Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

stereo: 13.09.2023 19:37 Присматриваю обновку не спеша, удивился изобилием айфонов б.у, в отличии от самсунгов разница прям в несколько раз. Я так понимаю нарваться на телефон с сюрпризом большие шансы) Что думаете по этому поводу, кто покупал, на что обращать внимание в первую очередь какие подводные камни
p.s. до конца не определился самсунг или айфон
p.s.s наверняка найдутся такие люди которые кинут камень и покрутят палец у виска, мол б.у. та еще айфон деньги на ветер. Для меня важна поддержка телефона в будущем, чтоб не как китайские 1год обновятся и в кирпич превращаются, насколько я понимаю яблоко лидер в этом плане 5+ лет
В мене М21 з 2020 року і ок, на відміну від ксяомі дружини того ж року. Держить трохи більше доби, якщо ігри або роздача інтернету то на день хватає на відміну від айфона у друга, який через рік в режимі телефону до вечора не доживає. Обнови андроїда йдуть регулярно. В важкі ігри не граю - офіс, месенджери, ютуб, точка доступу(блекаути). І це середнячок, а флагман минулих років ще цікавіший...Але вирішувати вам
Tesseract
Member

Повідомлення

До айфона одразу треба дві безпровідні зарядки купувати: одну для дому, а другу для роботи. І привчати себе класти телефон на безпровідну зарядку, коли не користуєтесь. Інакше з батарейкою буде тяжко.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Tesseract: 14.09.2023 20:34Інакше з батарейкою буде тяжко.
имеете ввиду, что малая емкость? ну на день среднестатистического пользования стабильно хватает, даже 12/13мини держат день. если речь про 7, 8 или се, где здоровье акб под 80%, то там да, до вечера может не дожить.
stereo: 13.09.2023 19:37Присматриваю обновку не спеша, удивился изобилием айфонов б.у, в отличии от самсунгов разница прям в несколько раз. Я так понимаю нарваться на телефон с сюрпризом большие шансы) Что думаете по этому поводу, кто покупал, на что обращать внимание в первую очередь какие подводные камни
погуглите-посмотрите на ютубе. текстом всё не описать, а мелких деталей там приличное количество, по которым можно понять, что телефон крученный-перебраный.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 14.09.2023 20:34 До айфона одразу треба дві безпровідні зарядки купувати: одну для дому, а другу для роботи. І привчати себе класти телефон на безпровідну зарядку, коли не користуєтесь. Інакше з батарейкою буде тяжко.
Це все залежить від того як ви користуєтесь...
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хтось побачив сенс купувати 15 ойфон?
Engineer_1988
Member

Повідомлення

j3s0n: 14.09.2023 21:37 Хтось побачив сенс купувати 15 ойфон?
Очікуємо експертне бачення від Donate :gigi: с полотнами тестів, температур, всякого іншого.....
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 14.09.2023 20:34До айфона одразу треба дві безпровідні зарядки купувати
Tesseract: 14.09.2023 20:34Інакше з батарейкою буде тяжко
"З батарейкою буде тяжко" - якщо користуватися такими зарядками на постійній основі :rotate:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 14.09.2023 20:34 До айфона одразу треба дві безпровідні зарядки купувати: одну для дому, а другу для роботи. І привчати себе класти телефон на безпровідну зарядку, коли не користуєтесь. Інакше з батарейкою буде тяжко.
Одразу видно експерта, який застряг у 2016 році :lol:
j3s0n: 14.09.2023 21:37 Хтось побачив сенс купувати 15 ойфон?
Краще заощадити і купити б/в 13 про макс, якщо є гроші
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7mindfields: 14.09.2023 22:04Краще заощадити і купити б/в 13 про макс, якщо є гроші
Та кажуть, шо AR15 коштує стільки ж і не застаріє за рік і більше користі :D
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

j3s0n: 14.09.2023 23:00
7mindfields: 14.09.2023 22:04Краще заощадити і купити б/в 13 про макс, якщо є гроші
Та кажуть, шо AR15 коштує стільки ж і не застаріє за рік і більше користі :D
За наступний рік не застаріє навіть А12 bionic, який стоїть у XR, якщо тільки це є критерієм для вибору девайсу
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988: 14.09.2023 21:43
j3s0n: 14.09.2023 21:37 Хтось побачив сенс купувати 15 ойфон?
Очікуємо експертне бачення від Donate :gigi: с полотнами тестів, температур, всякого іншого.....
Ну так в цьому і є вся суть вибору якщо ти бачиш більш менш об'ективні значення. Коли ти бачиш суб'єктивні це пробачте вже релігія.
А що там в А17 інфи ж немає, да й по А16 взагалі нічого не бачив також, знаю що докинули кешу ну тай добре гірше від цього не буде :laugh:

Виглядає як копія А16 тільки розігнали трішки та 3нм, кеш та ядра ті самі. Буде чи це грітися, офк буде. Я би взагалі на місці єпл робив аналог DLSS/FSR/XESS собі в телефони. Дуже дика шняга можно 30 фпс честно і 30 фпс нейронкою будувати на телефонах буде по перше малопомітно, а подруге вони будуть значно менше грітися. По друге в самому запущеному вигляді 120 фпс показувати. А вони показали трасування промінців які нікому не потрібні окрім якогось там проф софту...
А ось з іграшками це бомба взагалі. Чекаємо коли єпл зробить аналог samsung dex :laugh: Тоді як звичайно всі будуть копіювати єпл і почнеться нова весела эра підключення телефону до монітору :rotate:

Added in 4 minutes 53 seconds:
j3s0n: 14.09.2023 21:37 Хтось побачив сенс купувати 15 ойфон?
Хтось побачив сенс купувати RTX 4090?
Ви обираєте щось за звичай тому що вас стара версія не влаштовує., якщо це апгрейд ради апгрейду за фуллпрайс то пробачте це клініка або в вас грошей забагато.
Хочете собі А аргументуйте собі чому ви це хочете, та зробіть собі тонну контраргументів. Якщо вас влаштовує результат то беріть.

P.S: В цьому і є токсичність бренду єпл тому що Apple 15 Pro Max піде пробачте купляти в першу чергу якась ТПшка щоб листати інстаграмчик і робити вертикальні фоточки :rotate: Можливо навідь вкредит :laugh:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Бренд не виноват в том, что его не могут позволить себе купить нищеброды в третьих странах мира.В развитых странах для которых он изначально и был рассчитан, что такое 1000 - 1200 баксов, да ещё и если в рассрочку на год два, отдать какие то 50-100 доларов в месяц. Если бабки есть П не тупая)), а если невыгодный кредит берёт, то конечно да.
Tesseract
Member

Повідомлення

Васильович: 14.09.2023 22:00
Tesseract: 14.09.2023 20:34До айфона одразу треба дві безпровідні зарядки купувати
Tesseract: 14.09.2023 20:34Інакше з батарейкою буде тяжко
"З батарейкою буде тяжко" - якщо користуватися такими зарядками на постійній основі :rotate:
У мене Iphone 12 mini прожив майже цілковито на безпровідних зарядках два роки. В день було десь по 4-5 годин екрану. В основному ютуб, і решта десь година казуалок. В результаті батарейка здулась до 84%. На скільки мені відомо, це нормальний результат для айфончиків після двох років.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Donate: 15.09.2023 00:48А ось з іграшками це бомба взагалі. Чекаємо коли єпл зробить аналог samsung dex :laugh: Тоді як звичайно всі будуть копіювати єпл і почнеться нова весела эра підключення телефону до монітору :rotate:
Ви смієтесь, але це справді корисна фіча. Проте будемо реалістами, епл цього не зробить, інакше як тоді планшети й макбуки продавати? Питання риторичне.

Стосовно підключення телефону до монітора, то декс й подібні аналоги класна фіча.
Вдома вимкнули світло, то смартфон, портативний монітор й павербанк, ну й звісно клавіатура й миша на блютузі, вуаля тимчасове робоче місце є. Або якщо час від часу потрібен ноутбук, щоб написати заяву, чи заповнити таблицю.
У мене мото дж200 завдяки ready for, все як у хромобука. Єдинне що мені не вистачає, то це можливості розвертати екран монітора, щоб було зручно читати великі тексти й таблиці.

Будемо реалістами, в теперішніх українських реаліях не всі можуть купити ноутбук, щоб він валявся в шафі від випадку, до випадка. Більшість людей обходяться одним смартфоном. Ніякого пк, він їм не потрібен. Якщо кіно, то для цього є тв. Це дуже зручно.

Про людей що працюють за пк, то це інша категорія, у них є й пк, й ноут тощо.

А зараз смартфони вже будуть по 12 ядер й 24 гіг оперативи, як це утілізувати? Адже як би не хотілось би, андроїд повноцінну декстопну ос не замінить, інакше гугл би не викручувався б проміжними варіантами у вигляді хром ос.
Tesseract
Member

Повідомлення

_clawfinger_
Якщо зроблять на андроїді можливість запустити якусь віртуалку з повноцінним лінуксом, з повним апаратним прискоренням графіки, тоді можливо воно й взлетить. Теперішні спроби використовувати тач замість десктопу виглядають дуже недолуго. Так само як і спроби обійтися одним вебом.
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Tesseract: 15.09.2023 10:24Якщо зроблять на андроїді можливість запустити якусь віртуалку з повноцінним лінуксом, з повним апаратним прискоренням графіки, тоді можливо воно й взлетить.
Віртуалізація це зайві витрати й нераціональні витрати ресурсів. В хром ос це зроблено, але не взлетіло. Ну хіба що стім запустити й індюшатину поганяти. С таким же успіхом можна з андроїда запустити й не витрачати зайві ресурси.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tesseract: 15.09.2023 10:04В результаті батарейка здулась до 84%. На скільки мені відомо, це нормальний результат для айфончиків після двох років.
Ну, не знаю, не знаю - в мене iPhone XR, через місяць буде 4 роки йому.
Здоров'я акумулятора - 85%
Заряджаю виключно фірмовою зарядкою від Amazon Kindle на 1А (подобаються габарити і що не "підвал", а так нічого "чарівного" в ній нема).
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

j3s0n: 14.09.2023 21:37 Хтось побачив сенс купувати 15 ойфон?
Так, теперь лайтнінг кабелю точно ні в кого не буде. Не стільки є сенс купувати 15, скільки немає <15 :laugh:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: 15.09.2023 10:12 А зараз смартфони вже будуть по 12 ядер й 24 гіг оперативи, як це утілізувати?
Оперативка це пів біди її завжди буде нестача єпл вклалися в швидкий накопичувач андроїди макркетингово більше нарощують її фізично.

А ось з ядрами там маркетинг повний плюс вони можуть бути малими середніми та альфа ядрами :laugh:... Берем умовний лінпак... Я робив деякі тести в ємуляторах тому буду брати їх
спойлер
Зображення
Якщо підкинути ємулю ще 2 ядра там десь приріст йде в 1300+ з одного ядра... Тобто більше ядер більше потужності... Все честно...

Беремо інфу ту яка є... Snap Gen1+
спойлер
Зображення
Або наприклад більш ходовий 690
спойлер
Зображення
Ну висновки роби сам :laugh: Якщо почінаются розбіги с mix-max це планувач в телефоні змінює ядра для виконання :laugh:
Grimmjow
Member

Повідомлення

не знаю, мне хочется 15 про чисто изза титанового корпуса вместо стали....
Відповісти