняти - відеокарта підігріває повітря, яке йде на проц через повітряне охолодження, а через це маю оберти кулька в районі 1200-1600 майже олтайм.
Нериємний момент для мене, як власника АМ4 платформи, це кріплення на рідні пластикові рамки від материнки. Я вважаю, що то вже повний зашквар в товарі за 100 баксів не зробити нормальне кріплення через гвинти, а використовувати оту застарілу застібку :mad:
Відповісти