Gigabyte представила низькопрофільну версію GeForce RTX 4060

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
agarus
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Gigabyte представила низькопрофільну версію GeForce RTX 4060

Я б взяв таку лоу-пауер версію до 75w, щоб без додаткового живлення…
vil2
Junior

Повідомлення

і що заважало зробити її однослотовою ? можна було або турбину вгатити з краєчку або по середині вентилятора вмастити.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Тогда все двуслотовые карты ,можно считать низкопрофильными.
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Firebrand: 05.08.2023 13:57 Тогда все двуслотовые карты ,можно считать низкопрофильными.
low profile ≠ single slot
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну хоть тут текстоліт витримає і не трісне :gigi:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Mike88: 05.08.2023 15:25low profile ≠ single slot
я знаю ;)
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Якщо мені не зраджує пам'ять. Низько профільні карти випускались або хх30 або хх50 (1050, 1030, 1650). Робимо висновок, що 4060 - це щось не то пальтішко. Можливо, хтось скаже, що тепер з'явились хх90, але вони не мали здвигати ієрархічні сходинки, а стали просто ще одною, найвищою.
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

AceDeLaeda: 05.08.2023 18:48 Якщо мені не зраджує пам'ять. Низько профільні карти випускались або хх30 або хх50 (1050, 1030, 1650). Робимо висновок, що 4060 - це щось не то пальтішко.
Правильне воно "пальтішко". 4060 по факту 4050, Хуанг має людей за ідіотів :tomat:
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Разработчикам вентилютора для GNILOBYTE , будет уготовано отдельное место в Аду
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

боже яка гидота :lol:
Input_Lag
Member
Аватар користувача
Звідки: Zaporizhzhya

Повідомлення

Топчик для мини систем и мультимедийных центров.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Потужність 1080 ті в такій компактній карті)
yurius_r
Member

Повідомлення

Воно на три вагляри виглядає досить смішно, але ж треба було додавити - 4 кулери по 40мм було б саме воно. Якась noctua edition як в Asus з товстунами NF-A4x20 %)
Nick Admin Rootowich
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Типи людей "4060 лайно" і "гнилобайт лайно" через 3... 2... 1...
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Input_Lag: 05.08.2023 21:45 Топчик для мини систем и мультимедийных центров.
Через рік десь. Коли 5000 ще не вийде, а ціни на 4000 набудуть нормального вигляду.
гусь ясновидящий
Member

Повідомлення

Nick Admin Rootowich: 06.08.2023 02:20 Типи людей "4060 лайно" і "гнилобайт лайно" через 3... 2... 1...
4060 карта норм, лиш не для своєї ціни

а гіга, ну як вам норм фірма яка після початку повномаштабки відкриває виробництво на рф... :beer:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

гусь ясновидящий: 06.08.2023 11:07 а гіга, ну як вам норм фірма яка після початку повномаштабки відкриває виробництво на рф... :beer:
Я б навіть це зрозумів якби вони були китайською компанією, але ж вони тайванці, які ще й до того зараз опинились у схожій ситуації що й Україна.
Liquidator
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

AceDeLaeda: 05.08.2023 18:48 Якщо мені не зраджує пам'ять. Низько профільні карти випускались або хх30 або хх50 (1050, 1030, 1650). Робимо висновок, що 4060 - це щось не то пальтішко. Можливо, хтось скаже, що тепер з'явились хх90, але вони не мали здвигати ієрархічні сходинки, а стали просто ще одною, найвищою.
Але ж наприклад професійну quadro rtx a4000 з 16 Гб пам'яті (аналог ігрової RTX 3070 - яких однослотових не буває та всі йшли лише з 8 Гб на борту) зробити однослотовою низькопрофількою чомусь ніхто не заважав? :shuffle:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Щойно глянув на yt.
Зображення
Відповісти