Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Evgen88: 07.07.2023 09:07
snapdragon999: 07.07.2023 08:59

Эти не знаю магазины. Есть на олх пиксофон на Западной расположены , там точно можно брать.Они все эти продавцы берут с США, подшаманивают что можно и продают. Также ты сам можешь купить на ебее через НП шопинг.
Это он - https://pixophone.olx.ua/ ?
Да, есть ещё я не помню названия, смотри если много товара и рейтинг хороший, адрес есть, то можно брать.У них как правило возврат 14 дней есть у всех.Есть именно по яблокам бу магазы.
Evgen88
Member

Повідомлення

snapdragon999: 07.07.2023 09:09
Да, есть ещё я не помню названия, смотри если много товара и рейтинг хороший, адрес есть, то можно брать.У них как правило возврат 14 дней есть у всех.Есть именно по яблокам бу магазы.

Ок, спасибо.

А как может быть б-у и 100 % аккумулятор - https://www.olx.ua/d/obyavlenie/apple-i ... op_premium

Пишут без ремонта, а что аккумулятор заменили на подвал-китай и не посчитали это за ремонт ?
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Все залежить від використання і заряджання, в друга 13 про за більше рік часу користування так і далі батарея 100% але він заморочується із зарядкою, ніякої швидкої, безпровідної і т.д.
Востаннє редагувалось 07.07.2023 09:24 користувачем kolesnukm, всього редагувалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Evgen88: 07.07.2023 09:19
snapdragon999: 07.07.2023 09:09

Да, есть ещё я не помню названия, смотри если много товара и рейтинг хороший, адрес есть, то можно брать.У них как правило возврат 14 дней есть у всех.Есть именно по яблокам бу магазы.

Ок, спасибо.

А как может быть б-у и 100 % аккумулятор - https://www.olx.ua/d/obyavlenie/apple-i ... op_premium

Пишут без ремонта, а что аккумулятор заменили на подвал-китай и не посчитали это за ремонт ?
Спроси у них))может и не менялось ничо.У меня 3 года телефону, а по тестам емкость 5160
Востаннє редагувалось 07.07.2023 09:26 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
Evgen88
Member

Повідомлення

kolesnukm: 07.07.2023 09:24 Все залежить від використання і заряджання, в друга 13 про за більше рік часу користування так і далі батарея 100% але він заморочується із зарядкою, ніякої швидкої, безпровідної і т.д.
Понял.

snapdragon999: 07.07.2023 09:24
Evgen88: 07.07.2023 09:19


Ок, спасибо.

А как может быть б-у и 100 % аккумулятор - https://www.olx.ua/d/obyavlenie/apple-i ... op_premium

Пишут без ремонта, а что аккумулятор заменили на подвал-китай и не посчитали это за ремонт ?
Спроси у них))может и не менялось ничо.
Щя они правду тебе скажут :lol:
7mindfields: 06.07.2023 21:47 Тепер загальний експірієнс щодо покупки айфонів на вторинному ринку - готуйся до того, що на олх десь 75% об’яв це лютий скам (не так давно цікавився саме 8 plus для родича - реально десь кожні 7-8 об’яв з десяти - шахраї), якщо ти не знаєш що таке чекери, що таке mdm профіль і як перевірити його наявність, як відрізнити неверлок від рсім - знайди когось хто в цій темі вариться, бо тебе нагріють з дуже великим шансом (це я ще згадував історії про непрацюючий фейс та тач айді, міняні екрани без трутону та інше :gigi: )
Очень дельно, большое спасибо, пролили света! :up:

п.с. Может кто-то покупал тут - https://usmobile.olx.ua/uk/ какие впечатления остались, проверенная контора ?
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

kolesnukm: 07.07.2023 09:24 Все залежить від використання і заряджання, в друга 13 про за більше рік часу користування так і далі батарея 100% але він заморочується із зарядкою, ніякої швидкої, безпровідної і т.д.
За півтора року на 13 -4%.
Може надумав, але після того як прибрав оті віджети з постійною геолокацією, погоду і поставив прості шпалери спад зупинився. Заряджаю блоком від еір пад 2, здається 10 ватт.
Бездротова зарядка річ зручна. Думаю, що якщо не швидка, то можна юзати. Там від блока живлення все ж залежить. Із зарядкою від iqos телефон і годинник заряджаються за пару годин. Смарт ще й пише, що типу заряджання зупинено на 80% для збереження батареї.
Швидка якось не дуже і потрібна, якщо ситуація не критична. І так за годину-дві все заряджається.
Пишуть, що краще акум не розряджати менше 20% і не заряджати більше 85%.
Востаннє редагувалось 07.07.2023 10:10 користувачем Shandor1982, всього редагувалось 1 раз.
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Shandor1982: 07.07.2023 09:59
kolesnukm: 07.07.2023 09:24 Все залежить від використання і заряджання, в друга 13 про за більше рік часу користування так і далі батарея 100% але він заморочується із зарядкою, ніякої швидкої, безпровідної і т.д.
За півтора року на 13 -4%.
Може надумав, але після того як прибрав оті віджети з постійною геолокацією, погоду і поставив прості шпалери спад зупинився. Заряджаю блоком від еір пад 2, здається 10 ватт.
Бездротова зарядка річ зручна. Думаю, що якщо не швидка, то можна юзати. Там від блока живлення все ж залежить. Із зарядкою від iqos телефон і годинник заряджаються за пару годин. Смарт ще й пише, що типу заряджання зупинено на 80% для збереження батареї.
Швидка якось не дуже і потрібна, якщо ситуація не критична. І так за годину-дві все заряджається.
Пишуть, що краще акум не розряджати менше 20% і не заряджати більше 85%.
У жены 12 мини, 2 года, сейчас аккум 86%. Как-то быстро, но вроде и нормально для них.
У меня были 8 и SE 2020, замечал просадки где-то на 5% в год.
Беспроводная все равно макс. 15W, это вообще не критично)
sanya555
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Оболонь

Повідомлення

Народ, а что скажете о Poco x5 Pro? На работе дали задание купить новый телефон администраторам, бюджет максимум 15 штук. Из задач звонки, мессенджеры, иногда фото (качество не важно).
er[socrates]
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

sanya555: 07.07.2023 11:24 Народ, а что скажете о Poco x5 Pro? На работе дали задание купить новый телефон администраторам, бюджет максимум 15 штук. Из задач звонки, мессенджеры, иногда фото (качество не важно).
для таких целей его с головой
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

sanya555: 07.07.2023 11:24 Народ, а что скажете о Poco x5 Pro? На работе дали задание купить новый телефон администраторам, бюджет максимум 15 штук. Из задач звонки, мессенджеры, иногда фото (качество не важно).
там камера бомбей ,108 мп ))
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

sanya555
При таком списке задач и даже с хорошим фото запросто можно уложиться в 7.5, присмотревшись к POCO M5s или M4Pro.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

er[socrates]: 07.07.2023 10:40
Shandor1982: 07.07.2023 09:59

За півтора року на 13 -4%.
Може надумав, але після того як прибрав оті віджети з постійною геолокацією, погоду і поставив прості шпалери спад зупинився. Заряджаю блоком від еір пад 2, здається 10 ватт.
Бездротова зарядка річ зручна. Думаю, що якщо не швидка, то можна юзати. Там від блока живлення все ж залежить. Із зарядкою від iqos телефон і годинник заряджаються за пару годин. Смарт ще й пише, що типу заряджання зупинено на 80% для збереження батареї.
Швидка якось не дуже і потрібна, якщо ситуація не критична. І так за годину-дві все заряджається.
Пишуть, що краще акум не розряджати менше 20% і не заряджати більше 85%.
У жены 12 мини, 2 года, сейчас аккум 86%. Как-то быстро, но вроде и нормально для них.
У меня были 8 и SE 2020, замечал просадки где-то на 5% в год.
Беспроводная все равно макс. 15W, это вообще не критично)
Так, норма. Вони десь і розраховані протягнути роки зо два, а потім купляй новий :)
Ну у нас акум замінити не проблема. Хоча я вже починаючи з 12 не наважуюсь то робити. Треба інструмент, бо можна і дісплей вбити.
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

er[socrates]: 07.07.2023 10:40Беспроводная все равно макс. 15W, это вообще не критично)
Там вроді як більша проблема - нагрівання в процесі зарядки.
Але сам ніколи не користувався, хоч телефон і вміє. Тому стверджувати не буду.

Мій iPhone XR зараз показує 85% здоров'я акумулятора. В користуванні з жовтня 2019.
Заряджаю брендовою зарядкою від Kindle на 1А.

Відправлено через 41 секунду:
Shandor1982: 07.07.2023 14:32Так, норма. Вони десь і розраховані протягнути роки зо два, а потім купляй новий
Залежить від експлуатації, як показав мій досвід :dontknow:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Васильович: 07.07.2023 15:18
er[socrates]: 07.07.2023 10:40Беспроводная все равно макс. 15W, это вообще не критично)
Там вроді як більша проблема - нагрівання в процесі зарядки.
Але сам ніколи не користувався, хоч телефон і вміє. Тому стверджувати не буду.
Ну в цілому так.
-10...+50 В роботі
+0...+25 під час заряджання
Але це під час тестування классичних батарей на 4,2V зараз у нас на 4,4 :insane:

Added in 2 minutes 43 seconds:
Shandor1982: 07.07.2023 14:32Треба інструмент, бо можна і дісплей вбити.
Треба все дуже добре зачистити, і не 9000 клеем ще промазати а оригинальною проклійкою :rotate: Це все гроші :laugh:
Evgen88
Member

Повідомлення

А что скажете по Samsung Galaxy S22 8/256 Black (SM-S901BZKGSEK) ?
Минусы плюсы, чем он хуже лучше чем 21 и 23 ?
смотрел еще в сторону самое больше - Samsung Galaxy S23 8/256 BLACK
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На улице жара , вчера смотрел Ютуб на пиксель 7 через LTE , около часа, батарея разогрелась до 50 градусов , частота экрана скинулась с 90 до 60 , без чехла в некоторых местах он просто обжигал руку. :lol:
В Ютубе блин , я в шоке с этого девайса. На 4пда написал , кто-то говорит что проблема что нет оптимизации под наши сети ... Но появились люди с ЕС которые тоже жалуются на нагрев , как пиксель 7про , так и 7 , у одного 7про в кармане греется, у другого живёт 3часа экрана и это в "оптимизированной сети"... У других типа не греется, у третьих греется, но им пофиг... Короче нафиг оно надо , не берите эту фигню
Я наверное уже домучаюсь до следующего года и возьму 1+ 12
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope: 08.07.2023 08:56 Я наверное уже домучаюсь до следующего года и возьму pixel 8 pro XL
Fixed :gigi:
TypStar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Maxhope: 08.07.2023 08:56 На улице жара , вчера смотрел Ютуб на пиксель 7 через LTE , около часа, батарея разогрелась до 50 градусов , частота экрана скинулась с 90 до 60 , без чехла в некоторых местах он просто обжигал руку. :lol:
В Ютубе блин , я в шоке с этого девайса. На 4пда написал , кто-то говорит что проблема что нет оптимизации под наши сети ... Но появились люди с ЕС которые тоже жалуются на нагрев , как пиксель 7про , так и 7 , у одного 7про в кармане греется, у другого живёт 3часа экрана и это в "оптимизированной сети"... У других типа не греется, у третьих греется, но им пофиг... Короче нафиг оно надо , не берите эту фигню
Я наверное уже домучаюсь до следующего года и возьму 1+ 12
блін ну і нашо ти це написав :( :weep: я вже майже зібрався купляти піксель 6 про, зараз на нього ціна топ. :-/
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TypStar: 08.07.2023 10:52піксель 6 про
Так это первый Тензор ещё сильнее греется и модем там ещё хуже , поэтому и цена на них падает за год в 2 раза , если не больше :D
Я чёт насмотрелся обзоров "верхнего интернета" и взял , а только потом углубился в 4пда :insane:
Востаннє редагувалось 08.07.2023 10:55 користувачем Maxhope, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти