Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:37 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

27klark
яка фігня :puzzle:
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

15-го замовив лот який везе УП - доставили вчора))
17-го замовив лот який везе НП - пишуть що буде завтра))
Йдуть ноздря в ноздрю!)))
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ще два товари з 19-го липня:
той що їде по УП вже у точці видачі. По НП ще мандрує містом до відділення))
майже нічия.) :laugh:
Ostin
Member

Повідомлення

Наскільки безпечно купувати процесор із Алі експрес?
Мова про якийсь Ryzen початкового рівня 5500-5600 в ціні від 70 до 100+ доларів.
Наприклад https://www.aliexpress.com/item/1005004199520314.html
seraphic
Member

Повідомлення

Ostin
как по мне проблема будет в гарантии, ну и время доставки
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Так зараз 2-3 тижні і вже в Україні, гарантія хіба в довгостроковій перспективі, але і економія не погано коли якийсь розпродаж. І в разі чого можна відкрити суперечку
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Ostin: 11.08.2023 13:20Наскільки безпечно купувати процесор із Алі експрес?
покупав десь півтора роки тому 5600G tray декілька штук у разних продавців, ціна на той час була 200+. Жодних проблем .
Pokidok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 11.08.2023 13:20 Наскільки безпечно купувати процесор із Алі експрес?
Мова про якийсь Ryzen початкового рівня 5500-5600 в ціні від 70 до 100+ доларів.
Наприклад https://www.aliexpress.com/item/1005004199520314.html
Нещодавно отримав 5600-й, гарна знижка на нього була. Проблем ніяких небуло, проц новий прийшов.
Dr_network
Junior

Повідомлення

Всім доброго! Тільки в цьому році вирішив почати купувати на Алі. Саме перше замовив проц Xeon E5-2670v2, йшов біля "двох-трьох тижнів"©. Згодом SSD-диск, також зараз у дорозі. З третьою посилкою щось не те. Покупку зробив 7 серпня (вдень). Наступного дня на електронну пошту прийшло повідомлення що моя посилка "частково відправлена". Вже 9 серпня прийшло повідомлення "замовлення відправлено". Сьогодні, вже 16 серпня, до цих пір статус посилки у відстеженні звучить як "Sorry, there is no updated logistics information.", при цьому на картинкі відображується як посилка у логістичному центрі, але ще не виїхала. Заходжу на сайт логістичної компанії (cainiao heavy parcel line) по трек-коду видає наступний статус "Awaiting seller dispatch", що означає "очікується відправка від продавця".
Хто стикався з таким і як далі діяти? Писав продавцю - він відповів що посилку він доставив до логістичного центру і інформація має оновитись лише після відправки посилки з логістичного центру. Але продавцеві вірити таке собі заняття...
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Продавці іноді дають несправжні треки. Частіше тому, що їм самим треба купити товар, щоб відправити вам. Але трапляються і шахраї. Сервіс захисту допомагає проти них, але втрачається час.
Dr_network
Junior

Повідомлення

Прекрасно! Сьогодні (17.08.2023) прийшло оновлення по посилці "shipment cancelled". Відкривати спір?
Denon480
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Dr_network: 17.08.2023 09:40прийшло оновлення по посилці "shipment cancelled". Відкривати спір?
Я до войны заказывал несколько мелких посылок, после начала вторжения все посылки были отменены, так вот на 2 из них я открыл спор на остальные 2 забыл, в итоге за те две которые были в споре денег я так и не получил а остальные всё пришло само. Думаю стоит подождать.
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Dr_network: 17.08.2023 09:40 Прекрасно! Сьогодні (17.08.2023) прийшло оновлення по посилці "shipment cancelled". Відкривати спір?
пару днів краще почекати
доставка в Україну вже недоступна, просто не всі продавці то пофіксили в себе на сторінках
+ в додачу заблоковано фінансові транзакції (аналогічно як і з рашкою), тобто невідомо чи взагалі буде можливим повернення коштів, чи диспутом, чи по відміні продавцем. повернути вони то спробують, але чи повернеться - питання,

хто платив з аліпей, пейпел, чи з карт ін.банків - проблем не має бути

Отправлено спустя 6 минут 37 секунд:
пс: Новапошта - в черговий раз буде в профіті, і то значно )) , от сьогодні знижка на міжнародку -32% прилетіла всім,,,
хто не поняв: доставка з Алі на Польшу, а звідти в Україну,
НП - 3 дні доставка, або машиною,, - по часу і ціні приблизно однаково,
звісно то не годиться на копійчане барахло, а вже від 50долл - тоді є сенс в тому,
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

movi
давно пора :up:
Dr_network
Junior

Повідомлення

Зв'язався з продавцем. Він, в свою чергу, з логістичним центром, як вияснилось при погрузці була пошкоджена упаковка, через що доставку відмінили, і посилку повернуть продавцеві. Кошти мають повернутись. Цікаві терміни повернення коштів. Пару днів чекатиму, а потім почну діяти. З іншої сторони - який зиск продавцеві мені зараз вішати локшину? Навряд він розраховує ще 79 днів викручуватись, щоб не повертати гроші. Мо, й правда пошкодилась упаковка? Час поки-що є.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Alex_Lviv: 17.08.2023 19:26пару днів краще почекати
доставка в Україну вже недоступна, просто не всі продавці то пофіксили в себе на сторінках
не зрозумів? заборонили платежи в адрес АЛІ?
molla
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всё работает
Crong
Member

Повідомлення

Dr_network: 18.08.2023 08:46Зв'язався з продавцем. Він, в свою чергу, з логістичним центром, як вияснилось при погрузці була пошкоджена упаковка, через що доставку відмінили, і посилку повернуть продавцеві. Кошти мають повернутись. Цікаві терміни повернення коштів. Пару днів чекатиму, а потім почну діяти.
AliExpress повертає гроші тільки через суперечку.
Alex_Lviv
Junior
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

zmax
В сторону алі проходить, тобто оплатити покупку можна
Пишуть , не проходить повернення, коли по диспуту прийнято повернути кошти. напр загублена посилка
в тг чаті, від поч місяця кілька аналогічних повідомлень, лиш 1 відписав шо кошти зайшли на карту, а 7 чи 8 - немає, 3й тиждень пішов
Звідти і чутки, що не проходять повернення

Отправлено спустя 4 часа 49 минут 51 секунду:
upd: з алішкою, китаєм складно поки зрозуміти що відбувається, але щось мутять то 100%,
сьогодні ще 2є відписали що таки зайшли гроші на карту, 14 і 16 днів очікування, обі карти привата
той що 1й отримав повернення, на 3й день зайшли, карта моно,
лиш припущення, що тут саме приват стопорить платежі/повернення,
+ вчорашній ордер, стандарт шиппінг, вчора і оплачений , сьогодні чувак отримав "кансел шіпмент,,,,"
тут вище писали що рефаунд лише через диспут, але у випадку що продавець одразу відміняє - то ж диспут не потрібно відкривати, все автоматом має повернутись, ну раніше було так,
Відповісти