1440p чи 4k ?

Мониторы и другие устройства отображения информации
Автор
Повідомлення
Kopstr
Member

Повідомлення

Хлопці а шо з 4к моніторів можете порекомендувати ?
Mad Dog
Member

Повідомлення

Noiseblocker: 02.09.2023 17:21 В формате 24-27 дюймов 4к сродни мошенничеству. Вы не увидите разницу в качестве картинки, гарантированно не увидите. Зато изумитесь, насколько все стало мелкое. Актуальность 4к начинается с 32 дюймов
Може до лікаря треба?

Я коли на 15" ноутах з 4к на фулхд повертався плакати хотілось.
при великій роздільній здатності "мелкое" зробити більшим не проблема. А от навпаки - дуже велика проблема. Є у мене монік 43" 4к, кожен раз коли за нього сідаю, дивуюсь яке все велике...
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Kopstr: 03.09.2023 10:53Хлопці а шо з 4к моніторів можете порекомендувати ?
А що з бюджетом?
За відправну точку взяв би https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... -210-bdxs/, якщо є бажання спробувати 32", або ж трохи нижче по ціні є ще Асер і Самсунг (про Асер не скажу, а в Самсунга https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... g700eixua/ головний мінус - це дурнувате меню на кілька секунд при ввімкненні). А далі спускався б вниз до 27-28", якщо бюджет нижче 25к, або ж є власне бачення, що розміри 32" завеликі.
temporar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кстати, могу сказать, что при переходе с 24 на 32 вау эффект нереальный. а на 27 совсем не такой. Но фхд для 27 слишком толстые пиксели, если зрение в порядке. Брать 2к надо и 32 дюйма. Такие моники именно поэтому дорогие. Ипс 2к 32 от 15к гривен. А возьмешь 27 2к изогнутый ва будет кал, но в два раза дешевле
Kopstr
Member

Повідомлення

SergN
Бюджет до 50к грн, дякую за варінти. :beer:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Kopstr: 03.09.2023 15:16Бюджет до 50к грн, дякую за варінти.
С таким бюджетом можно и на оледы губу раскатывать.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Kopstr: 03.09.2023 15:16 SergN
Бюджет до 50к грн, дякую за варінти. :beer:
Можливо, тут раціональніше було б взяти за ~30, а ще 20 перекинути на відяху, де потенційна 7900ХТХ перетвориться в 4090.
yan1x
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Конкретную модель рекомендовать не буду, но всю жизнь сижу на делах и бенкью, если кратко, делы раньше больше нравились, особенно глянцевые экраны, их сейчас, увы, нет. На столе перед глазами два benq один 27" 2560x1440, 165гц, второй 27" 4k 60гц, если играю в кс, то на кваде, в одиночки в 4к. Заметить разницу на глаз сложно, 4к был куплен до покупки квада. Сейчас брал бы 2560х1440, так-же помимо windows pc, использую мак мини м1, мак ос выглядит хорошо на 27", либо 2к, либо 5к, но не 4к. Мало ли моник будет использоваться с маком.
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у меня ссд есть давно, только под ОС для более быстрой загрузки, в играх от ссд толку никакого нет
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

MessiaH: 03.09.2023 23:52в играх от ссд толку никакого нет
:lol:
Сколько у твоей материнки М2 слотов?
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grimmjow: 03.09.2023 06:47Боже, мне стыдно за тебя…даже не можешь позволить себе 8к монитор…. Иди апскеили игры хотя бы до 8к, иначе мы подумаем что тебе пора к окулисту с таким монитором… 43 диагональ, да от таких зерен на такой диагонали у людей лопаются глазные яблоки
ты прежде, чем писать такую херню, так хотя бы пощупал как оно, открою тебе тайну есть моники и на 55д
Grimmjow: 03.09.2023 06:47Это ж тот тип у которого oй 7 5820к разкрывает 4090 ? Или я его перепутал с кемто?
настолько бестолковый, что даже не хватает ку-ку в профиль заглянуть хотя бы

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
Vpupkin: 03.09.2023 23:54Сколько у твоей материнки М2 слотов?
есть, один по-моему, только мне он и на не на, мне вот интересно откуда берутся такие вот ненормальные, которые верят в эффект ссд для игр?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

MessiaH
У меня есть рейд 0 из винтов и пара М2, знаю разницу, а у тебя даже нормально ССД нету и 5960x вместо процессора.
Grimmjow
Member

Повідомлення

На все деньги купить 4090 и учить кому как правильно играть в каких спеках))) чел, тебе точно в больничку нада, ток не к окулисту :laugh: такой зашквареныш)

Небось и играет на какомто 43 кинескопном мониторе, ведь ссд и проц не важны в играх :gigi:
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 04.09.2023 00:03У меня есть рейд 0 из винтов и пара М2, знаю разницу, а у тебя даже нормально ССД нету.
Да я не отрицаю, что ссд и м2 ссд быстрее обычного харда, но в играх кроме скорости загрузки никакого эффекта другого нет. ссд у меня на 500гиг, на нём только ОС и нормально, большего не надо
Vpupkin: 04.09.2023 00:03и 5960x вместо процессора.
для 4к достаточно в 95% случаев
спойлер
https://www.youtube.com/@BigBoss-fk6un/videos
Grimmjow: 04.09.2023 00:57Небось и играет на какомто 43 кинескопном мониторе, ведь ссд и проц не важны в играх
такую дичь несёшь, вообще не зная, не понимая как оно работает, лучше вообще ничего не пиши
Grimmjow
Member

Повідомлення

MessiaH: 04.09.2023 06:50
Vpupkin: 04.09.2023 00:03У меня есть рейд 0 из винтов и пара М2, знаю разницу, а у тебя даже нормально ССД нету.
Да я не отрицаю, что ссд и м2 ссд быстрее обычного харда, но в играх кроме скорости загрузки никакого эффекта другого нет. ссд у меня на 500гиг, на нём только ОС и нормально, большего не надо
Vpupkin: 04.09.2023 00:03и 5960x вместо процессора.
для 4к достаточно в 95% случаев
спойлер
https://www.youtube.com/@BigBoss-fk6un/videos
Grimmjow: 04.09.2023 00:57Небось и играет на какомто 43 кинескопном мониторе, ведь ссд и проц не важны в играх
такую дичь несёшь, вообще не зная, не понимая как оно работает, лучше вообще ничего не пиши
А че еще говорить еще денег есть только на видяху?) :lol:
Ostin
Member

Повідомлення

Grimmjow: 04.09.2023 08:55А че еще говорить еще денег есть только на видяху?)
Не дуже вдалий коментар. У більшості форумчан навіть на одну таку відяху грошей немає. А якщо і є, то вони її все одно не куплять, бо дорого.
Grimmjow
Member

Повідомлення

Ostin: 04.09.2023 09:07
Grimmjow: 04.09.2023 08:55А че еще говорить еще денег есть только на видяху?)
Не дуже вдалий коментар. У більшості форумчан навіть на одну таку відяху грошей немає. А якщо і є, то вони її все одно не куплять, бо дорого.
Не дуже вдало это когда 9 лет собираешь деньги на видяху, вынашивая план как в +30лет станешь обзорщиком игорей на связке 5960х +ртх 4090 с играми на hdd :lol:
Kopstr
Member

Повідомлення

Хлопці давайте жити як норм люди без срачу я вас дуже прошу ))) зараз поїду в Розетку - заказав на огляд Asus rog oled та dell, подивимось як воно.
SergN
Якщо той карти що я візьму не буде хватати мені то буду думати ) я не супер гравець якому подавай всі 60+ кадрів ) для мене і 35 норм. В шутери я не граю.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Kopstr: 03.09.2023 10:53 Хлопці а шо з 4к моніторів можете порекомендувати ?
Ну я от всім раджу iiyama G-Master G4380UHSU-B1, але ж мене ніхто не слухає. :( І не тому що японський iiyama, а тому що де ще знайдете ігровий 144 Гц монік 4K 43" по ціні 60-герцових 4K 43". І всі крутять носом і кажуть завеликий. А я кажу, що для 4K в самий раз і для геймінгу чудове занурення й для роботи зручно багато робочого простору. Для мене ж самого він узагалі замалий, я звик до діагоналі 47-50 і на меншу вже не погоджуся пересісти. Он один форумчанин шукав перейти з ультра-wide 34 чи 38 дюймів на 32 дюйми 4K. Я радив цей iiyama 43", він погодився що монітор хороший, але знову ж та платівка що 43 дюйми багато, от якби хоча 38 і взагалі типу якщо брати iiyama 43", то треба міняти vesa-кріплення на стіну, а якщо взяти 32-дюймовий 4K, то до нього підійде старе. Ніби це така вже велика проблема. :facepalm: У результаті очікувано що при переході з більшої діагоналі ultra-wide на меншу діагональ зі збільшенням розподільчої здатності стало більш дрібнувато, й відписався він що не дуже добрий перехід на меншу діагональ вийшло і що може таки варто було пропонований мною iiyama 43" 4K@144 Гц монік брати.
А ви тут все не можете вирішити чи варто для 4K до 32 діагональ збільшувати, чи все ж на 4K 27 дюймах лишитися. :facepalm: Правильно он написали
Noiseblocker: 02.09.2023 17:21 В формате 24-27 дюймов 4к сродни мошенничеству. Вы не увидите разницу в качестве картинки, гарантированно не увидите. Зато изумитесь, насколько все стало мелкое. Актуальность 4к начинается с 32 дюймов
Тільки переважна більшість власників 24-27 дюймів це замінусувала, а самі бояться вийти за намальвані самими кордони. Scofer так узагалі закидав якимись розрахунками як ширина тексту не повинна виходити за ширину комфортного поля зору, а тому відштовхуючись від відстані сидіння за монітором не треба перевищувати певну діагональ. Ніби хтось примушує Scofer'а розгортати текстове поле на всю ширину екрану, коли можна розгортати, скажімо на півекрана по ширині, чи наскільки там зручно (при цьому по висоті корисно використовуючи весь великий простір).
Grimmjow
Member

Повідомлення

Kassatka: 04.09.2023 10:43
Kopstr: 03.09.2023 10:53 Хлопці а шо з 4к моніторів можете порекомендувати ?
Ну я от всім раджу iiyama G-Master G4380UHSU-B1, але ж мене ніхто не слухає. :( І не тому що японський iiyama, а тому що де ще знайдете ігровий 144 Гц монік 4K 43" по ціні 60-герцових 4K 43". І всі крутять носом і кажуть завеликий. А я кажу, що для 4K в самий раз і для геймінгу чудове занурення й для роботи зручно багато робочого простору. Для мене ж самого він узагалі замалий, я звик до діагоналі 47-50 і на меншу вже не погоджуся пересісти. Он один форумчанин шукав перейти з ультра-wide 34 чи 38 дюймів на 32 дюйми 4K. Я радив цей iiyama 43", він погодився що монітор хороший, але знову ж та платівка що 43 дюйми багато, от якби хоча 38 і взагалі типу якщо брати iiyama 43", то треба міняти vesa-кріплення на стіну, а якщо взяти 32-дюймовий 4K, то до нього підійде старе. Ніби це така вже велика проблема. :facepalm: У результаті очікувано що при переході з більшої діагоналі ultra-wide на меншу діагональ зі збільшенням розподільчої здатності стало більш дрібнувато, й відписався він що не дуже добрий перехід на меншу діагональ вийшло і що може таки варто було пропонований мною iiyama 43" 4K@144 Гц монік брати.
А ви тут все не можете вирішити чи варто для 4K до 32 діагональ збільшувати, чи все ж на 4K 27 дюймах лишитися. :facepalm: Правильно он написали
Noiseblocker: 02.09.2023 17:21 В формате 24-27 дюймов 4к сродни мошенничеству. Вы не увидите разницу в качестве картинки, гарантированно не увидите. Зато изумитесь, насколько все стало мелкое. Актуальность 4к начинается с 32 дюймов
Тільки переважна більшість власників 24-27 дюймів це замінусувала, а самі бояться вийти за намальвані самими кордони. Scofer так узагалі закидав якимись розрахунками як ширина тексту не повинна виходити за ширину комфортного поля зору, а тому відштовхуючись від відстані сидіння за монітором не треба перевищувати певну діагональ. Ніби хтось примушує Scofer'а розгортати текстове поле на всю ширину екрану, коли можна розгортати, скажімо на півекрана по ширині, чи наскільки там зручно (при цьому по висоті корисно використовуючи весь великий простір).
Шок контент но, внезапно, люди обычно берут около 65 дюймов телик для плеистеишонов и всяких ютубов и.тд + монитор для работы и киберкотлетных игорей. И когда у тебя работы с текстом на пк достаточно- тебе удобней сидеть за 27-32, а не пялится в полутеливизор масштабируя текст. А 43 монитор это попытка перекрыть все потребности за минимум вложений ( ну чтоб не вкладываттся в какойнить lg c1)

Я на 47 играл в кс - боже какой это маразм и пригар пукана
Відповісти