Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Donny_Duck
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доброго дня шановні. Що можете сказати про galaxy a34/a54, ще маю на увазі pixel 6a/6. Смартфоном користуюсь лайтово, в основу для вайберів, телеграмів, трохи фото, час від час подивитись відео та послухати музику. В ігри на смартфоні не граю. Телефон як правило беру на термін 3+ років. В пріоритеті стабільність роботи, танцями з бубном займатись уже немає бажання. Бюджет десь до 500$, бажано дешевше, так як хочу ще взяти більш менш хороші твс-ки.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Donny_Duck: 01.08.2023 16:26 Доброго дня шановні. Що можете сказати про galaxy a34/a54, ще маю на увазі pixel 6a/6. Смартфоном користуюсь лайтово, в основу для вайберів, телеграмів, трохи фото, час від час подивитись відео та послухати музику. В ігри на смартфоні не граю. Телефон як правило беру на термін 3+ років. В пріоритеті стабільність роботи, танцями з бубном займатись уже немає бажання. Бюджет десь до 500$, бажано дешевше, так як хочу ще взяти більш менш хороші твс-ки.
я б рекомендував щось таке https://ibox.kiev.ua/ua/google_pixel_7_ ... _obsidian/ або таке https://apolo.com.ua/Telephones/google- ... harcoal-ru
з власного досвіду. Друг жінці купив а54 - добрий телефон, усе в ньому начебто ок, але він не такий швидкий як піксель. і камера гірша. Сенсу платити більше за гірше не побачив) Жінку свою також перевів з ванплас на піксель - дуже задоволена
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Donny_Duck: 01.08.2023 16:26 Доброго дня шановні. Що можете сказати про galaxy a34/a54, ще маю на увазі pixel 6a/6. Смартфоном користуюсь лайтово, в основу для вайберів, телеграмів, трохи фото, час від час подивитись відео та послухати музику. В ігри на смартфоні не граю. Телефон як правило беру на термін 3+ років. В пріоритеті стабільність роботи, танцями з бубном займатись уже немає бажання. Бюджет десь до 500$, бажано дешевше, так як хочу ще взяти більш менш хороші твс-ки.
Подожди может m54 появится
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Donny_Duck: 01.08.2023 16:26 Доброго дня шановні. Що можете сказати про galaxy a34/a54, ще маю на увазі pixel 6a/6. Смартфоном користуюсь лайтово, в основу для вайберів, телеграмів, трохи фото, час від час подивитись відео та послухати музику. В ігри на смартфоні не граю. Телефон як правило беру на термін 3+ років. В пріоритеті стабільність роботи, танцями з бубном займатись уже немає бажання. Бюджет десь до 500$, бажано дешевше, так як хочу ще взяти більш менш хороші твс-ки.
краще вже Poco F5 Pro або OnePlus Ace 2 принаймі Redmi K60
Donny_Duck
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Доречі як в пікселях зараз з якістю зв'язку та сканером відбитків, щось пофіксили? І як з нагрівом при щодемону використанні без ігор (месенджер, браузер, камера, перегляд потокового відео).
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donny_Duck: 01.08.2023 17:20Доречі як в пікселях зараз з якістю зв'язку
+/- нормально
Donny_Duck: 01.08.2023 17:20сканером відбитків
У меня с стеклом от просто не работает, без стекла было средне.
Donny_Duck: 01.08.2023 17:20як з нагрівом при щодемону використанні без ігор (месенджер, браузер, камера, перегляд потокового відео)
Греется что дурной
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

login55: 01.08.2023 17:18
Donny_Duck: 01.08.2023 16:26 Доброго дня шановні. Що можете сказати про galaxy a34/a54, ще маю на увазі pixel 6a/6. Смартфоном користуюсь лайтово, в основу для вайберів, телеграмів, трохи фото, час від час подивитись відео та послухати музику. В ігри на смартфоні не граю. Телефон як правило беру на термін 3+ років. В пріоритеті стабільність роботи, танцями з бубном займатись уже немає бажання. Бюджет десь до 500$, бажано дешевше, так як хочу ще взяти більш менш хороші твс-ки.
краще вже Poco F5 Pro або OnePlus Ace 2 принаймі Redmi K60
Edge 40 ещё можно, ip68 даже есть
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Donny_Duck: 01.08.2023 17:20 Доречі як в пікселях зараз з якістю зв'язку та сканером відбитків, щось пофіксили? І як з нагрівом при щодемону використанні без ігор (месенджер, браузер, камера, перегляд потокового відео).
у мене на 7-ці зв'язок у блекаути був кращий за ванплас жінки. З одним оператором у мене ловив біля вікна ЛТЕ, у неї ні;
на 7-ці під плівкою працює ок, але гірше звичайного. але основне, що додали розблокування по обличчу (тільки щоб розблокувати), працює доволі швидко.
гріється тільки коли знімаю 4К відео 60 фпс (маю малу дитину, у гіршій якості не маю права вже знімати :D )
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 01.08.2023 18:00працює доволі швидко
Ага , только даж в чуть не идеальном освещении уже проблемы , сканер ужасный...
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

В мене в 7 про взагалі супер 10 і 10 (на екрані гідрогель плівка, хоча на 5, 3, 3а і 4а 50 на 50 із розблокуванням. На 6 було десь 8 успішних із 10. Сканер обличчя використовував тільки на 4 там хоч сенс був ніж тут (
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Maxhope: 01.08.2023 16:01 snapdragon999
Та знакомый продавал , не новый , но в идеале, он себе 14 про взял , батарея 95% , стекло защитное с первого дня , в чехле ... По корпусу как новый , по цене 500$
Правда я сразу стекло на новое переклеил , чехол новый купил и зарядку , тож нормально вышло :D
я купил ноте 9 про у девушки ,которой он не зашел ,решила андроид попробовать, пару месяцев поюзала и перешла опять на айфон,может им это и лучше ))
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
Та у нее был Realme 10 Pro + , отличный аппарат.
Я поклацал этот айфон , 60гц тотальная боль , как же оно все тормозит на глаз после 90 даже , не говоря за 120 :D
Покупать тот же айфон 15 с 60гц это зашквар будет
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 01.08.2023 12:45 Це самсунг може глючні прошивки випускати і потім їх фіксити постійно, а хіаоmi таким не бавляться.
Зображення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Maxhope: 01.08.2023 19:21 snapdragon999
Та у нее был Realme 10 Pro + , отличный аппарат.
Я поклацал этот айфон , 60гц тотальная боль , как же оно все тормозит на глаз после 90 даже , не говоря за 120 :D
Покупать тот же айфон 15 с 60гц это зашквар будет
Та да, но адептам культа яблока это все равно))
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Парни, а что айфон не заряжается если зарядка втукнута в розетку, а ты просто шнур в телефон вставляешь? Какой дебил это придумал? Ахах, только из-за этого нафиг такое покупать... У меня зарядки всегда под столом вставлены и провода выведены на стол , а айфон не заряжается, только надо зарядку вытащить и вставить :lol: технологии блин
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Може кабель чи зарядка китай китайський, так як ніколи ні з оригінальними ні з ugreen зарядками чи кабелями такого не помічав
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolesnukm
Оригинальная зарядка
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Тоді щось не так, зараз дружини 14 і перед тим мій 13 міні і 12 міні нормально заряджається від оригінальної зарядки від 11 і від ugreen 65w які постійно в розетці тільки кабелі виведені на стіл
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolesnukm
Ага , у меня есть ещё одна универсальная зарядка , там нормально пошло , что-то не так с блоком походу , завтра поменяю
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Maxhope: 01.08.2023 20:48 kolesnukm
Ага , у меня есть ещё одна универсальная зарядка , там нормально пошло , что-то не так с блоком походу , завтра поменяю
Я не понимаю этих жлобов, ну положите вы людям нормальную зарядку в комплект, это ж не так дорого, тем более стоимость и так существенно завышена.как такое можно покупать, это не уважение к себе.
Відповісти