Відеокарта-рекордсмен ASUS ROG Matrix GeForce RTX 4090 надійшла у продаж

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dee_q3
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Відеокарта-рекордсмен ASUS ROG Matrix GeForce RTX 4090 надійшла у продаж

Рекордсмен по энергопотреблению или по цене?
Krovatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Dee_q3: 20.09.2023 07:32 Рекордсмен по энергопотреблению или по цене?
2 в 1 же
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хлопці займайте чергу! :beer:
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Ну окрім температур Жодного + в карті по огляду Хардваранбоксед не було помічено. Але з ціни в шоці всі :-/
cAkeJJ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

Мда, в карте за 3 килобакса не удосужились сделать никелированное покрытие контактирующее с жидким металлом :facepalm:
Теперь в ней вообще преимуществ не вижу по сравнению с кастомной водой, как ее обслуживать когда жм дырку в меди проест?
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cAkeJJ
как ее обслуживать когда жм дырку в меди проест?
— Ви як маленький. Звичайно нову купляти!
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cAkeJJ: 20.09.2023 09:27как ее обслуживать когда жм дырку в меди проест?
На скрінах це просто великий кусок міді без усілляких мікроканалів. І товщина там така, що якщо проїсть за 5-7 років, то відеокарта все одно для хазяїна вже буде представляти хіба що сумнівну антикварну цінність.
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Дивився вже вчора огляд від @optimumtech на ютубі.
По його тестам, ця штукенція вийшла холодніша за MSI Suprim Liquid. Буст частота в тривалому навантаженні відносно референса на 120 мгц вище, про температури й казати не треба, я думаю.
WhiteNigger
Member
Звідки: Атырау

Повідомлення

Выгодно, берем :up:
Maxim0529
Junior

Повідомлення

arkadiilem0n: 20.09.2023 10:26 Дивився вже вчора огляд від @optimumtech на ютубі.
По його тестам, ця штукенція вийшла холодніша за MSI Suprim Liquid. Буст частота в тривалому навантаженні відносно референса на 120 мгц вище, про температури й казати не треба, я думаю.
Мені і супрім ліквід вистачає,не розумію навіщо витрачати за +120 мГц і кілька градусів нижчу температуру додатково 1200$ ?
FANAT7
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Maxim0529: 21.09.2023 07:08
arkadiilem0n: 20.09.2023 10:26 Дивився вже вчора огляд від @optimumtech на ютубі.
По його тестам, ця штукенція вийшла холодніша за MSI Suprim Liquid. Буст частота в тривалому навантаженні відносно референса на 120 мгц вище, про температури й казати не треба, я думаю.
Мені і супрім ліквід вистачає,не розумію навіщо витрачати за +120 мГц і кілька градусів нижчу температуру додатково 1200$ ?
Зачем- понятие относительное.

Вот едет машина 0-100 3 секунды, а за 2.9с придется котлету отвалить - вот тут так же. Как бы толку тоже нет особо, но делают
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxim0529: 21.09.2023 07:08не розумію навіщо витрачати за +120 мГц і кілька градусів нижчу температуру додатково 1200$ ?
Демонстрація можливостей. "Ми випускаємо авто для масового ринку, але вміємо робити і боліди F1". А чи куплять... Власними очима бачив, як по центру Києва на низенькому Ламбо розсікає хтось, хоча більш непрактичне авто ще пошукати. А тут з практичністю якраз все добре.
Відповісти