Допомога в скиданні до заводськіх налаштування роутера Fortigate

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
rembomen
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Всім доброго вечора. Прошу допомоги в скиданні до заводськіх налаштування роутера Fortinet fg-140d для подальшого продажу.
Роутер працював в офісі, обслуговувала ізраїльська фірма віддалено. Офіс зачинився, всю техніку розпродаємо. Верхівка яка тісно підтримувала зв'язок з саппортом вмила руки, контакту з ними немає. Написав на пошту підтримки, відповіли що доступи не дадуть :tomat: але, якщо потрібно, можуть знову взяти його на обслуговування, звістно за платню :insane:
Намагався скинути кнопкою ресет- утримував 30 секунд коли роутер увімкнено, 30 секунд після вимикання і ще 30 секунд після увімкнення. Не допомогло :think:
Якщо в когось є досвід в цьому питанні, або просто ідеї - буду дуже вдячний за допомогу :beer:
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

rembomen
А в манул дивились?

Наприклад: https://community.fortinet.com/t5/Forti ... a-p/197045
size222
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Спробуйте FortiExplorer - це безкоштовне програмне забезпечення, яке може допомогти вам скинути до заводських налаштувань роутера Fortinet fg-140d. Ви можете завантажити FortiExplorer з офіційного сайту Fortinet. Після запуску програми, ви зможете підключитись до роутера і виконати команду "Restore to Factory Defaults", щоб скинути налаштування до заводських.

Також Ви можете підключитись до роутера через LAN порт з використанням кабелю. Після підключення, вам потрібно буде ввести логін і пароль. Після входу в систему, ви можете виконати команду "execute factoryreset" для скидання до заводських налаштувань.
Відповісти