у мене 3.master: ↑ 29.05.2023 17:45 а скільки в вас пристроїв з підтримкою 2,5G ?
Новини
Останні статті і огляди
Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS TUF Gaming AX6000
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
-
taxi911
Member
- Звідки: Киев
Аааа хоча ви маєте рацію!Ortyomko: ↑ 29.05.2023 17:37ну це дорого. самий дешевий комутатор некерований 5кtaxi911: ↑ 29.05.2023 17:17 Коли будуть роутери full 2.5Gb?
Ставимо умовний середняк - роутер який нас влаштовує, до нього додаємо 2.5Гб свіч вішаємо все на нього.... Яка швидкість буде між хостами свіча?
-
Avenger80
Member
- Звідки: Харьков
master
Кстати, у меня уже два устройства с LAN 2.5Gbit (два компа), вот бы и роутер их соединял на 2,5Gbit.
Кстати, у меня уже два устройства с LAN 2.5Gbit (два компа), вот бы и роутер их соединял на 2,5Gbit.
-
master
Member
- Звідки: Киев
відвіерто кажучи, прямо сьогодні я не чув ні про одного провайдера, навіть в Києві, який би надавав канал 2,5гбіт для WAN.Ortyomko: ↑ 29.05.2023 17:24 а нащо 2,5гбіт для WAN ?
-
Avenger80
Member
- Звідки: Харьков
master
В идеале - чтоб все порті в роутере были на 2,5Gbit, а там пусть клиент решает, что ему подсоединять - инет - 1, 10, 100, 1000 или 2500Мбит/c. Но внутри сети можно сделать уже и 2,5Gbit. Это как гигабитный роутер во времена повсеместного инета на 100Мбит/c.
В идеале - чтоб все порті в роутере были на 2,5Gbit, а там пусть клиент решает, что ему подсоединять - инет - 1, 10, 100, 1000 или 2500Мбит/c. Но внутри сети можно сделать уже и 2,5Gbit. Это как гигабитный роутер во времена повсеместного инета на 100Мбит/c.
-
taxi911
Member
- Звідки: Киев
Мабуть на майбутнє, а так, можна ж перегазначити цей порт на лан і мати вже два порти 2.5, якщо веб морда це дозволяє.master: ↑ 29.05.2023 17:50відвіерто кажучи, прямо сьогодні я не чув ні про одного провайдера, навіть в Києві, який би надавав канал 2,5гбіт для WAN.Ortyomko: ↑ 29.05.2023 17:24 а нащо 2,5гбіт для WAN ?
-
master
Member
- Звідки: Киев
нажаль, не дозволяє.taxi911: ↑ 29.05.2023 17:54Мабуть на майбутнє, а так, можна ж перегазначити цей порт на лан і мати вже два порти 2.5, якщо веб морда це дозволяє.master: ↑ 29.05.2023 17:50
відвіерто кажучи, прямо сьогодні я не чув ні про одного провайдера, навіть в Києві, який би надавав канал 2,5гбіт для WAN.
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
тому і сенсу в тому WAN немає. на виході маємо тільки один юзабельний 2,5гбіт порт. і що з ним робити?master: ↑ 29.05.2023 17:59нажаль, не дозволяє.taxi911: ↑ 29.05.2023 17:54
Мабуть на майбутнє, а так, можна ж перегазначити цей порт на лан і мати вже два порти 2.5, якщо веб морда це дозволяє.
Отправлено спустя 42 секунды:
2,5гбіт має бути. сам планую колись зробити такий апгрейд)taxi911: ↑ 29.05.2023 17:49Аааа хоча ви маєте рацію!
Ставимо умовний середняк - роутер який нас влаштовує, до нього додаємо 2.5Гб свіч вішаємо все на нього.... Яка швидкість буде між хостами свіча?
-
Mad Dog
Member
Так з одним 2,5 портом Асус не давав переналаштовувати з ван у лан... думаю і тут не буде такого функціоналу.taxi911: ↑ 29.05.2023 17:54Мабуть на майбутнє, а так, можна ж перегазначити цей порт на лан і мати вже два порти 2.5, якщо веб морда це дозволяє.master: ↑ 29.05.2023 17:50
відвіерто кажучи, прямо сьогодні я не чув ні про одного провайдера, навіть в Києві, який би надавав канал 2,5гбіт для WAN.
Чи в якихсь Асусах таки можна було так переналаштовувати?
-
master
Member
- Звідки: Киев
ну мені здається це те, що відрізняє Enterprise від SOHO.Avenger80: ↑ 29.05.2023 17:52 master
В идеале - чтоб все порті в роутере были на 2,5Gbit, а там пусть клиент решает, что ему подсоединять - инет - 1, 10, 100, 1000 или 2500Мбит/c. Но внутри сети можно сделать уже и 2,5Gbit. Это как гигабитный роутер во времена повсеместного инета на 100Мбит/c.
-
master
Member
- Звідки: Киев
можна, в ASUS RT-AXE7800, наприклад, така можливість є.Mad Dog: ↑ 29.05.2023 18:03Так з одним 2,5 портом Асус не давав переналаштовувати з ван у лан... думаю і тут не буде такого функціоналу.taxi911: ↑ 29.05.2023 17:54
Мабуть на майбутнє, а так, можна ж перегазначити цей порт на лан і мати вже два порти 2.5, якщо веб морда це дозволяє.
Чи в якихсь Асусах таки можна було так переналаштовувати?
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
я був впевненний що ні, але після вашого питання засумнівався, треба гуглитиtaxi911: ↑ 29.05.2023 18:03 Ortyomko
Так роут між хостами на свічу не йде через сам роутер. Чи я помиляюсь?
-
Mad Dog
Member
Мати доступ по вафлі до серверу/нас на швидкості більше гігабіта.Ortyomko: ↑ 29.05.2023 18:02 тому і сенсу в тому WAN немає. на виході маємо тільки один юзабельний 2,5гбіт порт. і що з ним робити?
-
master
Member
- Звідки: Киев
та облиште. в TPLink та Netgear те саме.Adamantium: ↑ 29.05.2023 17:35Та то еще понты...Scoffer: ↑ 29.05.2023 16:24 Пропоную обговорити Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS TUF Gaming AX6000
Більше антен богу антен!![]()
У Асуся пауканы уже были![]()
- спойлер
Відправлено через 3 хвилини 36 секунд:
а чому ні?bes: ↑ 29.05.2023 17:39 я даже не знаю на что рассчитывает асус? что кто то начинается хваленых отзывов и пойдет купит этот оверпрайс ?
-
Mad Dog
Member
Якщо хости будуть в одній підмережі (типу ip хостів: 192.168.0.2 та 192.168.0.3) то трафік не буде йти через роутер, а зразу піде з одного порта комутатора у інший...Ortyomko: ↑ 29.05.2023 18:09я був впевненний що ні, але після вашого питання засумнівався, треба гуглитиtaxi911: ↑ 29.05.2023 18:03 Ortyomko
Так роут між хостами на свічу не йде через сам роутер. Чи я помиляюсь?![]()
у інших випадках залежить де підмережі будуть маршрутизуватись.
Отправлено спустя 7 минут 14 секунд:
Ну так там і вафля традиційно - дно. Вони ж поки нічого краще формули ах1800 і не випустили. При чому навіть серед ах1800 девайсів вони пасуть задніх по швидкості по повітрю. Вже не кажучи про однодіапазонний віфі6 девайс.master: ↑ 29.05.2023 18:15 Поки що лише ущербний microtik обходиться парою антен
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
так, не подумав, але чи є в цьому сенс? Швидкість по вафлі більше гігабіту для гаджетів не потрібна, тоже треба комп з хорошим вай фай модулем. Тож дуже вузька потреба.Mad Dog: ↑ 29.05.2023 18:10Мати доступ по вафлі до серверу/нас на швидкості більше гігабіта.Ortyomko: ↑ 29.05.2023 18:02 тому і сенсу в тому WAN немає. на виході маємо тільки один юзабельний 2,5гбіт порт. і що з ним робити?
Трохи більше було б сенсу, якщо було б два LAN по 2,5гбіт.
Отправлено спустя 57 секунд:
згоден. поміняв точки доступа мікроту на нетгіар, і це просто небо і земля.Mad Dog: ↑ 29.05.2023 18:24 Ну так там і вафля традиційно - дно. Вони ж поки нічого краще формули ах1800 і не випустили. При чому навіть серед ах1800 девайсів вони пасуть задніх по швидкості по повітрю. Вже не кажучи про однодіапазонний віфі6 девайс.![]()
-
Mad Dog
Member
У мене ноут куплений баксів за 500 з АХ201 на борту... у межах кімнати де стоїть рутер давить реальними даними десь до 1,7 гб/с по повітрю. Для пересічного воно може і не дуже актуально, але мені для роботи трохи економить часу.Ortyomko: ↑ 29.05.2023 20:27 так, не подумав, але чи є в цьому сенс? Швидкість по вафлі більше гігабіту для гаджетів не потрібна, тоже треба комп з хорошим вай фай модулем. Тож дуже вузька потреба.
Ну кожному своє. У мене один девайс сервер... якби навіть був би в ноуті 2,5 порт то кожен раз бігти втикати виту пару в нього так собі варіант...Ortyomko: ↑ 29.05.2023 20:27 Трохи більше було б сенсу, якщо було б два LAN по 2,5гбіт.
-
Avenger80
Member
- Звідки: Харьков
Mad Dog
А если это не ноут, а комп и их несколько и расположены так, что даже если и будет встроенная вафля, то она не будет эффективной и компы не перемещаются как ноут, то вот в таких случаях lan порты на 2,5Gbit будут хороши.
А если это не ноут, а комп и их несколько и расположены так, что даже если и будет встроенная вафля, то она не будет эффективной и компы не перемещаются как ноут, то вот в таких случаях lan порты на 2,5Gbit будут хороши.
-
Mad Dog
Member
Avenger80
А якщо у тебе тих компів штук 4? А якщо 6?
Проблема висмоктана з пальця. Якщо врахувати що тут мова йде про недешеві роутери (200-300 баксів), і компи з 2,5 мережевими картами будуть не самі бюджетні то замовити з Алі 8 портовий комутаор за 80 баксів взагалі не повинно бути проблемо, щоб закрити питання раз і назавжди.
От коли 2,5 порт один і він тільки працює як ван - от тоді срака.
А якщо у тебе тих компів штук 4? А якщо 6?
Проблема висмоктана з пальця. Якщо врахувати що тут мова йде про недешеві роутери (200-300 баксів), і компи з 2,5 мережевими картами будуть не самі бюджетні то замовити з Алі 8 портовий комутаор за 80 баксів взагалі не повинно бути проблемо, щоб закрити питання раз і назавжди.
От коли 2,5 порт один і він тільки працює як ван - от тоді срака.