У Starfield вже понад 10 мільйонів гравців

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Starfield вже понад 10 мільйонів гравців

можем провести мини опрос. играли через геймпас - ставим в начале поста "1", не геймпас - ставим "2" , геймпасс премиум издание, всё равно ставим "2" , так как платили отдельно за игру, "пират эдишон" - "3" :beer: не играл и не буду/буду - ставим "0" (спасибо deviconte подсказали :D )

"1"
Востаннє редагувалось 20.09.2023 13:41 користувачем n6407, всього редагувалось 2 разів.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Взяв геймпас сьогодні. Буду 10млн першим :D
Lies of P тільки пройду спочатку
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це уже 31 "новина" про Starfield на оверах.юа... Невже там настільки погані продажі, що вони закупляють стільки реклами?...
deviconte
Junior

Повідомлення

n6407: 20.09.2023 13:14 Предлагаю обсудить У Starfield вже понад 10 мільйонів гравців

можем провести мини опрос. играли через геймпас - ставим в начале поста "1", не геймпас - ставим "2" , геймпасс премиум издание, всё равно ставим "2" , так как платили отдельно за игру, "пират эдишон" - "3" :beer:

"1"
Вариант - 0. Не играл и нет желания после просмотра обзоров, впечатлений западных игроков :-/
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Ну от, грають люди, і це тільки офіційні версії. Значить TES6 буде +/- десь таким самим
Stray
Member

Повідомлення

1

Павло
я думаю пишуть про те що люди будуть обговорювати - а про старфілд можна як побомбити у коментарях так і влаштувати невеличку секту послідовувачив тода говарда - так що мейк сенс :gigi:

Відправлено через 35 секунд:
Геральт: 20.09.2023 13:38 Ну от, грають люди, і це тільки офіційні версії. Значить TES6 буде +/- десь таким самим
ага, у 28-29 :gigi:
Kilo
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Геральт: 20.09.2023 13:38 Ну от, грають люди, і це тільки офіційні версії. Значить TES6 буде +/- десь таким самим
Да ща все игры +/- такие,выходят напрочь забагованные,недоделаные,попиленые на ДЛС и забитием огромного х.. на оптимизон.Короче говоря становятся нормально играбельны через год-два.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Вот кстати да, интересно, учитываются ли в этих 10 млн пиратки. Потому что "сыграло" тогда правильнее заменить на "запустило" дабы воочию узреть тормоза на своём неблагословлённом говардом тоддом конфиге. И риторический вопрос - зачем выпускать в Интернет синглплеерную игру?
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

"0 " и игра тоже на 0 Баллов из 100
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

"2" - але почекаю з десяток патчей щоб пограти.
fleagull
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

n6407
А який номер ставити, якщо купив, пограв і рефанднув? :D

Так то у мене "2"

Але оформив рефанд і тепер у мене частково "0", бо грати в це не хочу
n6407
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

tablestikus: 20.09.2023 14:24 "2" - але почекаю з десяток патчей щоб пограти.
:lol: :up: також "ждуна" увімкнув :beer:

Отправлено спустя 54 секунды:
fleagull: 20.09.2023 14:31 n6407
А який номер ставити, якщо купив, пограв і рефанднув? :D

Так то у мене "2"

Але оформив рефанд і тепер у мене частково "0", бо грати в це не хочу
таки да, не подумав про такий варіант :tomat: :beer:
RomulusXIII
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

1 і 2
Перше спробував в Геймпасі, потім взяв в Стімі для більшої сумісності з модами. Гра об'єктивно на гейт який навколо неї розганяють не заслуговує.
Bukakanga
Member

Повідомлення

n6407: 20.09.2023 13:14 Предлагаю обсудить У Starfield вже понад 10 мільйонів гравців

можем провести мини опрос. играли через геймпас - ставим в начале поста "1", не геймпас - ставим "2" , геймпасс премиум издание, всё равно ставим "2" , так как платили отдельно за игру, "пират эдишон" - "3" :beer: не играл и не буду/буду - ставим "0" (спасибо deviconte подсказали :D )

"1"
вариант 4 - купил в бандле с видяхой.

поиграл полтора часа и выключил - скучища с унылыми диалогами и тоскливыми пейзажами
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

n6407: 20.09.2023 14:39
tablestikus: 20.09.2023 14:24 "2" - але почекаю з десяток патчей щоб пограти.
:lol: :up: також "ждуна" увімкнув :beer:
Я так зробив з кіберпуком і не прогадав коли грати в нього через 1,5 року після релізу почав.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Kilo: 20.09.2023 13:48Короче говоря становятся нормально играбельны через год-два.
Або через рік два виходить ще більший недоробок, на фоні якого старфілд + патчі вже нічого так. В інтернеті гуляє відео де порівнюють ігрові можливості кп 2077 і старфілд, де останній виглядає бідно. Прикол в тому що коли вийшов кп, було те саме відео з порівнянням з гта 5, вгадайте хто бідно виглядав? :gigi:
Але одні говорять що на релізі кп був не грабильним, а хтось каже що після патчів він не сильно змінився, але змінилось відношення, на фоні того що вийшло після. ;)
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Это геймпасс, а не реальные игроки. Старфилд не нужен никому, унылое, безидейное нечто, с поиском артефакта, который потом лежит недалеко, с храмами с магией, так как без этого современный игрок не будет играть вообще, с отсутсвием инопланетных врагов (Хало, Анрил и прочие отличные игры передают привет), с унылыми леталками туда-сюда с постоянной надписью о загрузке. Игру не спасёт вообще ничего, кроме лицензирования нормального движка от ГТА 5 или что-то такого вменяемого и многопоточного, с максимальной оптимизацией кода, с правильной оптимизацией памяти, чтобы вообще не было надписи о загрузке. Потому, что позорище, вышедшее в 2023 году - чистая времеубивалка по факту, сделанная как мод к Фоллауту 4 на коленке.

Отправлено спустя 4 минуты 9 секунд:
Kib: 20.09.2023 15:09Або через рік два виходить ще більший недоробок, на фоні якого старфілд + патчі вже нічого так. В інтернеті гуляє відео де порівнюють ігрові можливості кп 2077 і старфілд, де останній виглядає бідно. Прикол в тому що коли вийшов кп, було те саме відео з порівнянням з гта 5, вгадайте хто бідно виглядав? :gigi:
Але одні говорять що на релізі кп був не грабильним, а хтось каже що після патчів він не сильно змінився, але змінилось відношення, на фоні того що вийшло після. ;)
Не совсем. КП был глючный, но там была история, были 15-20 хороших и реально интересных квестов. Кто ожидал Ведьмака нового в мире КП был разочарован, а я ждал шутан пиу-пиу, получил плохой шутер и неплохую бродилку даже с элементами РПГ и даже с одноразовым интересным прохождением, с персонажами, за которые реально переживаешь и в этом мире можно было бродить и находить что-то новое и интересное. То есть не сказал бы, чтобы КП был настолько плохим, это что-то типа Деус Экс от поляков, я его примерно так и воспринимал и он на этом фоне оказался даже хорошим. Если бы КП вышел в версии 1.3 в момент релиза - я бы слова плохого про него вообще не сказал, но я просто начал с 1.0 версии... :mad: :censoured:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та всі хто не грав, не придбав СФ ви жалюгідні - оновіть свій комп'ютер (с) як казав один розробник.
Я грав 5 годин, мені сюжет та атмосфера не сподобались, тому купувати не став, видалив. Очікую TES6.
Oleg913
Member
Звідки: Беларусь

Повідомлення

1

Немного поиграл через геймпасс: игра немлоха, но не настолько атмофсферна, как тот же Масс Эффект. Есть отдельные вопросы к оптимизации - всё же на мощном железе с далеко не свежей графикой на старом игровом движке FPS должен быть гораздо больше
Rex
Member

Повідомлення

0
Неподобається космічний сеттінг
Відповісти