Выбор корпуса для ПК + FAQ

Корпуса и источники питания
Відповісти
Автор
Повідомлення
siruf
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Данная тема предназначена для выбора и обсуждения конкретных моделей компьютерных корпусов.

Похожие темы, которые могут Вам помочь:
спойлер
Моддинг
Выбор БП
Вентилятор в БП. Выбор обсуждение

Вентиляторы + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы воздушного охлаждения + FAQ. Выбор, обсуждение
Системы водяного охлаждения. Выбор и обсуждение. ЧаВо.
Панели управления и регуляторы (aka реобас) + FAQ
Прежде чем задать свой вопрос в теме, пожалуйста, ознакомьтесь с FAQ

Зображення

Если Вам лень читать FAQ, но Вы желаете задать вопрос по выбору корпуса, пожалуйста, укажите в вопросе:

1. Конфигурацию системы
2. Сумму денег на покупку корпуса
3. Ваш приоритет: А) максимально возможное охлаждение всех компонентов или Б) минимальный уровень шума от всей системы в целом.


Написать отзыв/жалобу/пожелание по действиям куратора можно в теме: Кураторы тем

Игнорирование правил конференции наказывается
Востаннє редагувалось 28.08.2012 16:34 користувачем siruf, всього редагувалось 9 разів.
Nixlie
Member

Повідомлення

Pathfinder: 05.09.2023 12:05 Ви схоже не багато бачили серверних шаф.
GreenMile: 05.09.2023 12:06 Але, як-то кажуть, є нюанс ;) Ви коли-небудь стояли поруч із сервером?
Так, колеги, давайте сервери залишимо осторонь. Я на них трііішечки розуміюсь, бо то моя професія )
Я не намагаюсь порівнювати домашній комп із датацентром. Лише мав на увазі, шо просто сам факт закритості корпусу не означає, шо в ньому неможливо організувати нормально потоки повітря для відведення тепла. Технічно ж це можливо і я вважав, шо зможу підібрати корпус, в якому так вже зроблено.
GreenMile: 05.09.2023 12:06В ту епоху у цивільних проців ТДП був максимум близько 100Вт і то це були кип'ятильники типу квада 6600, а так в середньому 60-70Вт, а зараз 250Вт і це навіть не стеля :gigi: З відяхами те саме, топовий gtx 580 (трислотовий) жер десь 250 Вт, зараз 4080 жере 320 Вт :-P На той час для такого ТДП вистачало просто "організувати потоки" в глухому ящику, зараз таке вже не проходить, ви на власному прикладі вже в цьому переконались. Хоча в мене старий ПК теж "тої епохи", при цьому в корпусі сітка знизу і 120 вентиль, сітка спереду і два 120 вентилі і сітка зверху і два 140 вентилі. Ну і задній, зрозуміло. :shuffle:
Простою "організацією потоків" вже неможливо розсіяти таку кількість тепла, тому зараз всі роблять діряві корпуси, а не страдають організацію потоків, от і все.
Дякую!
maxsvt
Member

Повідомлення

поругайте/похвалите AZZA TAURUS 5000. Пока минус вижу только один - не понятно как снимать переднюю панель для чистки фильтров. В остальном подходит - full tower, не черный :) , три отсека 5.25 + дверца, hdd не в днище, а в основном отсеке. Может я каких минусов не увидел?
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

maxsvt: 06.09.2023 09:55 поругайте/похвалите AZZA TAURUS 5000. Пока минус вижу только один - не понятно как снимать переднюю панель для чистки фильтров. В остальном подходит - full tower, не черный :) , три отсека 5.25 + дверца, hdd не в днище, а в основном отсеке. Может я каких минусов не увидел?
возьми лучше Lian Li Lancool PC-K57. обойдется он тебе в 2к гривен (подскажу где купить новый запечатанный), качество lian li, то есть пушка, металл 0.8 мм, 2 кулера в комплекте, 140 спереди и 120 сзади, спереди можно установить еще одну 140-ку. Везде суперские фильтра, передняя панель снимается за 5 сек для чистки фильтров, made in taiwan, корзину для хдд можно убрать полностью.
правда любители китай шлака щас меня заминусят что я предлагаю топ, а не всякий мусор, не обращай внимания)
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

maxsvt: 06.09.2023 09:55 поругайте/похвалите AZZA TAURUS 5000. Пока минус вижу только один - не понятно как снимать переднюю панель для чистки фильтров. В остальном подходит - full tower, не черный :) , три отсека 5.25 + дверца, hdd не в днище, а в основном отсеке. Может я каких минусов не увидел?
Тут немає що хвалити і лаяти, оскільки незрозуміле його призначення для вас.
А так, формат 10-річної давнини, в міру вентилюємий і з можливістю всунути купу ХДД. Дуже нагадує Fractal Design серії Arc.
maxsvt
Member

Повідомлення

heidfeld: 06.09.2023 11:38возьми лучше Lian Li Lancool PC-K57
Так он черный, без дверцы
обойдется он тебе в 2к гривен
Вопрос не в цене. Я могу и дорогой купить. Просто их вообще нет по таким параметрам. Хоть дорогих, хоть дешевых. Ищу разные старые корпуса, но новее моего чифтек. У меня сейчас 4 занято 5.25 и 3.5 :) Я скрепя сердцем оставлю 3шт 5.25, но меньше не могу. Плюс ищу фул товер и не черный (белый или серебристый). Ну фиг его знает. Может в мид товер все влезет (но у мид товер и 10 лет назад очень редко было 3шт 5.25 внешних) - плата atx + 4070 + 4 серверных винта горячих, мне их надо хорошо охлаждать в основном отсеке
2 кулера в комплекте, 140 спереди и 120 сзади
да кулеры не важно какие. Все-равно нокту буду покупать :)
Везде суперские фильтра, передняя панель снимается за 5 сек для чистки фильтров
А это хорошо. Я себе в чифтек с дремелем и незлым тихим словом, обрезав лишнее вклеил изнутри фильтр меш. Все хорошо работает. Но что бы почистить надо минут 40, оно достает
GreenMile: 06.09.2023 11:43 Тут немає що хвалити і лаяти, оскільки незрозуміле його призначення для вас
Уже написал :)
GreenMile: 06.09.2023 11:43 А так, формат 10-річної давнини, в міру вентилюємий і з можливістю всунути купу ХДД. Дуже нагадує Fractal Design серії Arc
Ну мне такой старый формат и надо. В новых очень редко 5.25 есть
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

maxsvt: 06.09.2023 12:04
heidfeld: 06.09.2023 11:38возьми лучше Lian Li Lancool PC-K57
Так он черный, без дверцы
обойдется он тебе в 2к гривен
Вопрос не в цене. Я могу и дорогой купить. Просто их вообще нет по таким параметрам. Хоть дорогих, хоть дешевых. Ищу разные старые корпуса, но новее моего чифтек. У меня сейчас 4 занято 5.25 и 3.5 :) Я скрепя сердцем оставлю 3шт 5.25, но меньше не могу. Плюс ищу фул товер и не черный (белый или серебристый). Ну фиг его знает. Может в мид товер все влезет (но у мид товер и 10 лет назад очень редко было 3шт 5.25 внешних) - плата atx + 4070 + 4 серверных винта горячих, мне их надо хорошо охлаждать в основном отсеке
ну смотри. я предложил. а дело твое. 3 хдд и 3 5.25 в него станут. если тебе важна дверца и цвет то ищи, но лучше по цена/качество тебе точно не найти.
maxsvt
Member

Повідомлення

heidfeld
черный можно хоть сейчас купить фрактал r2. Там все есть. В том и задача, найти не черный)
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Nixlie: 05.09.2023 23:32 Так, колеги, давайте сервери залишимо осторонь. Я на них трііішечки розуміюсь, бо то моя професія )
Я не намагаюсь порівнювати домашній комп із датацентром. Лише мав на увазі, шо просто сам факт закритості корпусу не означає, шо в ньому неможливо організувати нормально потоки повітря для відведення тепла. Технічно ж це можливо і я вважав, шо зможу підібрати корпус, в якому так вже зроблено.
Так можна організувати, тільки затрати на це будуть дещо іншими. Я ж казав це кондьор, декілька вентилів серверних і перестане перегріватися і ваше залізо у вашому корпусі. Але чи зможете ви працювати в цей час біля? Чим меньше отворів для повітря тим більше швидкості комплектних вентиляторів для продуву.
Дива не буде.
Подивіться на phanteks enthoo pro Закритий, чорний і +- вентиляція є краща. Плюс він великого розміру і це теж сприятиме меншим температурам, бо наприклад в мене при переїзді в менший об'єм корпусу температури виросли.
https://www.anandtech.com/show/9062/pha ... ase-review
https://www.tweaktown.com/reviews/6515/ ... index.html
Якщо сподобався БК то краще візьміть be quiet! Silent Base 802 там лицьова панель змінна, можна ставити і глуху і сіточку. Ілюмінації нема, комплектні вентілі добрі і не потребують негайної заміни, придушити тільки швидкість, для тиші.
Nixlie
Member

Повідомлення

Pathfinder: 06.09.2023 12:31 Так можна організувати, тільки затрати на це будуть дещо іншими. Я ж казав це кондьор, декілька вентилів серверних і перестане перегріватися і ваше залізо у вашому корпусі. Але чи зможете ви працювати в цей час біля? Чим меньше отворів для повітря тим більше швидкості комплектних вентиляторів для продуву.
Дива не буде.
Подивіться на phanteks enthoo pro Закритий, чорний і +- вентиляція є краща. Плюс він великого розміру і це теж сприятиме меншим температурам, бо наприклад в мене при переїзді в менший об'єм корпусу температури виросли.
https://www.anandtech.com/show/9062/pha ... ase-review
https://www.tweaktown.com/reviews/6515/ ... index.html
Якщо сподобався БК то краще візьміть be quiet! Silent Base 802 там лицьова панель змінна, можна ставити і глуху і сіточку. Ілюмінації нема, комплектні вентілі добрі і не потребують негайної заміни, придушити тільки швидкість, для тиші.
Та звісно, шо реально серверні підходи до охолодження тут неможливо застосувати. Я б навіть питання тут не задавав, якби тим шляхом готовий був піти.

За рекомендацію корпусів дяка. Planteks натурально зацікавив.
be quiet! Silent Base 802 поки не розглядаю, бо нема 5" в ньому.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

maxsvt: 06.09.2023 12:12 heidfeld
черный можно хоть сейчас купить фрактал r2. Там все есть. В том и задача, найти не черный)
Phanteks enthoo pro white, але доведеться пошукати.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Nixlie: 06.09.2023 14:29 be quiet! Silent Base 802 поки не розглядаю, бо нема 5" в ньому.
Відмовитись від 5" не бажаєте ? Це стрімко збільшує перелік коробок, плюс тимчасово можете замінити бокову глуху панель на сітку це скине нормально температуру. В мене без боковини більше падає температура ніж з сіткою замість частково глухої лицьової панелі.
maxsvt
Member

Повідомлення

GreenMile: 06.09.2023 14:47Phanteks enthoo pro white
спасибо. гляну
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Доброго вечора.

придбав та чекаю Micro-ATX, GIGABYTE B650M AORUS ELITE AX та ryzen 7600, вагаюсь чи купляти зараз корпус. в наступному році планую оновити проц на 7800х3д або шось з наступної серії амд, я ще досі не знаю який кулер взяти для проца. Та мабуть хочу якусь воду в майбутньому на наступний проц та не міняти корпус, а зараз мабуть якусь повітряну затичку придбаю для процессора, але ще не обрав яку. за відяху рх6800.

Зараз в старенькому Сooler Master HAF 922, з вертухами: фронт та верх 2х200(один ноктуа), низ та фронт 2х140 (одна Be Quiet! Pure Wings 2 140mm на стяжках, там де 5.25 слоти зверху фронт панелі), тил Arctic P12 120 - добре охолоджується китайська збірка на АТХ плат, але доволі шумно та пилюка приліпає на фронтальну панель. Та ще багато пластмасових тримачів зламалось, після переїздів та розбирань фронт панелі, там малярним скотчем закріплено фільтра до рами корпуса, який тут на форумі придбав колись - то в середині - пилі майже немає.
Корпус майже на підлозі, на підставці з роликами - біля 7 см вище підлоги. Доволі зручно, якщо треба, щось підключити до мат.плати, а потім знов до стіни його штовхнути.. Корпус під столом зліва, то трохи чутно в тищі при бездіяльності та виключених вертухах на реобасі (або кулер проца або відяха).

Пройшовся з 20 останніх сторінок, але все одно так і не знайшов остаточного вибору корпусу. по габаритам можу хоч 60*27*60 см :gigi:

Єдине, що знайшов до нокти 200мм - Cooler Master MasterCase H100 (але не подобається), Aerocool AirHawk Duo (але там вже є і 200мм і не потрібна мені підсвітка)

з компромісних Corsair 4000D, Corsair 5000D, DeepCool CG560, Lian Li Lancool 216, Vinga Cobalt, be quiet! Silent Base 601 Black-Silver, be quiet! Pure Base 500 Window Metallic Gray, SilverStone Fara FAR1B-G-V2.

цікаво але ніколи не мав малих корпусів: Jonsbo D41 MESH Black, Fractal Design Meshify 2 Compact, Fractal Design Torrent Compact . Загалом трохи боюсь, що у майбутьому - малий корпус вийде мені боком, як колись мені Чіфтек вийшов боком і 2 роки я був з відкритою кришкою.

подобається але не дешево be quiet! Silent Base 802 Black, Fractal Design Meshify 2.


давно подобається і не йде з голови Fractal Design North чорний без скла. Але не покидає мене думка-підозра, що технологічно він слабше за своїх конкурентів у туже саму ціну (шо ті 10 дерев'яних планочок, додають 1.5т грн до ціни).

Та треба якось не вилітати за бюджет, бо треба ще ддр5 придбати та мабуть блок живлення, мабуть на корпус можу макс 4тищі грн витратити, чи краще побути у старому корпусі HAF 922... Але так зникне не мала частина відчуттів від оновлення пк :weep: .

п.с.який унікальний дизайн у Frontier CHIMBU. :laugh:
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

wigar: 09.09.2023 22:47 цікаво але ніколи не мав малих корпусів: Jonsbo D41 MESH Black
це дуже великий корпус в плані внутрішнього об'єму, хіба би була необхідність напакувати туди купу 3.5 жорстких дисків, та й навіть так там дофіга місця

малі корпуси то офігенна штука, особливо коли туди можна напакувати комплектуючі +- стандартних розмірів без суттєвих додаткових затрат, головне все ок спланувати в плані того, що взагалі треба буде туди пхати

Nixlie
Member

Повідомлення

Pathfinder: 06.09.2023 15:00 Відмовитись від 5" не бажаєте ? Це стрімко збільшує перелік коробок, плюс тимчасово можете замінити бокову глуху панель на сітку це скине нормально температуру. В мене без боковини більше падає температура ніж з сіткою замість частково глухої лицьової панелі.
Та я вже майже змірився з тим, шо доведеться концепцію девайсів, які зараз в 5" всунуто, змінювати докорінно.
Тож заглядаюсь на Lian Li Lancool III аж настільки, шо навіть планую формування повітряних потоків на видув з під столу )
tra_007
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Що скажете про S500 Tempered Glass? https://www.thermaltake.com/s500-tg-mid-tower.html
Мені сподобався, відповідно я його нещодавно придбав, тепер чекаю на можливість приїхати додому зайнятись оновленням системи.
Доволі чималий корпус порівнюючи з Сooler Master HAF 912+, дуже важкий і ЧОРНИЙ.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Nixlie: 16.09.2023 15:36
Pathfinder: 06.09.2023 15:00 Відмовитись від 5" не бажаєте ? Це стрімко збільшує перелік коробок, плюс тимчасово можете замінити бокову глуху панель на сітку це скине нормально температуру. В мене без боковини більше падає температура ніж з сіткою замість частково глухої лицьової панелі.
Та я вже майже змірився з тим, шо доведеться концепцію девайсів, які зараз в 5" всунуто, змінювати докорінно.
Тож заглядаюсь на Lian Li Lancool III аж настільки, шо навіть планую формування повітряних потоків на видув з під столу )
Якщо вирішили, то Ліан Лі чудовий корпус. А якщо ні то цей дивіться але в ньому навряд чи буде так продуваємо як в LL
https://hotline.ua/ua/computer-korpusa/ ... es614pcbk/
Nixlie
Member

Повідомлення

Pathfinder: 16.09.2023 19:34 Якщо вирішили, то Ліан Лі чудовий корпус. А якщо ні то цей дивіться але в ньому навряд чи буде так продуваємо як в LL
https://hotline.ua/ua/computer-korpusa/ ... es614pcbk/
Дякую, бачив його, та, здається навіть рекомендували вже.
Я подумав, шо мені потрібно обов'язково в корпусі можлівість активного нагнітання повітря з під дна корпусу.
Так я зможу організувати потік нагрітого назовні з під столу.
І от це вже остаточно звужує варінти вибору.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nixlie: 17.09.2023 13:58Я подумав, шо мені потрібно обов'язково в корпусі можлівість активного нагнітання повітря з під дна корпусу.
Так я зможу організувати потік нагрітого назовні з під столу.
І от це вже остаточно звужує варінти вибору.
Fractal torrent / torrent compact .
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 17.09.2023 15:03
Nixlie: 17.09.2023 13:58Я подумав, шо мені потрібно обов'язково в корпусі можлівість активного нагнітання повітря з під дна корпусу.
Так я зможу організувати потік нагрітого назовні з під столу.
І от це вже остаточно звужує варінти вибору.
Fractal torrent / torrent compact .
Dynamic air
Відповісти