Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

snapdragon999, цей плюс в ліквідності перевищує все. А в інших смартів через 5 років будуть аналогічно вбиті акуми. Це не аргумент. І це не моя корпорація, просто описав реальність. Зарядки скоро і в мото не буде.

YumaX, в очі не довбишся там? Edge 40 Pro по ціні як 13 iPhone на 256. 14 буде лише на 128, про що я писав. Тут і зараз можливо мото гарний варіянт, але після придбання вона стрімко втрачає у вартості. Витрачаючи 900-1000 баксів вже варто подумати чи можна їх компенсувати.
Сяомі - оверпрайснутий шлак і завжди компроміси, особливо оболонка - жах.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

7mindfields: 31.07.2023 19:29Це вже яка стадія прийняття? Виправдовувати покупку мотороли за 33к
Чомусь люди, які купили шлак за почку, вважають, що цей шлак чимось кращий за телефон за 33к, а чому за 33, за 13 дрючить насосал по багатьох параметрах :-P

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
Барбарис: 31.07.2023 19:43Сяомі - оверпрайснутий шлак
Оверпрайс в 13 серії згіден, але це точно не шлак, про оболонку тихо іржу :facepalm:

Відправлено через 5 хвилин 12 секунд:
Звичайна серія це обрізки в лінійці, там порізано багато чого в порівнянні з про і про мах, ні дякую, це типу двічі лох коли купив айфон :lol:

Відправлено через 7 хвилин 17 секунд:
Барбарис: 31.07.2023 19:43в очі не довбишся там?
Не знаю, хто куди довбиться
спойлер
Untitled.png
Обрізок попередньго покоління порівнювати з топом сучасного? такий собі мазохізм, є купа телефонів на снапі ген 1, якщо вже по чесному!
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

YumaX: 31.07.2023 20:02 Оверпрайс в 13 серії згіден, але це точно не шлак, про оболонку тихо іржу :facepalm:
Це вже давно оверпрайс. Коли були компроміси за меншу ціну(типу відсутності вологозахисту чи ще щось) - норм. Коли компроміси за аналогічну конкурентам - це не ок. Ржати можеш скільки вівса маєш, але сяомі навіть чистий андроїд умудрялись кривим зробити(була у них А-серія колись). Глючна важка оболонка це про сяомі. І самсунги теж важку мають, лише на топах вона норм через залізо.

YumaX: 31.07.2023 20:02
Звичайна серія це обрізки в лінійці, там порізано багато чого в порівнянні з про і про мах, ні дякую, це типу двічі лох коли купив айфон :lol:
Обрізки не обрізки(хоча не так там і порізано), але айфон ліквідніше. Чому так не цінувати власні кошти, не розумію.

Відправлено через 5 хвилин 14 секунд:
YumaX, один магазин це показник? Хотлайн показує декілька адекватних магазинів з ціною аналогічною мото. Навіть так 90 баксів не критична різниця при такій вартості покупки. Типу ген2 сильно втік від ген 1 чи 888. :lol:
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Барбарис: 31.07.2023 20:22 Типу ген2 сильно втік від ген 1 чи 888. :lol:
насправді дуже сильно

цікаво що люди які топлять за ойфони, аргументують це спочатку тим, що інші просто нищеброди та бомжі та не можуть собі дозволити "топ аппарат" (тобто економлять). коли все ж виявляється що дозволити можуть собі, але не хочуть брати яблуко, то все одно дятли, бо його ж потім не перепродаш (тобто не економлять).
:insane: :insane: :insane:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX можна перестати користуватися ксяомі, але перестати мислити як хлаомі фанбой, як я дивлюсь, неможливо. Тепер ти по інерції купляєш таке ж неліквідне гівно зі всратою камерою, але по ціні айфону/самсунгу :lol:
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Барбарис: 31.07.2023 20:22Типу ген2 сильно втік від ген 1 чи 888.
В порівнянні з 888 практично вдвічі, є два тела на руках, порівнював в гікбенч, так що :shuffle:

Відправлено через 19 хвилин 45 секунд:
7mindfields
Звідки впертість про якусь ліквідність, якщо я купував мі 11 за 25к більше двох років тому, це було близько $900, то iphone 12 pro max 256 коштував біля 40к, зараз mi 11 продається б/в за 10-11к, 12 про макс 17-18, тобто майже однаково в два рази! До того ж мі 11 абсолютно безпроблемний девайс, на 4пда, навіть гілки брак немає, чтого не скажеш про айфон! Це як з авто, є такі Кіа та Хюндай з масложорними задиристими двигунами, так вони ліквідні чомусь, лохи які з цим стикнулись впарюють їх таким же лохам, хоча є японці чи єіропейці набагато надійніші і безпроблемні, "без лоха и жизнь плоха"
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Ortyomko, а без тестів? Для середньостатистичного користувача різниці ніякої. Хіба щось писав про бомжів? Просто в середньому по лікарні від циферок користі немає.
YumaX, коли перегріється і тротлить на 40%? Де їх помітно? А якщо без лапші? 12 про макс можна придбати десь від 25000 у вартих довіри місцях, по олх за 17-18 хлам з міняними дисплеями чи проблемами.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

Барбарис: 31.07.2023 21:322 про макс можна придбати десь від 25000 у вартих довіри місцях, по олх за 17-18 хлам з міняними дисплеями чи проблемами.
Фізику не обдуриш, акум втрачає до 15% ємності в рік, будь то айфон чи андроїд, власне це основна причина чому я замінив мі 11, вам потрідбен дворічний айфон за 25к з мінімум -30% і так не дуже ємнісного акума? Флаг вам в руки, є нові смарти за ці гроші, до речі, я умовно втратив 14к за 2 роки користування андроїд, аналогічний епл втратить 20 к, з математикою щось дуже туго бачу!
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX: 31.07.2023 21:02 [До того ж мі 11 абсолютно безпроблемний девайс, на 4пда, навіть гілки брак немає, чтого не скажеш про айфон!
Вголос просто :lol: Quote of the day
До чого тут « Кіа та Хюндай»? Твої хлаомі це рівень максимум джилі, що ти мелеш :facepalm:
YumaX: 31.07.2023 21:02 Звідки впертість про якусь ліквідність, якщо я купував мі 11 за 25к більше двох років тому, це було близько $900, то iphone 12 pro max 256 коштував біля 40к, зараз mi 11 продається б/в за 10-11к, 12 про макс 17-18, тобто майже однаково в два рази!
Про те, що ксяомі у вартості «втрачає так само», як айфони, я взагалі мовчу :lol:
Удачі тобі з про максами по 17-18к, якщо це не іронія була :lol:
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

7mindfields
Впертого люмпена в державі аж 73%, вірте у всемогутній епл, я в стороні подивлюсь як він вас має, 13 серія сяомі на голову вища за гейфон, можете і надалі гризти кактус, ваші справи :super:
Matumba92
Member
Аватар користувача

Повідомлення

er[socrates]: 29.07.2023 18:50
Romani: 29.07.2023 18:24 Тут не хватает человека, который будет топить за Pixel.
Сори за оффтоп.
И за Сяоми как топ за свои деньги.
Нет не топ. Также как и телефоны других брендов, нужно смотреть определенные модели у производителей, ну и для каждого понимание топ за свои деньги разное. Кому то камера важна, кому-то ФПС в играх, кому-то пыле-влаго защита и аккумулятор на 10000mah, ультимативный моделей как таковых не бывает, какой то из вышеупомянутых критериев будет хромать.
Например условный Xiaomi redmi note 12 Turbo, за 330-340$ (12700грн)можно получить смартфон с очень шустрым процессором Snapdragon 7gen 2 около миллиона очков в антуту, все игры на ультра настройках с высоким фреймрейтом, довольно неплохим экраном. В остальных же показателям он ничем не выделяется, аккумулятор 5000, зарядка 68ватт, средние камеры.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Барбарис: 31.07.2023 21:32 Ortyomko, а без тестів? Для середньостатистичного користувача різниці ніякої. Хіба щось писав про бомжів? Просто в середньому по лікарні від циферок користі немає.
я не про тести казав. у 888 і ген 1 були проблеми з перегрівом і тротлінгом. у ген 2 поправили.
про бомжів писали ваші колеги, може і трохи іншими словами
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Ortyomko, типу у ген 2 їх немає. Тротлінг менше, але хіба так багато ігроманів? Гріється теж схоже. Портативна консоль все рівно краще.
Просто тут окремі люди випинають недоліки в пристроїв, що не подобаються, але не помічають в улюблених. І слова вибірково цитують. Фанатизм просто якийсь.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Барбарис: 31.07.2023 23:21 Просто тут окремі люди випинають недоліки в пристроїв, що не подобаються, але не помічають в улюблених. І слова вибірково цитують. Фанатизм просто якийсь.
та ні, це звичайний спосіб посперечатись і зробити це для себе комфортніше.

із того що бачу я, айфони досить сильно переоцінені, але якщо людина вже звикла до іос/або є екосистема, і ціна влаштовує - то чому б і ні,
у андроідів є набагато більший вибір недорогих аппаратів, тому якщо людина не бачить сенсу витрачати на дзвонилку більше 5/10/15/20 тис грн, то або б/в іфон або новий андроід, і тут я не вірю що старий айфон буде кращим,
якщо звик до андроіду, то за 25/30/40 тис можно взяти топовий аппарат, насолоджуватись і не паритись, вони зараз майже всі класні. Для себе я зупинив вибір на пікселях. Із того, що я бачу у своїх колег, піксель швидше за айфони, менше лагів (так, їх дуже мало, але у мене я їх не бачив зовсім), як на мене більш функціональний інтерфейс (я витрачаю менше часу щоб щось зробити ніж мій друг на іфон 13 про) і дешевше майже у 2 рази.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Ortyomko, бу айфони - треш. Як інші смарти, хіба в ломбарді можна цікаве щось знайти.
З недорогих апаратів андроїд апріорі краще - та ж моторола чистому андроїді, були ще нокії - але вони вже оверпрайс. Самсунг з простіших жах у використанні - оболонці треба залізо.
Я тут собі смарт новий як раз обирав. І чим далі, тим менше мені щось подобається - особливо габарити. :D
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields: 31.07.2023 22:01
YumaX: 31.07.2023 21:02 [До того ж мі 11 абсолютно безпроблемний девайс, на 4пда, навіть гілки брак немає, чтого не скажеш про айфон!
Вголос просто :lol: Quote of the day
До чого тут « Кіа та Хюндай»? Твої хлаомі це рівень максимум джилі, що ти мелеш :facepalm:
YumaX: 31.07.2023 21:02 Звідки впертість про якусь ліквідність, якщо я купував мі 11 за 25к більше двох років тому, це було близько $900, то iphone 12 pro max 256 коштував біля 40к, зараз mi 11 продається б/в за 10-11к, 12 про макс 17-18, тобто майже однаково в два рази!
Про те, що ксяомі у вартості «втрачає так само», як айфони, я взагалі мовчу :lol:
Удачі тобі з про максами по 17-18к, якщо це не іронія була :lol:
Кому нужен твой бу огрызок с ушатаной в хлам батареей, лучше новых свежих ксяоми взять или мото))на ту сумму. Айфоны берут те же самые лица что и бу bmw))
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
Зображення
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис
Я тут собі смарт новий як раз обирав. І чим далі, тим менше мені щось подобається - особливо габарити
Да, с телефонами сейчас беда. Повальное напаривание фаблетов вместо смартфонов под видом онных. Если забить габариты по ширине меньше 70мм и нормальную батарею хоть 4000мАч то выбирать вообще не из чего.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 01.08.2023 00:16 Кому нужен твой бу огрызок с ушатаной в хлам батареей
За два з половиною роки акб втратив 15% ємності, але тобі видніше :laugh:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hum: 01.08.2023 01:07нормальную батарею хоть 4000мАч то выбирать вообще не из чего.
Батарея вообще ничего не значит :facepalm: Айфоны с 3к как то умудряются держать достаточно долго :facepalm:
Відповісти