Всім доброго дня.
Не так давно оновив комп'ютер. Багато в чому керувався порадами користувачів форуму, за що вельми вдячний)
Поточна конфігурація ПК така:
• Процесор: AMD Ryzen 5 7600X
• Материнська плата: Asus TUF Gaming B650-Plus
• Відеокарта: MSI Radeon RX580 Gaming X 4Gb
• RAM: Kingston FURY DDR5-5200 16384MB PC5-41600 (2 штуки)
• SSD: Kingston SSDNow A400 240GB
• Блок живлення: Vinga 750W (VPS-750G)
• Кулер: DeepCool AK620
• Корпус: Modecom VOLCANO CERES GLASS BLACK
Настав час оновити відеокарту.
Спочатку поглядав на б.у. карти на OLX та інших подібних сайтах, але ризик потрапити на карти після майнінгу або просто вбиті надто великий.
В деяких магазинах продають Refurbished відеокарти, такий варіант також не викликає довіри, та й гарантія на такі карти зазвичай 3-6 місяців.
Яку відеокарту ви б порадили мені взяти?
Спочатку планував взяти 3060ti, але там ніби є проблеми із пам'яттю від деяких виробників.
Зараз розглядаю два варіанти - MSI Radeon RX 6750 XT GAMING X TRIO 12G (ціна 24,5K – 28,5K грн) або PowerColor Radeon RX 6750 XT Red Devil (ціна 20,5K – 23,5K грн).
Перевагами цих карт вважаю хороше охолодження та і в загальному вони показують непогані результати. З мінусів - з трасуванням променів вони не завжди справляються, але для ігор з трасуванням треба більш дорогі моделі карт.
Мета покупки - комфортний геймінг (зараз на моніторі 28 дюймів, FullHD, пізніше можливо оновлю до 1440p).
Що можете порадити? Можливо, конкретні моделі від конкретних виробників? В пріоритеті нові відеокарти з гарантією, вартість питання до 25000 грн. Можливо, є дешевші варіанти з кращим коефіцієнтом ціни/якості?
Зарання дякую за відповіді і всім спокійного дня
