Diablo IV незабаром вийде у Steam

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Diablo IV незабаром вийде у Steam
Игра оказалась пустышкой. После прохождения сюжетки в игре нечего делать. 1 сезон абсолютно ни о чём. Хотят развести людей на покупку в стиме. Посмотрим, может второй сезон и вернёт жизнь в игру, но мне в это слабо вериться. Когда весь бюджет идёт не в разработку, а в маркетинг людей в игре не удержать.
penetrator
Member
Звідки: Stockholm

Повідомлення

Вот что 99.6% player base drop делает :laugh:
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Чудово, буде більше замовлень B-)
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Близзард не выпускала игры в Стиме не зря, тут и комментарии которые нельзя удалить и гамноигоры которые не могут соперничать с ААА проектами. Диабло относительно норм игра если б не её цена. :gigi:
Kravan
Member

Повідомлення

Люди говорят что игрулька скатилась.
Alex646
Member

Повідомлення

Нє, ну якщо б вона коштувала максимум косарь. А так буде всі 2, а то і 3.
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Через аргентину буду купувати по 10 уе і перепродавати по 50 B-)
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

quadrotony: 05.10.2023 11:24Чудово, буде більше замовлень
Більше нуля, чи що? :gigi:
спойлер
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вчора вибило в рекомендованих :gigi:
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

Fen1xz: 05.10.2023 11:11 Предлагаю обсудить Diablo IV незабаром вийде у Steam
Игра оказалась пустышкой. После прохождения сюжетки в игре нечего делать. 1 сезон абсолютно ни о чём. Хотят развести людей на покупку в стиме. Посмотрим, может второй сезон и вернёт жизнь в игру, но мне в это слабо вериться. Когда весь бюджет идёт не в разработку, а в маркетинг людей в игре не удержать.
вот когда вижу что все пишут что диабло 4 оказалось пустышкой, у меня сразу вопрос - а что вы ожидали от диабло? ну как по мне классическая диабло с гриндом. после сюжета нет ничего кроме гринда... а что, в других частях было что то другое? единственное мое замечание что на каком то патче они порезали прокачку персов, после чего я и подзабил, но а так все тоже самое что и было в других частях :beer:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bigmonstr666: 05.10.2023 12:00
Fen1xz: 05.10.2023 11:11 Предлагаю обсудить Diablo IV незабаром вийде у Steam
Игра оказалась пустышкой. После прохождения сюжетки в игре нечего делать. 1 сезон абсолютно ни о чём. Хотят развести людей на покупку в стиме. Посмотрим, может второй сезон и вернёт жизнь в игру, но мне в это слабо вериться. Когда весь бюджет идёт не в разработку, а в маркетинг людей в игре не удержать.
вот когда вижу что все пишут что диабло 4 оказалось пустышкой, у меня сразу вопрос - а что вы ожидали от диабло? ну как по мне классическая диабло с гриндом. после сюжета нет ничего кроме гринда... а что, в других частях было что то другое? единственное мое замечание что на каком то патче они порезали прокачку персов, после чего я и подзабил, но а так все тоже самое что и было в других частях :beer:
На ПОЕ посмотри, после прохождения сюжетка игра только начинается :laugh:
Востаннє редагувалось 05.10.2023 12:18 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bigmonstr666
Грінд також буває різний, може люди очікували розвитку, цікавого сумісного грінду, цікавого луту, цікаві квести на грінд, крафт та спойл, зони ПВП, приховані локації, нової механіки вмінь. А то так д4 навіть поступається місцями д2.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Вперше в житті я можу із впевненістю сказати, що краще б я ті гроші загубив би, аніж виклав активіжену за недодіабло(бо бліззард вже років десять як немає, є лише вивіска, за якою аутсорсінг із ацтеками та хінді - а кадри пішли по іншим студіям давно), то був би шанс що їх би хтось знайшов би, та наприклад пропив би, то їм було б краще застосування.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 05.10.2023 12:18
bigmonstr666: 05.10.2023 12:00

вот когда вижу что все пишут что диабло 4 оказалось пустышкой, у меня сразу вопрос - а что вы ожидали от диабло? ну как по мне классическая диабло с гриндом. после сюжета нет ничего кроме гринда... а что, в других частях было что то другое? единственное мое замечание что на каком то патче они порезали прокачку персов, после чего я и подзабил, но а так все тоже самое что и было в других частях :beer:
На ПОЕ посмотри :laugh:
Ну в ПоЕ якби не скажений НЕРФ то гра б була майже ідеальна, ідея ПоЕ значно гнучкіша та цікавіша у деяких лігах, за цілі інші ігри.
dr31k0
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bigmonstr666
Ти в неї пограв ДОСТАТНЬО шоб таке писати?
Чи то шо основні механіки гри зі старту вже не робочі і їх профіксять в кращому разі до 3 сезону то нормально?
Чи то шо за 2500 тис. грн. ми отримуємо бетатест який патчать НЕРФАМИ в перші тижні гри добиваючи в ту гру останній цвях?
Чи випускаючи на офіційний канал ютубу відео з РОЗРОБНИКАМИ гри які ту гру перший раз в руках тримають то є нормальне відношення до тих людей які ту гру купили?

Я скажу так: кожна наступна частина серії має вчитися на своїх помилках і брати щось краще з попередніх частин гри, а тут ми бачимо просто тупий даунгрейд і пофігістичне ставлення кантори до споживача з багами і нереально тупим і беззмістовним гріндом до 100 рівня без ендгейму.

Kashtan
+
Вбив ліліт "для галочки" і забув за ту гру до кращих часів (тобто скоріш за все надовго)
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

70 евро? не, спасибо
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 05.10.2023 12:18 а кадри пішли по іншим студіям давно
Більшість старого складу блізз зараз в сингуляріті6, разом із деякими ветеранами райот геймс. Вже встигли анонсувати нову ММО 2 роки тому, яка нещодавно вийшла в оупен бету. Гра, правда, на любителя. Ось можете глянути - можливо і сподобається.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 05.10.2023 12:38
Kashtan: 05.10.2023 12:18 а кадри пішли по іншим студіям давно
Більшість старого складу блізз зараз в сингуляріті6, разом із деякими ветеранами райот геймс. Вже встигли анонсувати нову ММО 2 роки тому, яка нещодавно вийшла в оупен бету. Гра, правда, на любителя. Ось можете глянути - можливо і сподобається.
Симбіоз ВарКрафту з Зельдою та Торчлайт вони роблять.
Ну середня буде гра, ММО треба робити більш брутальні та дорослі - на мій погляд.
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Единственная часть диабло коротая меня разочаровала, "допрошел" чисто для галочки :weep: вернулся в резуректед.

мало осталось проектов которые держат марку... ой мало... все в д*рьмище скатывается.
Востаннє редагувалось 05.10.2023 12:56 користувачем WWQ, всього редагувалось 2 разів.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Fen1xz: 05.10.2023 11:11Игра оказалась пустышкой. После прохождения сюжетки в игре нечего делать.
Ну так в первом Diablo после прохождения сюжета тоже делать нечего было.
Відповісти