Ну у випадку сяомі є варік що там або комьюніті (причому воно дійсно велике там навідь в серпні попереді батька в пекло хтось вже зробив кастом на А14

) щось пофіксить або самі сяомі. У випадку мото я взагалі там нічого не вірю...
Автояркість як правило працює через одне місце практично на всіх бюджетках. Причому без різниці салямі, самсунги, чи ось мото. Всі як один не відкалібровані взагалі.
Якість зв'язку це можливо не баг, а фіча.
Для мене моторола це як нокія бренд якої купили китайці щоб рубити гешефт на скуфах. Взагалі не бачу ніяких проблем випускати телефони під маркою леново, але напевно вони будуть дуже погано продаватися, так як у свої часи леново взагалі не цуралася бахнути пам'ять сумнівної якості. Кількість трупаків була неадекватно великою, деякі СЦ підняли на цьому бабла так як телефони просто залишали деякі, а майстера у вільний час з якогось донора перепаювали память і продавали. Ну а працювати як сяомі по 5-8 років на бренд це важко, гроші потрібні зараз тому будуть юзати взагалі любі варіанти, а варіанти тільки одні блогери.
- спойлер

Та 100 гривень на відгук
Edge S30 motorola як приклад...
https://mirrors.lolinet.com/firmware/mo ... ial/RETEU/
Выйшла на А11 отримала через 8 місяців перше оновлення взагалі з А12
А потім кожні 4-2 місяці просто секюріті патчі
7mindfields: ↑
04.11.2023 02:09
Трохи лірики, бо я насправді не розумію, користуються ос від гугл, але чогось так цураються того піксель експірієнсу, що ладні купувати всіляке сміття, аби тільки не піксель, і потім розказувати, що для цього девайсу є порт gcam
Ну сток фотографує як лайно, те що гугл вбухала пару кілотон баксів в алгоритми HDR+, HDRnet і це дійсно працює, причому настільки що навідь те що фоткало таке собі починає фоткати краще. А взагалі моди можна знайти навідь на s23 ultra
https://xdaforums.com/t/working-gcam-fo ... ra.4550019 - 128 сторінок якщо що
