Общая тема по OLX

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Moderator
Moderator

Повідомлення

В данной теме всё о мошенничестве и мошенниках на OLX

Местные "герои": Внимание! Ненадежные люди!

Для того, чтобы ознакомиться или оставить отзыв о сделках на Барахолке нашего форума, просьба обратить внимание на следующую тему:
Путеводитель по разделу отзывов. Где оставить отзыв, как искать, FAQ

Правила конференции распространяются в полной мере на данную тему (п.2.3, п.2.4, п.3.6, п.3.9, п.3.10)

Сообщения без конкретики - удаляются

OlxSupport:Здравствуйте.

Оставьте, пожалуйста, контакты мошенников по этой ссылке - _http://blog.olx.ua/4019/ne-dadim-moshennikam-shansa/ чтобы проинформировать и обезопасить других пользователей. Также обязательно напишите нам о подозрении на мошенника через Службу поддержки _http://olx.ua/uk/contact/. Если Вы стали жертвой мошенника, то советуем поступить так:
Свяжитесь с администрацией сайта с помощью раздела «Обратная связь». Предоставляйте, пожалуйста, полное подтверждение мошеннических действий пользователя (а именно - сканкопию или фото чека, накладной, счета с координатами, телефоном и другими данными мошенника), подробности вашей сделки, переписку с продавцом.

Мы также рекомендуем вам обратиться в местное отделение милиции с заявлением о факте мошенничества. После вашего обращения на основании официального запроса мы сможем предоставить представителям правоохранительных органов данные для дальнейшего расследования.

Обязательно прочитайте нашу статью, которая может Вам помочь вернуть деньги. _http://blog.olx.ua/9185/o-moshennichestve-kak-vernut-ukradennyie-dengi-s-bankovskoy-kartyi/

Официальная поддержка Olx
viewtopic.php?p=1558297#p1558297


Центр поддержки клиентов: 0800204444


Полезная статья: Как уберечься от мошенников в интернете

Сайт Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України: порядок действий

Альтернатива ОЛХ: всё о других торговых площадках
skorpion-yura
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Давно меня не кидали на олх, но вот и я попался,
появился в продаже классный мультиметр Sanwa PC5000
по описанию полностью рабочий, цена 2000грн, это дешево как для этой модели если бы она была исправная.
Заказал олх доставкой, при получении посмотрел включается, только переключатель немного туго ходит, думаю ну пойдет, смажу дома и будет работать.
Ну дома уже подкинул свои щупы, так как в комплекте не было нормальных щупов.
Начал проверять, напряжение показывает, а сопротивление нет.
Ну разобрал и огорчился: предохранители на проволке, и выгоревшая дорожка с прогаром на переключателе.
Написал продавцу, он типо я узнаю у хозяина, я перекуп, и все, больше не отвечает.
На олх общался типо "Максим"
Отправитель был
Донцов Николай Николаевич
0970918141
https://www.olx.ua/list/user/Xtw9j/
спойлер
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

О, згадав за ще один випадок. Історія з витримкою 😉 Не впевнений, що шахрай але якщо людина вдається до тупої брехні, то варто бути пильним.

Якось Олександр продавав оперативку, в описі був суцільний булшит або відверта брехня.
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення

де ж я взяв оригінальний скрін? тадам, на ібеї
спойлер
Зображення
1. Скрін «покупки» був дуже дивним, адже якшо людина дійсно купувала її в США, то ймовірно це робилось на склад форвардера в штаті Delaware щоб обійти місцевий податок.
2. Якщо ж покупка була дійсно в США півроку тому (від 15 серпня 2022 року) то ціна на Amazon в той час була у декілька разів меншою https://camelcamelcamel.com/product/B08DRR3MT7
3. Суто по технічних характеристиках, не брехня, але 100% булшит і розгон «по обзорам» 🤡
Tim
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Уже не снимает комиссию,странно
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tim: 21.08.2023 13:44 Уже не снимает комиссию,странно
в якій категорії, фото підтвердження дайте
dnepr71
Junior

Повідомлення

fds2002
а в чем прикол с новыми китайскими SSD за пару сотен?
skorpion-yura
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

dnepr71: 21.08.2023 14:46 fds2002
а в чем прикол с новыми китайскими SSD за пару сотен?
на ютубе есть обзор китай ссд, там рулетка какая память попадет, самый худший вариант это отбраковка которая через месяц сдохнет.
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

WalkMan: 21.08.2023 12:27 О, згадав за ще один випадок. Історія з витримкою 😉 Не впевнений, що шахрай але якщо людина вдається до тупої брехні, то варто бути пильним.

Якось Олександр продавав оперативку, в описі був суцільний булшит або відверта брехня.
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення

де ж я взяв оригінальний скрін? тадам, на ібеї
спойлер
Зображення
1. Скрін «покупки» був дуже дивним, адже якшо людина дійсно купувала її в США, то ймовірно це робилось на склад форвардера в штаті Delaware щоб обійти місцевий податок.
2. Якщо ж покупка була дійсно в США півроку тому (від 15 серпня 2022 року) то ціна на Amazon в той час була у декілька разів меншою https://camelcamelcamel.com/product/B08DRR3MT7
3. Суто по технічних характеристиках, не брехня, але 100% булшит і розгон «по обзорам» 🤡
О, мій комплект.
Він справді класний і рідкісний, якщо навіть через такий час його пам'ятають :lol:
"Тупої брехні" так і не побачив. Треба було тоді зателефонувати, все б розповів. А то так вивернули, наче за шалені гроші проданий бюджетний крушіал незрозумілого походження.

1. тадам, він і куплений в людини на ебей, яка користувалась ним пару міс. Я до цього читав про цю лінійку, взяв на пробу. Десь місяць погрався чисто для інтересу.
2. ну ще раз подивіться ваш сайт. ціна за пів року до мого оголошення і була 500+ дол. В декілька разів меншою вона була на новорічний розпродаж пару днів максимум. І вигребли моментом все і більше не було потім та й не буде. Тому комплект і рідкісний, бо лінійка 2*8 мало кому треба. 2*16гб 5100мргц коштувала під 1к доларів. А комплекти на 4000-4400мргц не так сильно відрізнялись по ціні, тому саме 4400мргц 2*16гб був самим бажаним.
3. суто по технічним характеристикам розписано на яких налаштуваннях я перевіряв і на яких бачив. Бо вище геар 1 4000мгрц не було сенсу запарюватись на 11600к. За рахунок класних чіпів і однорангів їде вона краще і на менших вольтажах чим бідай. 1.45в сл14 4000мгрц наприклад. Просто інфи про неї менше чим легендарні самси бідаї.

Тому нарешті ви закінчили своє розслідування і можете спати спокійно ;)
dnepr71
Junior

Повідомлення

skorpion-yura: 21.08.2023 14:50
dnepr71: 21.08.2023 14:46 fds2002
а в чем прикол с новыми китайскими SSD за пару сотен?
на ютубе есть обзор китай ссд, там рулетка какая память попадет, самый худший вариант это отбраковка которая через месяц сдохнет.
так цена как за флешку, они и раньше так шли даже магазинные Leven только дороже
fds2002
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

dnepr71
прикол с новыми китайскими SSD на 1тб и жесткими на 4тб в том, что это массогабаритные макеты. этот цирк реально продолжается уже несколько лет. отправка наложкой, все запечатано, люди видят типа новый запечатанный диск и отправку наложкой

челы нашли корпуса доноров, выходы на убитые саташные винты, корпуса ssd и освоили производство наклеек.

жесткие 100% убитые, похожие внешне, но с новой наклейкой и чистые, обычно на 4тб

что внутри ssd можно осказать только купив - возможно модели на 32-64гб, возможно флешка через разъем, возможно плата убитого ssd, возможно просто саташный разъем, приляпанный термоклеем.
Мерзавчик
Member

Повідомлення

Нікагда такова не било і вот апять :gigi:

лист прийшов - недовго протрималися, менше тижня наче))) -

Запроваджуємо комісію за успішні угоди
Запроваджуємо «Комісію OLX» у всіх категоріях нашого сервісу.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Мерзавчик: 22.08.2023 18:24 Нікагда такова не било і вот апять :gigi:

лист прийшов - недовго протрималися, менше тижня наче))) -

Запроваджуємо комісію за успішні угоди
Запроваджуємо «Комісію OLX» у всіх категоріях нашого сервісу.
седни продал. правда было оформлено оплатой после получения новой почтой. ниче лишнего не сняли.
Vlad Tepec-Dracula
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вчора у рубриці «Дім і сад», Olx доставка через Укрпошту - комісію не зняли, хоча тиждень тому у цій же об’яві знімали комісію 10 гривень + 1% від суми.

Отправлено спустя 4 минуты 28 секунд:
«З 21.08.23 дані зміни діють в усіх нових угодах OLX Доставка.»
Виходить тепер для користувача усі обʼяви стали платними, так може вони хоч додумаються збільшити ліміти по кількості обʼяв, як на izi наприклад…
Skoda
Junior

Повідомлення

Sashkotem: 19.08.2023 17:16 До речі ви пишете за рекламу оголошень на олх, для мене ота плашка топ, то зразу дзвіночок шо можуть бути шахраї, нормальна людина яка час від часу шось продає на олх не буде тратитись на рекламу, я можу і почекати поки відкотяться безкоштовні оголошення не спішу. Друге діло шахрай який спихає відяшку по 15-20к грн звичайно від проплатить плашку топ, це ще одна причина чому олх слабо бореться із шахраями бо вони основне його джерело фінансів.
По вашій логиці я мошенник зі стажем, але чомусь за 12 років торгівлі в інеті- досі відсутні справи у поліції на мене. Мабуть я добре шифруюсь- чи як поясните це?

Нещодавно мав розмову з покупцем по об'яві- за яку заплатив рекламу на тиждень за 25 грн (щоб підняти- ціна була 9 грн, а перевиставити- ліміти, заплати 30 грн; товар по ключовому слові губиться крізь тисяч схожих)- то він навіть не має банківських карток, тож набрав пошукове слово- побачив топ і зателефонував. Після отримання від мене посилки- замовив в мене ще. Ну подобається людям замовляти у мошенників, що топ користують іноді, що зробиш... :rolleyes:

Отправлено спустя 7 минут 8 секунд:
skorpion-yura
То ви авто мабуть б.в. не купляли ніколи, там практично всі брешуть :gigi:

І так, хочешь купити справну річ з гарантією - тіки в магазині. Купляти на олх у часників навіть нове і чекати від них гарантійні зобов'язання - то таке....

А купляти б.в. річ типу електроніка і вважати що буде в 100 випадках 100% справне все- це себе не поважати... це завжди ризик, тобто він навіть 50/50. Ттх б.в. ніколи вже не будуть як у нової речі.

Навіть людина може і не знати дефекту. І перевірити він не може, або не вміє. Якщо гарантії/ повернення не були обговорені ДО покупки- які можуть бути претензії? Я не розумію...

Не захищаю продавця, але дивують люди- які чекають чуда завжди.
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

https://m.olx.ua/d/obyavlenie/montori-a ... SpHIn.html
https://m.olx.ua/list/user/11zMl/
Олег +380734458257
Монітори ніби ідеальні, коробка і пакування не оригінальне, приїхала заляпана матриця із мікропрдряпинами при підключенні до тв приставки моргає, в комплекті тільки кабель hdmi хоча я просив прислати dp. Добре що оглянув та відправив назад. На претензії продавець написав що цей нульцевий ідеальний монітор стояв у нього на кухні (де він певно в нього попльовував час від часу) і він гарантує шо все добре, не розуміє чого я відмовився.
fds2002
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

вот пример липового запечатанного ssd с olx, тут кингстон.

вероятно может быть что угодно, термоклей рулит
спойлер
Зображення
google image
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Sashkotem: 23.08.2023 10:43 https://m.olx.ua/d/obyavlenie/montori-a ... SpHIn.html
https://m.olx.ua/list/user/11zMl/
Олег +380734458257
Монітори ніби ідеальні, коробка і пакування не оригінальне, приїхала заляпана матриця із мікропрдряпинами при підключенні до тв приставки моргає, в комплекті тільки кабель hdmi хоча я просив прислати dp. Добре що оглянув та відправив назад. На претензії продавець написав що цей нульцевий ідеальний монітор стояв у нього на кухні (де він певно в нього попльовував час від часу) і він гарантує шо все добре, не розуміє чого я відмовився.
решил сэкономить 500 грн от цены нового :facepalm: что с тобой не так?
Xardas_95
Member
Аватар користувача
Звідки: Центральна Україна

Повідомлення

Sashkotem
Ну і чим ця модель суттєво відрізняється від моніторів з аналогічними характеристиками(іпс, фрісінк, вбудовані динамики, 75гц) які йдуть від 4к? :spy:
Мерзавчик
Member

Повідомлення

Xardas_95: 23.08.2023 19:35 Sashkotem
Ну і чим ця модель суттєво відрізняється від моніторів з аналогічними характеристиками(іпс, фрісінк, вбудовані динамики, 75гц) які йдуть від 4к? :spy:
як чим, Шильдіком Асос, ясно жи :gigi:
ну і ще ж ай кер- він тебе з часом сам до окуліста водитиме
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

я про то, что полно моников лучше этого асоса и дешевле и с теми же характеристиками. но тебе нужно было упороться из-за 500 грн :facepalm:
например https://hotline.ua/computer-monitory/ii ... 2293hs-b5/
4100-3800=300 грн :lol: :laugh: :gigi: :facepalm:
Відповісти