А мені і не потрібно нічого радити. Просто нащо радити апріорі найгірший варіант? Щоб що? Які плюси в 11400 перед тим же 5600? Він сильно дешевшу платформу дає? Ні. Він дає більшу швидкодію? Знову ні. Можливо, у нього є якісь перспективи на дешевий апгрейд? Так теж ні. Він має якийсь більш комфортний/легкий шлях до збільшення швидкодії? І тут ні. Якщо вже економити максимально - іти в барахолку і брати з рук платформу на 10400 - тут питань би не було. Але що такого вдалого/хорошого в 11400 щоб його радити під "систему на кілька років" з нуля на сьогоднішній день? В чому сенс?
І це ще якщо не враховувати той факт, що є величезна маса людей, які придбали пару років тому умовні 2600/1600аф з дешевими материнками, яких на сьогодні їм іще на межі комфорту вистачає, але за пару років вони шукатимуть знову дешевий апгрейд і їм можна буде продати 5600ий за хоч якісь гроші, а куди ви подінете той 11400? На ключі причепите? Та й знову ж, досить багато продано 5800х/5900х, на які можна буде перейти (знову ж за кілька років їх почнуть продавати), що дасть відносно дешево підвищити швидкодію системи (при чому відчутно). Як думаєте, в те що порадили ви, можна буде поставити умовний 11700?

Це ще при тому, що його потрібно буде знайти, тому що продалось їх ну зовсім не багато.