Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 18.11.2023 03:03 P.S: Деякі речі повинні бути написані просто, те що китайці полюбляють писати сценарії розумнішими на вигляд чим вони є з горою тексту не робить тайтл кращим :dontknow:
Ну от схоже в р1999, начебто, сама історія непогана, але щось більш-менш зрозуміло стає тільки в третьому акті, а якщо історія піднабридла ще в першому і почав скіпати - то ніколи й не дізнаєшся в чому так була суть :D
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чим панове закривали жуків "на шляху" ханта, елейшн та ремембренс?

Хант і ремембрес пробував і так, і сяк, з реально доволі крутими білдами по благословіннях і куріо, і воно не йде пі під яким предлогом :с
Елейшн хочу спробувати з Хімеко і Топаз, коли докачаю їх..
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

З Хантом гарно комба Вельт+Аста працює, а під пам'ять просто береться кріопачка(там є картка на додавання кріо-вразливості).
Це написав, то й, що сам не проходив :gigi: (бо ліньки :lol: )
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 19.11.2023 16:31
З Хантом гарно комба Вельт+Аста працює, а під пам'ять просто береться кріопачка(там є картка на додавання кріо-вразливості).
Це написав, то й, що сам не проходив :gigi: (бо ліньки :lol: )
Я вчора пробував з Гепард/ХХ/Пела/Джинліу, майже всі Хант благословіння, ременбрас той що 30% айс дамагу наносить сусіднім цілям, ебюнденс той що дає деф і той що дає спід коли хіляєшся (так подумав, що ХХ хіляє на початку кожного ходу, то фактично це перма +спід+деф) і той що дає +50%атк коли хіляєш саме персонажем (працює по тому ж принципу що й попередні 2), брав всі 3 для резонансу Хант+Ебюнденс, і ще взяв рандомні тупо сильні благословіння типу +30% до щитів, -16% дамаги коли є щит, спори на ворогів коли тратиш скіл поінт і тд. І от з цим всім добром вони не змогли вивезти :-/
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

daesz: 19.11.2023 17:21Гепард/ХХ/Пела/Джинліу, майже всі Хант благословіння,
Швидкість потрібна. Багато. Суть ханту - настакати і передавати кріт.бафф. Вельта може і не бути на аккаунті, а от Аста в пачку треба.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 19.11.2023 19:27
daesz: 19.11.2023 17:21Гепард/ХХ/Пела/Джинліу, майже всі Хант благословіння,
Швидкість потрібна. Багато. Суть ханту - настакати і передавати кріт.бафф. Вельта може і не бути на аккаунті, а от Аста в пачку треба.
Я попередні 4 "шляхи" не міг "подолати" без дабл суппорта, ті жуки люблять фокусити соло таргет, ще й дамаги купу мають, особливо ті що камікадзе з майнд контролем бісять :(

Відправлено через 1 годину 52 хвилини 58 секунд:
Знайшов сьогодні відео із закритої бети для китаю по Ендфілду :shuffle:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.11.2023 21:25
lewerlin: 19.11.2023 19:27
Швидкість потрібна. Багато. Суть ханту - настакати і передавати кріт.бафф. Вельта може і не бути на аккаунті, а от Аста в пачку треба.
Я попередні 4 "шляхи" не міг "подолати" без дабл суппорта, ті жуки люблять фокусити соло таргет, ще й дамаги купу мають, особливо ті що камікадзе з майнд контролем бісять :(

Відправлено через 1 годину 52 хвилини 58 секунд:
Знайшов сьогодні відео із закритої бети для китаю по Ендфілду :shuffle:
У Steparu є вижимка в цілому



І це виглядає ніяк замість того щоб взяти якись дохлий жанр і зробити в ньому гру, воно роблять геншин з базою... З достатньо тупою завязкою, що 500 років минуло і там всі вже крінжанули. Але ось тут клон анжеліни тримайте, який клон? Навіщо? Я там розумію що суть АК була знайти більш краще місце для життя (так як в нас тут поруч чорна діра да і оріпатія з постіними "вибросами") і в кінці сюжетки ми повинні перелетіти на іншу планету. Але навіщо клони? Зробили би вже ще це вже через n поколінь, побачимо ще там перепилять можливо 100500 раз все, але в цілому... :-/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 19.11.2023 21:38
daesz: 19.11.2023 21:25
Я попередні 4 "шляхи" не міг "подолати" без дабл суппорта, ті жуки люблять фокусити соло таргет, ще й дамаги купу мають, особливо ті що камікадзе з майнд контролем бісять :(

Відправлено через 1 годину 52 хвилини 58 секунд:
Знайшов сьогодні відео із закритої бети для китаю по Ендфілду :shuffle:
У Steparu є вижимка в цілому



І це виглядає ніяк замість того щоб взяти якись дохлий жанр і зробити в ньому гру, воно роблять геншин з базою... З достатньо тупою завязкою, що 500 років минуло і там всі вже крінжанули. Але ось тут клон анжеліни тримайте, який клон? Навіщо? Я там розумію що суть АК була знайти більш краще місце для життя (так як в нас тут поруч чорна діра да і оріпатія з постіними "вибросами") і в кінці сюжетки ми повинні перелетіти на іншу планету. Але навіщо клони? Зробили би вже ще це вже через n поколінь, побачимо ще там перепилять можливо 100500 раз все, але в цілому... :-/
:o
Я незнав що можна було зарегатись на техтест будучи не з Китаю :(
Коли знайшов це відео що я кинув - то спочатку подумав, що йому хтось просто підігнав як. Як от азмонголду хтось підігнав японський як для блу протоколу.
Мені візуально гра дуже сподобалась, та й геймплейно виглядає достатньо цікаво, чувак в попередньому відео ще сказав що там є елементальна взаємодія, та й видно що є механикі зав'язані на стрибках і тд.
Я чесно кажучи незнав коли вона там в часовому відношенні розташована по відпошенню до аркнайтса, думав що події розгортуються паралельно, оскільки, є Ч'ен. А в відео вже є й Анджеліка також :)
Дяк за відео. йду гляну :up:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.11.2023 21:45 :o
Я незнав що можна було зарегатись на техтест будучи не з Китаю :(
Коли знайшов це відео що я кинув - то спочатку подумав, що йому хтось просто підігнав як. Як от азмонголду хтось підігнав японський як для блу протоколу.
Мені візуально гра дуже сподобалась, та й геймплейно виглядає достатньо цікаво, чувак в попередньому відео ще сказав що там є елементальна взаємодія, та й видно що є механикі зав'язані на стрибках і тд.
Я чесно кажучи незнав коли вона там в часовому відношенні розташована по відпошенню до аркнайтса, думав що події розгортуються паралельно, оскільки, є Ч'ен. А в відео вже є й Анджеліка також :)
Дяк за відео. йду гляну :up:
Це клони тих самих, чому кальцит там багато це зрозуміло там така згідно лору до кожного доктора йде в комплекті.
Того що це клони є переклад профілю анжеліни де підтверджується все.
After some time of careful and strict considerations, "Angelina"'s application record for "Project Anthromorphic Nucleus" has been passed. After having read the letter "that Miss Angelina" left for herself, "Anthromorphic Nucleus" Angelina has been filled up with expectations for Talos-II (!).

After receiving some compatability test and stablelisation sensing and ensuring that "Anthromorphic Nucleus" Angelina's mind, body has reached a stable level, the activity department finally accepted the request. Until the memory test is completed, after Endfield and Rhodes Island's multi-party assements, Angelina is finally officially working as a disaster messenger at Talos-II. As expected, Angelina quickly adapted and intergrated herself into Talos-II's normal life. Followed by being outposted at Endfield.

Angelina is as interested about herself as she is for Talos 2, she knows the other "Angelina"'s past, and firmly believes that she was a outstanding person, someone who is trusted by everyone around her. She keeps asking other people for info about the other "Angelina" everyday. With the memory fragments and herself looking similar but the image not matching.

Angelina wants to become that very same outstanding person. But she is more aware about her own story and future. She wishes that in this unknown land, she can find the encounter herself expects
Да і є переклад прологу :laugh:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Варто додати, що саунд і UI в ній відмінний :yes:
Ну й от на рахунок того що :
Donate: 19.11.2023 21:38 воно роблять геншин з базою...
Не всі в геншин грають, і не всім подобаєтсья сетинг геншина (медівол фентезі) :shuffle:
Donate: 19.11.2023 21:58 Angelina is finally officially working as a disaster messenger at Talos-II
Там начебто пояснили в тексті, що вона свого роду посильний з інформацією для "нового покоління :)
Цікаво що там про Ч'ен є. Всіх інших не бачив/не пам'ятаю. Але я грав тільки +- рік, до виходу банера W.
Donate: 19.11.2023 21:58 firmly believes that she was a outstanding person
:gigi:
Востаннє редагувалось 19.11.2023 22:05 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.11.2023 21:59 Варто додати, що саунд і UI в ній відмінний :yes:
Ну й от на рахунок того що :
Donate: 19.11.2023 21:38 воно роблять геншин з базою...
Не всі в геншин грають, і не всім подобаєтсья сетинг геншина (медівол фентезі) :shuffle:
Ось як раз в геншин грають всі, це напевно перша гра про яку знають більшість.

А проблема ендфілда в тому що поглядуючи на Wuthering Waves гра виглядає, ну ніяк :laugh: Хоча побачимо, ще не реліз...

А взагалі чекаємо на китайский реліз GFL2 :rolleyes: Якщо вони зроблять так як треба буде непогана гра в цілому, ЗБТ в цілому було непоганим :rolleyes:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 19.11.2023 22:05 Ось як раз в геншин грають всі, це напевно перша гра про яку знають більшість.
WW релізнуть в 3 кварталі 2024 судячи зі зливів. А AKEF пройшов тільки перший відкритий техтест, це навіть не бета фактично. Багато чого може змінитись.
Додам, що аркнайтс популярний саме закордоном. Він стабільно заробляє по 7-10М щомісяця, входячи в десятку самих пробуткових гач. І я б не сказав, що концептуально він кежуал апілін, тому його популярністю не варто нехтувати :-P
Donate: 19.11.2023 22:05 А взагалі чекаємо на китайский реліз GFL2 :rolleyes: Якщо вони зроблять так як треба буде непогана гра в цілому, ЗБТ в цілому було непоганим :rolleyes:
Я чекаю на реліз aether gazer пк клієнту. В Китаї релізнувся декілька тижнів тому, а в глобал ніяк не довезуть. Гру не бачив, але вона, начебто, схожа геймплейно на хонкай третій :)
спойлер
Зображення
Відправлено через 8 хвилин 5 секунд:
Хоча от цього місяця 1.8М, але там, наскільки я знаю, прохідний патч з реранами.
Зображення
(вересень/жовтень)
Зображення
(липень/серпень)
І це тільки Японія, ще +глобал+Китай.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.11.2023 22:08
Donate: 19.11.2023 22:05 Ось як раз в геншин грають всі, це напевно перша гра про яку знають більшість.
WW релізнуть в 3 кварталі 2024 судячи зі зливів. А AKEF пройшов тільки перший відкритий техтест, це навіть не бета фактично. Багато чого може змінитись.
Додам, що аркнайтс популярний саме закордоном. Він стабільно заробляє по 7-10М щомісяця, входячи в десятку самих пробуткових гач. І я б не сказав, що концептуально він кежуал апілін, тому його популярністю не варто нехтувати :-P
Проблема в тому що цифри нам невідомі. Те що збирають в цілому це дані sensortower які взагалі не знаю де їх беруть...
Да і якщо брати ці данні ось за минулий місяць дані "японія+глобал" для зручності.
спойлер
Зображення
Якщо ми будемо рахувати попурність гри = скільки японці по нім додзь штампують...
http://nokuo.blog.jp/archives/50465643.html
спойлер
Зображення
Перевірите це легко :laugh:
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Тому в цілому популярність аркнайтсу умовна :laugh: А скільки вони там на справді зароблять під великим питанням.

Added in 5 minutes 41 seconds:
daesz: 19.11.2023 22:18 Я чекаю на реліз aether gazer пк клієнту.
Можна без проблем на эмулі закатати, побачити що це калька PGR яка скопійована аби як і нехай yongshi і далі малюють корівок в азур лейні :laugh:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ще от на рахунок WW - мені там шрифт, та й UI в цілому, від слова, не подобається. Виглядає максимально убого :D
Зображення
Donate: 19.11.2023 22:28 Можна без проблем на эмулі закатати, побачити що це калька PGR яка скопійована аби як і нехай yongshi і далі малюють корівок в азур лейні :laugh:
Я пробував, там потрібно затискати ліву кнопку миші, щоб крутити камерою. Такий мазохізм - то не для мене :gigi:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.11.2023 22:31 Ще от на рахунок WW - мені там шрифт, та й UI в цілому, від слова, не подобається. Виглядає максимально убого :D
Зображення
Donate: 19.11.2023 22:28 Можна без проблем на эмулі закатати, побачити що це калька PGR яка скопійована аби як і нехай yongshi і далі малюють корівок в азур лейні :laugh:
Я пробував, там потрібно затискати ліву кнопку миші, щоб крутити камерою. Такий мазохізм - то не для мене :gigi:
Більшість ємулів вміють в захват миші. На скільки я помятаю bluestacks точно вміє :rotate: Причому так вже напевно рочки 2 :rolleyes:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 19.11.2023 22:33 Більшість ємулів вміють в захват маніпулятора. На скільки я помятаю bluestacks точно вміє :rotate: Причому так вже напевно рочки 2 :rolleyes:
Я тільки блу стаксом і користуюсь. Всі інші не підпадають під закон США про персональні дані, а отже можуть продавати їх (що в принципі і сталось і з ноксом, і з мему в минулому, вони то правда назвали "хакерською" атакою, але я б в таке не вірив :gigi: ).
Хіба що його потрібно активовувати вручну? Тому що на авто в мене воно не працювало. Маю пай64, версія щоправда декількохмісячної давності, оскільки нічого давненько на емулі не грав.
Зображення

Додивляюсь друге відео із перших 2 - якесь там управління не дуже відзивчиве по першому враженню. Особливо на стрибках видно, що вони мають якусь занадно довгі руки по інерції, не люблю таке - ще з тих випадків коли створює більше проблем чим вирішує :gigi:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.11.2023 22:39
Donate: 19.11.2023 22:33 Більшість ємулів вміють в захват маніпулятора. На скільки я помятаю bluestacks точно вміє :rotate: Причому так вже напевно рочки 2 :rolleyes:
Я тільки блу стаксом і користуюсь. Всі інші не підпадають під закон США про персональні дані, а отже можуть продавати їх (що в принципі і сталось і з ноксом, і з мему в минулому, вони то правда назвали "хакерською" атакою, але я б в таке не вірив :gigi: ).
Хіба що його потрібно активовувати вручну? Тому що на авто в мене воно не працювало. Маю пай64, версія щоправда декількохмісячної давності, оскільки нічого давненько на емулі не грав.
Зображення
Там повинен же бути вже готовий пресет. Вручну тоді додайте я вже просто не помятаю як це називаеться...

Ось там 2 ролика з їх сайту
спойлер

daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 19.11.2023 22:47
daesz: 19.11.2023 22:39
Я тільки блу стаксом і користуюсь. Всі інші не підпадають під закон США про персональні дані, а отже можуть продавати їх (що в принципі і сталось і з ноксом, і з мему в минулому, вони то правда назвали "хакерською" атакою, але я б в таке не вірив :gigi: ).
Хіба що його потрібно активовувати вручну? Тому що на авто в мене воно не працювало. Маю пай64, версія щоправда декількохмісячної давності, оскільки нічого давненько на емулі не грав.
Зображення
Там повинен же бути вже готовий пресет. Вручну тоді додайте я вже просто не помятаю як це називаеться...

Ось там 2 ролика з їх сайту
спойлер

В мене там взагалі нічого не було, той що "aether gazer", то я щойно створив :gigi:
спойлер
Зображення
Дякую за підказку, я б так і незнав що в емуляторах так можна.

Відправлено через 12 хвилин 46 секунд:
Donate,
повертаючись до теми аркнайтсу - підкажете якесь відео з переказаним лором, англомовне/з розбірливим голосом :)
Десь на досузі гляну поки "в очікуванні" :gigi:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 19.11.2023 23:10 повертаючись до теми аркнайтсу - підкажете якесь відео з переказаним лором, англомовне/з розбірливим голосом :)
Десь на досузі гляну поки "в очікуванні" :gigi:
Взагалі не знаю, я читаю вижимки на реддіті мені цього достатньо :laugh: Десь після евенту кальцит я взагалі так одним глазком до лору арки, дуже багато тексту який дуже важко читати :facepalm:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 19.11.2023 23:23
daesz: 19.11.2023 23:10 повертаючись до теми аркнайтсу - підкажете якесь відео з переказаним лором, англомовне/з розбірливим голосом :)
Десь на досузі гляну поки "в очікуванні" :gigi:
Взагалі не знаю, я читаю вижимки на реддіті мені цього достатньо :laugh: Десь після евенту кальцит я взагалі так одним глазком до лору арки, дуже багато тексту який дуже важко читати :facepalm:
Мене західний ігродев трохи "розбестив", я тепер лінюсь читати лор/сторі, слухаю тільки озвучений. Коли грав в АК то читав все :D

Відправлено через 29 хвилин 42 секунди:
Трохи побігав стартову локації - швидкість повороту камери як не знижуй всерівно 720*/2 рази навколо осі при проходженні мишки ну сантиметрів 10 максимум, чутливість понизити не вийшло від слова зовсім + вверх/вниз камера чомусь не піднімається/опускається, хоча воно мабудь і на краще, бо якщо чутливість була б така ж як на горизонталі, то це не зовсім приємний експірієнс, послухав трохи акторів озвучки (англомовних), голоса приємні, але якісь трохи дитячі, поки пробував налаштувати управліення одна з них сказала щось типу "wtf is this an idle game?" :D
Загалом - щоб не псувати собі враження вирішив не танцювати з бубном, а почекати декілька тижнім і пограти на нормальному клієнті.
Відповісти