SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Planet Earth

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
bombbusters
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 07.09.2023 06:44
bombbusters: 07.09.2023 03:31відповідь,охолодження є, але там тонка пластинка на нижній кришці корпусу
Так то добре. Можна і G2 взяти. Якщо не гвалтувати ссд стрес-тестами, то її буде достатньо.
Брендовий заводський Китай. Не нонейм, досить крупний виробник. Навіть флеш самі нарізають та корпусують.
Беру під програми та ігри
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 07.09.2023 06:44 Брендовий заводський Китай. Не нонейм, досить крупний виробник. Навіть флеш самі нарізають та корпусують.
Оце досягнення :D
Alex+
Member

Повідомлення

7mindfields: 07.09.2023 09:19Оце досягнення
Ну так, підвальні виробники таким займатись не будуть. До того ж вони і контролери ребрендять під себе.
Тобто все як і у інших більш відомих гравців на ринку ссд. Цікаво б було, якби хтось поділився практичним досвідом, як працює гарантія в Україні.
В магазинах пишуть по 5 років, а як на справді, не в теоріях, не бачив навіть у відгуках
z_mashine
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kassiop: 06.09.2023 23:01 при цьому, як я визначив пропускна здатність читання та запису буде обмежена (макс 4000 MB/s, реально - огляд PCIe3 на ixbt)
на практике может быть даже 1800МБ/с и ниже. оба м2 порта делят линии с сата портами и, похоже, они реализованы на чипсетных линиях.
kassiop
Junior

Повідомлення

z_mashine: 07.09.2023 11:12 на практике может быть даже 1800МБ/с и ниже. оба м2 порта делят линии с сата портами и, похоже, они реализованы на чипсетных линиях.
Хм, якщо такі невеликі швидкості, то, може взагалі достатньо взяти Kioxia Exceria G2 1 TB 1630грн rd 2100 wr 1700?
В специфікації материнки там якось багатозначно сказано про М2, і мені важко знайти реальні тести.
Ось тільки в офіційка Samsung 970 EVO Plus, каже, що швидкості rd 3500 wr 3300 отримані на цій матплаті (Asus Z270-A).

Відправлено через 23 хвилини 19 секунд:
Ось, ще тест Asus Z270-A, але там вони якось більше номіналу наміряли.

Відправлено через 3 хвилини 48 секунд:
Alex+: 07.09.2023 09:41 Цікаво б було, якби хтось поділився практичним досвідом, як працює гарантія в Україні.
В магазинах пишуть по 5 років, а як на справді, не в теоріях, не бачив навіть у відгуках
Можливо, не по темі. Магазин Brain - кажуть при розірваній упаковці повернення тільки через сервіс-центр Brain. Тобто, він (сервіс-центр) у них дійсно є.
Alex+
Member

Повідомлення

kassiop: 07.09.2023 14:11може взагалі достатньо взяти Kioxia Exceria G2
Чому б ні? За свою вартість гарний та якісний ссд. Звісно якщо не мати на меті максимальні швидкості.
За відчуттями в більшості задач ви не помітите різниці в швидкодії. Тільки ось йому треба докупити якийсь радіатор, бо в тротлінгу він відчутно просідає в швидкостях
z_mashine
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kassiop: 07.09.2023 14:11 Ось, ще тест Asus Z270-A, але там вони якось більше номіналу наміряли.
хорошо если так. если при установке в m.2_1 будут резаться скорости - крутите в первую очередь опцию dmi/opi configuration в bios.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

спойлер
Зображення
Это для тех кто палится что процент ресурса иссякнет и тютю ссд :gigi: , я его специально купил по дешёвке (снят с сервера, кол-во включений на тот момент было 53) месяц назад чтоб увидеть когда же оно сдохнет, но чёт мне подсказывает что с таким ресурсом который имеют самсунгговские ссд ещё очень не скоро :rotate: использую его для игр и сейчас он забит практически под завязку:
спойлер
Зображення
LastImperor
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Добрий день. Порадьте будь ласка SSD m.2 3.0 2280 обсягом 2Tb для встановлення в ноутбук(FX706HF). Планується використовувати для зберігання невеликих відеофайлів, файлів офіса, пари програм та ігор. Дякую!
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LastImperor: 09.09.2023 10:05 Добрий день. Порадьте будь ласка SSD m.2 3.0 2280 обсягом 2Tb для встановлення в ноутбук(FX706HF). Планується використовувати для зберігання невеликих відеофайлів, файлів офіса, пари програм та ігор. Дякую!
Hynix P31 gold
Alex+
Member

Повідомлення

LastImperor
Для ноутбука оцей гарно підходить: viewtopic.php?p=3653737#p3653737
ya98
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Кстати о Kioxia Exceria G2. Создаётся впечатление, что вопреки традициям у него мониторинг не занижает температуру. Имею на материнке 2 слота м2, в одном Kioxia Exceria G2 в другом Kingston A2000. Корпус тесный, накопители не хило прогреваются видеокартой по разные стороны от которой находятся. Kioxia показывает температуру примерно на 10 градусов выше чем kingston. Поменял местами накопители, результат не изменился. Сейчас например вижу A2000 39 градусов а G2 52. Это без нагрузки.
Zita
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Добрий день. Порадьте будь ласка SSD 2.5" обсягом 1Tb для встановлення у комп. Планується використовувати для встановлення ігор.
Бюджет до 2.5к грн, але якщо менше то краще. Дякую!

Поки придивився на ці:
1) Kingston SSDNow A400 960GB 2.5"
2) Apacer AS350 Panther 1TB 2.5"
Alex+
Member

Повідомлення

Zita
Бюджет у вас начебто не самий малий щоб брати що попало.
Роздивіться
Transcend SSD230S 1 TB https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... 1tssd230s/
Або
Crucial MX500 2.5 1 TB https://hotline.ua/ua/computer-diski-ss ... mx500ssd1/

З найдешевших варіантів як то той же Апасер чи Гудрам СХ400 вже прибрали згадку про ТЛС чіпи, отже можливі неприємні сюрпризи.
Якщо питання гарантії не хвилює, подивіться що можна придбати з БВ в тутешній барахольці у перевірених
ya98
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Zita
За Апасер ничего не скажу, а Кингстон "в наши дни" скорее всего окажется безбуферник на qlc. Файлопомойка со скоростью записи вне буфера меньше чем у обычного диска пятнадцатилетней давности - слишком экстремальное удовольствие. Но в бюджет 2500 влазит неоднократно проверенный mx500.
Востаннє редагувалось 11.09.2023 17:48 користувачем ya98, всього редагувалось 1 раз.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Zita: 11.09.2023 17:25 Добрий день. Порадьте будь ласка SSD 2.5" обсягом 1Tb для встановлення у комп. Планується використовувати для встановлення ігор.
Бюджет до 2.5к грн, але якщо менше то краще. Дякую!

Поки придивився на ці:
1) Kingston SSDNow A400 960GB 2.5"
2) Apacer AS350 Panther 1TB 2.5"
https://exe.ua/ua/product/p386093/?utm_ ... ent=386093
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Zita: 11.09.2023 17:25Добрий день. Порадьте будь ласка SSD 2.5" обсягом 1Tb для встановлення у комп. Планується використовувати для встановлення ігор.
Бюджет до 2.5к грн, але якщо менше то краще. Дякую!

Поки придивився на ці:
1) Kingston SSDNow A400 960GB 2.5"
2) Apacer AS350 Panther 1TB 2.5"
НВМЄшна кіоксія на 1тб+платка для слота PCI-E, вам обійдуться в сумі в 1800грн на розетці.
Це не варіант, лише якщо ви збираєтесь туди вінду ставити, а древня материнка не підтримує UEFI. Більше жодного аргументу на користь САТА - немає.

Отправлено спустя 1 минуту 27 секунд:
https://hard.rozetka.com.ua/kioxia-lrc20z001tg8/p393618018/
https://rozetka.com.ua/maiwo_kt046/p257634021/
Alex+
Member

Повідомлення

lewerlin: 11.09.2023 18:52а древня материнка не підтримує UEFI
Гарний порада. Якщо плата та що з профілю, то і систему можна поставити. Там доречі 2 штуки М2 можна встановити на штатні місця.
Єдине, що потрібно буде ще якийсь радіатор придбати, це ще десь +150грн
Ostin
Member

Повідомлення

Підтримую щодо платки на PCIe - M2. Гарна заміна саташникам. Ще й дешевша в наш час.
darlo0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

панство, підкажіть будь ласка, чи вартує воно того? https://hard.rozetka.com.ua/mushkin-mkn ... 392656764/
використовуватись буде чисто під файлопомийку, хочу прибрати всі диски з компа і нарешті їх переставити в нас, тож швидкості не дуже важливі. Думав над 1тб, ок по ціні, але буде впритул по об'єму
Відповісти