Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Nixlie: 17.09.2023 13:58 Я подумав, шо мені потрібно обов'язково в корпусі можлівість активного нагнітання повітря з під дна корпусу.
Так я зможу організувати потік нагрітого назовні з під столу.
І от це вже остаточно звужує варінти вибору.
Та ні, все одно вибір більший ніж з 5". Той самий Jonsbo D41 Mesh, або шось схоже.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ребят, что сейчас из толковых коробок есть с такими требованиями:
Морда-тыл 140 мм вертушки, вода 360 на крышу, морда сетка и чтобы с фильтрами всё было? Формат АТХ.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 21.09.2023 14:00 Ребят, что сейчас из толковых коробок есть с такими требованиями:
Морда-тыл 140 мм вертушки, вода 360 на крышу, морда сетка и чтобы с фильтрами всё было? Формат АТХ.
Lancool iii, но вроде как, фильтра в морде нет, квает 802, квает shadow base 800
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

DuckRider: 21.09.2023 14:14
Prescott: 21.09.2023 14:00 Ребят, что сейчас из толковых коробок есть с такими требованиями:
Морда-тыл 140 мм вертушки, вода 360 на крышу, морда сетка и чтобы с фильтрами всё было? Формат АТХ.
Lancool iii, но вроде как, фильтра в морде нет,
они отдельно продают https://rozetka.com.ua/lian-li-g89lan3- ... teristics/
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

heidfeld: 21.09.2023 15:04они отдельно продают https://rozetka.com.ua/lian-li-g89lan3- ... teristics/
Это гениально, эпл в мире корпусов?
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Prescott: 21.09.2023 18:15
heidfeld: 21.09.2023 15:04они отдельно продают https://rozetka.com.ua/lian-li-g89lan3- ... teristics/
Это гениально, эпл в мире корпусов?
это еще норм., бмв вон продает подогрев сидений по подписке :lol: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Какой-то он визуально бедненький, передняя панель уж прям совсем. :-/
Посмотрю что у корсара есть.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 21.09.2023 18:22
Какой-то он визуально бедненький, передняя панель уж прям совсем. :-/
Посмотрю что у корсара есть.
У корсара 120 только, либо 7000 корсар, но он тебе не нужен. И да, ланкулы не беднее корсара по фишкам в сборке, на уровне 5000, а то и выше. Посмотри где-нибудь обзоры где показано что там дверь, что панели откидываются для удобства, куда вентиляторы ставятся опционально и т.д., очень продуманые кейсы
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Prescott: 21.09.2023 14:00 Ребят, что сейчас из толковых коробок есть с такими требованиями:
Морда-тыл 140 мм вертушки, вода 360 на крышу, морда сетка и чтобы с фильтрами всё было? Формат АТХ.
Фрактал мешифай (див. сторінку 47-48), спереду 3 по 140 стають, сітки є, зверху навіть 420 радіатор всунути можна (з нюанасми звісно).
Nixlie
Member

Повідомлення

DuckRider: 21.09.2023 19:29
Prescott: 21.09.2023 18:22
Какой-то он визуально бедненький, передняя панель уж прям совсем. :-/
Посмотрю что у корсара есть.
У корсара 120 только, либо 7000 корсар, но он тебе не нужен. И да, ланкулы не беднее корсара по фишкам в сборке, на уровне 5000, а то и выше. Посмотри где-нибудь обзоры где показано что там дверь, что панели откидываются для удобства, куда вентиляторы ставятся опционально и т.д., очень продуманые кейсы
Ліан Лі вже двадцять років тому робили топові корпуси )

* ніжно дивиться на свого корпусяного дідуся

Відправлено через 1 годину 14 хвилин 49 секунд:
Шановна громадо, якщо в когось є в користуванні Lian Li Lancool III чи зможете виміряти його габарити фактичні?
То, шо вказано в описі, я бачу і воно трохе не вписується в підвісне кріплення, яким я наразі користуюсь.
Потрібна висота без врахування ніжнок та точна ширина.
Carlos10
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Уважаемые камрады, приветствую. Помогите, пж, подыскать корпус. У сына в нишу стола просится что-то высотой макс. 43 см, шириной 23 см. Система не очень холодная, нужно, чтоб нормально продувалось. Свистоперделки всякие необязательно.
Пока условно влазят только Fractal Define 7 Mini и Cooler Master S400. Может, я что-то не доглядел и есть более достойные варианты?
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Carlos10: 25.09.2023 10:46 Уважаемые камрады, приветствую. Помогите, пж, подыскать корпус. У сына в нишу стола просится что-то высотой макс. 43 см, шириной 23 см. Система не очень холодная, нужно, чтоб нормально продувалось. Свистоперделки всякие необязательно.
Пока условно влазят только Fractal Define 7 Mini и Cooler Master S400. Может, я что-то не доглядел и есть более достойные варианты?
Краще полицю переробити, ніж заганяти себе в такі штучні рамки (я саме так і зробив).
Якщо у вас корпус впритул до стінок полиці то єдиний шлях продування у вас це спереду назад, вверх нормально працювати не буде, бо нікуди, а це просто викреслює 95% корпусів.
Дефайн точно ні як і кулермастер, це корпуси с ухилом на тишу, а не продувку, замість нього краще Торрент нано: продувка спереду назад плюс забір повітря знизу прямо на відеокарту.

Відправлено через 30 хвилин 42 секунди:
Carlos10
Чекайте, це ви під профільний конфіг корпус шукаєте? Якщо так, то у вас MSI MPG X570 Gaming Pro Carbon Wi-Fi, це АТХ плата воне не влізе в жоден з названих корпусів. Корпус для АТХ плати висотою до 43 см при товщині 23, я думаю, ви не знайдете.
Carlos10
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

GreenMile: 25.09.2023 11:58 Carlos10
Чекайте, це ви під профільний конфіг корпус шукаєте? Якщо так, то у вас MSI MPG X570 Gaming Pro Carbon Wi-Fi, це АТХ плата воне не влізе в жоден з названих корпусів. Корпус для АТХ плати висотою до 43 см при товщині 23, я думаю, ви не знайдете.
Ні-ні, там все трошки інакше.
Спочатку йому закортило на ДН PS4/5. Потім погодився з моїми доводами та зупинився на ПК. Я віддам йому проц, кулер, ссд, бж, собі втикну щось типу 5800x3d або 5700х, а йому дособеру решту
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Carlos10: 25.09.2023 12:15
GreenMile: 25.09.2023 11:58 Carlos10
Чекайте, це ви під профільний конфіг корпус шукаєте? Якщо так, то у вас MSI MPG X570 Gaming Pro Carbon Wi-Fi, це АТХ плата воне не влізе в жоден з названих корпусів. Корпус для АТХ плати висотою до 43 см при товщині 23, я думаю, ви не знайдете.
Ні-ні, там все трошки інакше.
Спочатку йому закортило на ДН PS4/5. Потім погодився з моїми доводами та зупинився на ПК. Я віддам йому проц, кулер, ссд, бж, собі втикну щось типу 5800x3d або 5700х, а йому дособеру решту
Я б все-таки почав з доопрацювання полиці по висоті, це значно розширює перелік корпусів, у фрактала той же Торент компакт 467мм і там поміщається АТХ плата і наскрізна продувка + піддувало знизу одразу на ВК.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Carlos10: 25.09.2023 10:46 Уважаемые камрады, приветствую. Помогите, пж, подыскать корпус. У сына в нишу стола просится что-то высотой макс. 43 см, шириной 23 см. Система не очень холодная, нужно, чтоб нормально продувалось. Свистоперделки всякие необязательно.
Пока условно влазят только Fractal Define 7 Mini и Cooler Master S400. Может, я что-то не доглядел и есть более достойные варианты?
https://pn.com.ua/md/5484546/
https://pn.com.ua/md/5474213/ если свистоперделок захочется
Muttabor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Carlos10: 25.09.2023 10:46У сына в нишу стола просится что-то высотой макс. 43 см, шириной 23 см. Система не очень холодная, нужно, чтоб нормально продувалось. Свистоперделки всякие необязательно.
ASUS Prime AP201
https://www.overclockers.ua/case/asus-prime-ap201/all/ - обзор
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Carlos10
опишіть як ваша ніша виглядає, бо одне діло, коли це короб з дирою сепереду і ззаду, інше, коли це дійсно полиця з відкритими боками-задом-передом
Carlos10
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

oversteve: 25.09.2023 14:02 Carlos10
опишіть як ваша ніша виглядає, бо одне діло, коли це короб з дирою сепереду і ззаду, інше, коли це дійсно полиця з відкритими боками-задом-передом
Щось типо такого, знизу замість дошки шухлядка
спойлер
Зображення
Отправлено спустя 3 минуты 59 секунд:
Enombre de soberano: 25.09.2023 13:43
Carlos10: 25.09.2023 10:46 Уважаемые камрады, приветствую. Помогите, пж, подыскать корпус. У сына в нишу стола просится что-то высотой макс. 43 см, шириной 23 см. Система не очень холодная, нужно, чтоб нормально продувалось. Свистоперделки всякие необязательно.
Пока условно влазят только Fractal Define 7 Mini и Cooler Master S400. Может, я что-то не доглядел и есть более достойные варианты?
https://pn.com.ua/md/5484546/
https://pn.com.ua/md/5474213/ если свистоперделок захочется
Прикольный, спасибо. Но с габаритами не очень понятно
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Carlos10: 25.09.2023 14:58Но с габаритами не очень понятно
Высота 407 мм, с ножками, https://www.jonsbo.com/en/products/D41MESHBlack.html т.е. 2 см сверху будет и тёплый воздух будет уходить
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

wigar: 09.09.2023 22:47 давно подобається і не йде з голови Fractal Design North чорний без скла.
І як, може взяли цей корпус? Я хочу собі взяти такий, теж без скла, тільки білий. Цікаво шось почути про нього.
Відповісти