1440p чи 4k ?

Мониторы и другие устройства отображения информации
Автор
Повідомлення
Kopstr
Member

Повідомлення

Доброго дня чи вечора ) хочу запитати у людей які мають 27 дюймів 4к монітор а до 4к мали 1440p, чи є сенс переходити ? Питання більш стає до ігор чи дійсно 4к має набагато кращу картинку чим 1440p ? Дякую :beer:
Mechanical
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Опыт имею.
4К лучше.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

4090 вже купив? :laugh:
Mechanical
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Последние мои мониторы (хронологически) :
1) 2560х1440 IPS 60Гц
2) 3840х2160 IPS 60Гц
3) 3440х1440 VA 144Гц

Картинка наиболее красивая во втором варианте, но играть лучше на третьем варианте.

Чертежами и прочими типа рабочими моментами я уже давно не занимаюсь, а лишь играю, развлекаюсь так сказать.
Поэтому сейчас сижу на третьем варианте.
temporar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Опыта 4к не имею, только фхд и 1440. Ничего лучше 2к для компа представить не могу. А если учесть падение производительности, то есть на 4к меньше фпс, причем значительно
Kopstr
Member

Повідомлення

Donate
Буду скоріш брати 7900xtx.

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
temporar
Теж маю 2к монітор та замітив що навіть в 2к при грі Baldurs Gate 3 маю дуже велике мели та погане AA, єдине що спаса це DSR.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Мой опыт .
С 1080п в 4к - вау. Ураган разница.
с 2к на 4к - ну такое .
2к у меня 165 Гц фирмы делл , 4к тоже был делл . Под 4к моей 3070 слабовато было. Терпимо,на средняках, но чувствовался напряг . Под 2к - идеально 3070 , менять не хочу мой 2к на 4к, нет смысла.
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

2к 27" 120 гц, цілком достатньо ips або oled. Не бачу змісту в 4к на 27", для 4к беріть більший монітор.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

32 inch 75 hz мені більше і не треба з моніків, далі лише телевізори для консолей :-P
Susanin
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Вже давно на 27 дюймів 2к + 144гц, був в свій час і 4к, але 32 дюйми.
Повернувся назад на 27 дюймів і 2к - ідеально і для роботи і для ігор.
Єдине бажанная згодом замінити на такий самий 2к тільки Олед від Асуса.
Наразі він вартує як крило літака.
Kopstr
Member

Повідомлення

Susanin
Я просто побачив що якось багато нових іграшок мають дуже погане АА та навіть в 2к отримуєш багато блюра.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Kopstr: 02.09.2023 13:02Буду скоріш брати 7900xtx.
Ну от взявши відяху, чому б і не спробувати купити 4к-монітор, і порівняти власні враження? Не сподобається - можна здати, головне вчасно.
Воно ж очевидно, що вище ррі покращує якість зображення, але є люди, які це не помічають через індивідуальні особливості зору (і таким точно немає сенсу на додаткові інвестиції), а є такі, що бачать різницю. Є ж ті, хто просто більше переймається питанням грошових затрат, тож виправдовує цією "перевагою" вибір 2к перед 4к.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Donate: 02.09.2023 12:12 4090 вже купив? :laugh:
Хлам
Noiseblocker
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

В формате 24-27 дюймов 4к сродни мошенничеству. Вы не увидите разницу в качестве картинки, гарантированно не увидите. Зато изумитесь, насколько все стало мелкое. Актуальность 4к начинается с 32 дюймов
FirstTDM
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Для 4К надо 30-32"... на 27" 4К выглядит, по меньшей мере, странно... А игрушки в 4К на 30-32" выглядят отлично! :rotate:
Filya12
Member

Повідомлення

В мене 38 дюймів монітор делл, і там 4к ну таке... для роботи прикольно, а в іграх не відчуваю великої різниці між 1440р. А от на теліку 42 різниця велика помітна, і тільки там я побачив, навіщо 4к. Хоча 1080-1440 достатньо для ігор. окрім у кого крутий зір та любить платити за понти. 4к це скоріш про антіалайсінг крутий, от і все
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Filya12: 02.09.2023 23:54В мене 38 дюймів монітор делл, і там 4к ну таке... для роботи прикольно, а в іграх не відчуваю великої різниці між 1440р.
Та ладно? У окулиста давно был? Если 4к натив, а ставишь 1440р, то картинка убогая невооружённым глазом даже видно, это как на 1080р монике в 720р играть

Отправлено спустя 2 минуты 56 секунд:
Kopstr
Если карта мощная, то надо брать 4к моник и играть в 4к. Для любого монитора если не натив, то картинка портится, просто чем больше диагональ, тем заметнее. У меня 43д 4к монитор, играть на нём не в 4к боль ещё та
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MessiaH
SSD купив?
Grimmjow
Member

Повідомлення

MessiaH: 03.09.2023 00:44
Filya12: 02.09.2023 23:54В мене 38 дюймів монітор делл, і там 4к ну таке... для роботи прикольно, а в іграх не відчуваю великої різниці між 1440р.
Та ладно? У окулиста давно был? Если 4к натив, а ставишь 1440р, то картинка убогая невооружённым глазом даже видно, это как на 1080р монике в 720р играть

Отправлено спустя 2 минуты 56 секунд:
Kopstr
Если карта мощная, то надо брать 4к моник и играть в 4к. Для любого монитора если не натив, то картинка портится, просто чем больше диагональ, тем заметнее. У меня 43д 4к монитор, играть на нём не в 4к боль ещё та
Боже, мне стыдно за тебя…даже не можешь позволить себе 8к монитор…. Иди апскеили игры хотя бы до 8к, иначе мы подумаем что тебе пора к окулисту с таким монитором… 43 диагональ, да от таких зерен на такой диагонали у людей лопаются глазные яблоки

Відправлено через 3 хвилини 29 секунд:
terminahtor: 03.09.2023 05:00 MessiaH
SSD купив?
Это ж тот тип у которого oй 7 5820к разкрывает 4090 ? Или я его перепутал с кемто?
Filya12
Member

Повідомлення

MessiaH
Та ладно? У окулиста давно был? Если 4к натив, а ставишь 1440р, то картинка убогая невооружённым глазом даже видно, это как на 1080р монике в 720р играть
На чому саме? На ультравайд висота пікселів буде всього 1600 на 38 дюймах. У русі у грі не так і помітна вища роздільна здатність, окрім антіалайсінгу на віддалених об'єктах (і так, я граю не на апксейлі).
Я кажу зі свого досвіду. Особисто мені не так і принципово, 4к чи 1440к, важливіші інші параметри графіки. Ну вибачте, я не працюю на маркетологів. На ТВ не сперечаюсь, різниця сильно помічтна, тому що він вищий сантиметрів на 7-8, це суттєво. Так, вважаю, що 4к потрібен лише для великої діагоналі, і не бачу великого сенсу у 4к на смартфоні
Відповісти