Kакую музыку вы сейчас слушаете?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

Стара композиція в трошки оновленому звучанні (перша композиція за 40 років, яка змусила мене повірити, що Треш-Метал, то не просто сміття у всіх сенсах, просто для моїх вух, як виявилось, майже ніхто не вміє його ПРАВИЛЬНО грати):
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

МОНАХ
Megadeth
Slayer
Anthrax:
Ну да, ну да, пошли мы нафиг, там аниме-девочки...

murzik
Member

Повідомлення

сьогодня цей сопливий трек мене з'їсть
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

МОНАХ: 15.07.2023 21:28 Треш-Метал, то не просто сміття у всіх сенсах
Чим вам металіка не подобається, я не поціновувач, але начабто й не погано.
Alex+
Member

Повідомлення

murzik
А мені з новенького сподобалась:
Grimmjow
Member

Повідомлення



Відправлено через 3 хвилини 18 секунд:
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► Вчора був на онлайн-презентації нового живняка улюбленого гурту - дуже хотів побачити, як вони будуть виконувати цю композицію вживу. З першої їх композиції і досі завжди підкупає оця їхня манера насичувати звуковий потік - грамотно насичувати - різноманітною постійною грою: якщо під куплетом можна зіграти не просто ритм-рифф, а зробити "замальовку" чи посилити короткою партією вокальну лінію - вони будуть це робити і в результаті вся їхня музика всередині достатньо багатогранна, щоб, якщо ти, під час прослуховування, десь "падаєш" на вокальній лінії, то тебе все одно "підхопить" хвиля від однієї з електрогітар чи басс-лінія (я вже не кажу про барабанну роботу), не дасть "впасти" - випасти з драйву - а понесе на своїй хвилі далі і далі. Дуже люблю, коли різні складові музичного твору так щільно переплетені між собою і настільки варіативні:

---------------------------------------------------------------------------

Volodimir
спойлер
Volodimir: 15.07.2023 21:56 Megadeth... Slayer... Anthrax:
Ну да, ну да, пошли мы нафиг, там аниме-девочки...
:D Нє, ну чого зразу нафіг. Ці мужики за десятиліття вже сказали все, що могли - Megadeth та Metallica ще не здаються (з перемінним успіхом, якщо читати фанатів), Anthrax - цим хоч кіл на голові теши (де були - з чого починали, там і зараз знаходяться - всі альбоми як один). Одні Slayer прийняли реальність і перестали "лохматити бабусю", признали, що вже зіграли свої кращі твори...

► Аніме-дєвочки - то щось типу Бебіметал, де якраз такі анімешниці танцюють і співають, в той час, коли справжню Кор-роботу виконують позаду них найняті для цього мужики-музиканти. А п'ятірка з Lovebites фігачить все власноруч, матеріал пишуть - також (хіба аранжування не завжди їхнє власне і зведення музичного матеріалу - цим фіни займаються). Засновниця гурту - басс-гітаристка, а також обидві гітаристки - шалені і давні шанувальниці Megadeth, Metallica і особливо Slayer. Оце - своєрідний оммаж Lovebites (що написала басс-гітаристка після відвідування прощального туру Slayer в Токіо):

- на знамениту композицію Slayer-а:


► А свою думку щодо Треш Металу можу пояснити тим, що я не сприймаю просте технічне молотіння на барабанах та струнах - має бути якась лінія, сенс, мелодика, щось, за що може серце зачепитися, а не лише один спинний мозок від тряски голови стекти по п'ятах. Власне чого я і захопився конкретно Lovebites, що вони рідко грають якийсь чистий жанр і майже завжди синкретизують в одній композиції різні напрямки Металу:


► Вже опісля, коли дізнався про їхніх кумирів, в т.ч. і в напрямку Треша, вирішив прискіпливо переслухати всіх їх. З усієї четвірки тільки Slayer справилися для мене з цим завданням - усю їх дискографію залюбки забрав собі в колекцію і періодично переслуховую. Megadeth та Metallica - зайшли частково, а от Anthrax (а за ними ще й Kreator) - майже не зайшли (хіба якісь окремі композиції собі лишив).
-------------------------------------------------------------------

daesz
спойлер
daesz: 16.07.2023 02:28 Чим вам металіка не подобається, я не поціновувач, але начабто й не погано.
► Конкретно з Мітлою, як гуртом, у мене давня і двояка історія :D - ще "дитяча травма" зі старшої школи, коли всяка підліткова нечесть та пошесть заради крутизни типу ставала "металюгами" і "фанатами" Metallica не розуміючись на музиці і аби лишень заради статусу "в дворі" (більш масовими та ще гіршими за них були хіба що "нірваністи"). А щодо самої музики, то тут вже мене заклеймили справжні фанати Metallica - :gigi: бо мені в першу чергу подобаються їхні "медляки" та "лірика", але, якщо згадати історію, вони ж заклеймили самих музикантів, спалюючи їхні альбоми в 80-х, коли Metallica одні з перших, граючи в такому стилі, вирішили записати на альбом свій перший "медляк".

► Загалом Metallica - не тільки і не стільки Треш, особливо з 90-х і далі. А я до їх музики відношусь по різному - щось дуже подобається, щось ні. Просто, якщо говорити за банду, завдяки якій я зрозумів би та полюбив Треш Метал, то, хоч майже кожному приходить в голову Metallica, але для мене то це точно не вони - я би скоріше для себе тут обрав би Slayer, які досить часто видавали щось на зразок Мелодичного Треш Металу. Але і того, в результаті, у них не настільки багато, щоб мене спонукало б і я колись був просякнувся такою манерою гри як в Треш Металі і зрозумів її для себе. Мені потрібен був правильний "ключ", який змогли підібрати якраз Lovebites, щоб я в черговий раз не починав несамовито плюватися, як тільки починав слухати якийсь стандартний Треш.
► Наразі, уже кілька років як, навіть самий простий та примітивний по своїй структурі Треш мене хоча б не дратує - для мене це прямо-таки гігантський навіть не крок, а стрибок в розширенні моїх музичних смаків.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

МОНАХ: 14.08.2023 00:52 daesz
спойлер
daesz: 16.07.2023 02:28 Чим вам металіка не подобається, я не поціновувач, але начабто й не погано.
► Конкретно з Мітлою, як гуртом, у мене давня і двояка історія :D - ще "дитяча травма" зі старшої школи, коли всяка підліткова нечесть та пошесть заради крутизни типу ставала "металюгами" і "фанатами" Metallica не розуміючись на музиці і аби лишень заради статусу "в дворі" (більш масовими та ще гіршими за них були хіба що "нірваністи"). А щодо самої музики, то тут вже мене заклеймили справжні фанати Metallica - :gigi: бо мені в першу чергу подобаються їхні "медляки" та "лірика", але, якщо згадати історію, вони ж заклеймили самих музикантів, спалюючи їхні альбоми в 80-х, коли Metallica одні з перших, граючи в такому стилі, вирішили записати на альбом свій перший "медляк".

► Загалом Metallica - не тільки і не стільки Треш, особливо з 90-х і далі. А я до їх музики відношусь по різному - щось дуже подобається, щось ні. Просто, якщо говорити за банду, завдяки якій я зрозумів би та полюбив Треш Метал, то, хоч майже кожному приходить в голову Metallica, але для мене то це точно не вони - я би скоріше для себе тут обрав би Slayer, які досить часто видавали щось на зразок Мелодичного Треш Металу. Але і того, в результаті, у них не настільки багато, щоб мене спонукало б і я колись був просякнувся такою манерою гри як в Треш Металі і зрозумів її для себе. Мені потрібен був правильний "ключ", який змогли підібрати якраз Lovebites, щоб я в черговий раз не починав несамовито плюватися, як тільки починав слухати якийсь стандартний Треш.
► Наразі, уже кілька років як, навіть самий простий та примітивний по своїй структурі Треш мене хоча б не дратує - для мене це прямо-таки гігантський навіть не крок, а стрибок в розширенні моїх музичних смаків.
Як вже казав вище, не поціновувач трешу, але насін елс метер і віскі ін зе джар мені довподоби :)
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

Alex+: 30.07.2023 17:00 murzik
А мені з новенького сподобалась:
...
► Прикольно, треба буде собі в плейлист закинути не забути... Люблю, коли з басовим саундом в ритміці граються.
► А ще оця гітарна стрна, що тихенько тринькає - прямо ностальгія з Євродиско 80-х...
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

► Світовий супер-хіт Гері Мура у новому звучанні та виконанні двох відомих шведських вокалістів та мультиінструменталістів. [1:56 - 2:09] "...The russians have shot down a plane on its way to Korea. Two hundred and sixty nine innocent victims have died...":

=======================================

► Випадково натрапив на днях, хоча композиції вже близько року. Класне поєднання важкого Металу із синтезаторами та пронизливим, надривним жіночим вокалом:
ya98
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

С некоторых пор вообще перестал регулярно слушать музыку. Не то, чтобы не люблю, чисто с практической точки зрения. Хорошая мелодия потом очень долго звучит в голове. А там должна быть тишина чтоб не провтыкать что-то важное... Как-то наблюдал картину: по другой стороне улицы идет девушка в наушниках. От тополя с хрустом отделяется крупная ветка и падает ей под ноги. Чудом не пострадала. А услышав треск над головой могла бы отбежать дальше. Так же и подсознание(интуиция, предчувствие), если нет внутренней тишины сигналы просто не будут замечены.
murzik
Member

Повідомлення

залип 3й день, якесь сумно-романтичне. Для тру-менів


Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
ya98
музика в транспорті і вдома. раніше в ігри залипав, потім кіна, тепер музика, чай, кіт - релакс годинами. дай Бог - в тиші, без війни, теплі, добрі. :(
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Slipknot | 2 Hours of Piano
Відповісти