Минулого кварталу частка AMD на ринку десктопних x86-процесорів впала до 13,9%

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Минулого кварталу частка AMD на ринку десктопних x86-процесорів впала до 13,9%
Бо ціни треба знижувати, та люди потягнуться, і не тільки на процесори.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так снизили, вон в Китае и на 7000 поколение скидосы что надо.
https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... 1BI0dtVJMj

NEW AMD Ryzen 9 7950X US $638.88
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Кто бы мог подумать: плохой Intel покупают больше, чем божественное AMD. И только у немцев лозунг "Ryzen фореве" и местная статистика продаж из пары магазинов.
Palmond
Member
Аватар користувача

Повідомлення

"Про те, наскільки успішним виявився реліз CPU Ryzen 7000 (Raphael), можна буде судити за підсумками четвертого кварталу."
Ой думаю не очень успешным, т.к что интел что амд в новой линейке имеют повышенные частоты и с̶и̶с̶т̶е̶м̶ы̶ ̶о̶т̶о̶п̶л̶е̶н̶и̶я̶ довольно внушительный tdp. Цена конечно тоже не очень радует да и первое поколение на ddr5 (от амд) я б лучше пропустил.
Mopar
Member
Аватар користувача
Звідки: Vároš

Повідомлення

Цікаво, коли до виробників дійде, що епоха оверпрайсу закінчилася і нюхати кокос тепер доведеться не кілограмами а грамами...
nazar-pc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mopar: 12.11.2022 10:45 Цікаво, коли до виробників дійде, що епоха оверпрайсу закінчилася і нюхати кокос тепер доведеться не кілограмами а грамами...
З падінням фіату по всьому світу, все більшими обмеженнями торгівлі та війною з санкціями оверпрайс ще попереду.
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Треба просто більше доїти споживачів цінами, сирими біосами з чорним екраном після відключок і все буде відмінно, щоправда у Інтел.
Особливо комічно, коли ноути з АМД чомусь рівні в ціні аналогічним з Інтел. Зарано мабуть погнались з урівнюванням цін з аналогічними процами Інтел, бо на відміну від АМД – в Інтел тільки раз було неясно, чого чекати від нового покоління, як при виході 12 покоління, в той час як підлога країни набирається сечі перетерпіти борошна бета-тесту свіжої лінійки проців і материнок АМД в ту ж ціну, що й Інтел – і це я про масовий середній сегмент. Тож прям дуже цікаво, што же проізошло, Лізка?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну випустити оверпрайснуту шляпу коли є ryzen 5 5600 за 6к грн— ryzen 7 5700x за 8500... До такого треба додуматись... Це не враховуючи ціну на ддр5 та материнки по 200 баксів... потрібно було залишити ам 5 поки тільки для топ проців. В обмеженій кількості суто для ентузіастів та маркетингу... Ну не може ам стрельнути з такими цінами! Проц 14к материнка 8к оперативка 6к...
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

nazar-pc: 12.11.2022 10:47
Mopar: 12.11.2022 10:45 Цікаво, коли до виробників дійде, що епоха оверпрайсу закінчилася і нюхати кокос тепер доведеться не кілограмами а грамами...
З падінням фіату по всьому світу, все більшими обмеженнями торгівлі та війною з санкціями оверпрайс ще попереду.
Війна тільки почалась, це ще так – "розігрів", та війна, про яку ви кажете, коли ціни будуть ще вище в рази – ще попереду.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nv_ua: 12.11.2022 10:48 Треба просто більше доїти споживачів цінами, сирими біосами з чорним екраном після відключок і все буде відмінно, щоправда у Інтел.
Особливо комічно, коли ноути з АМД чомусь рівні в ціні аналогічним з Інтел. Зарано мабуть погнались з урівнюванням цін з аналогічними процами Інтел, бо на відміну від АМД – в Інтел тільки раз було неясно, чого чекати від нового покоління, як при виході 12 покоління, в той час як підлога країни набирається сечі перетерпіти борошна бета-тесту свіжої лінійки проців і материнок АМД в ту ж ціну, що й Інтел – і це я про масовий середній сегмент. Тож прям дуже цікаво, што же проізошло, Лізка?
Ви таке не говоріть а то фанати вас закидають!
nv_ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Павло: 12.11.2022 10:50 Ну випустити оверпрайснуту шляпу коли є ryzen 5 5600 за 6к грн— ryzen 7 5700x за 8500... До такого треба додуматись... Це не враховуючи ціну на ддр5 та материнки по 200 баксів... потрібно було залишити ам 5 поки тільки для топ проців. В обмеженій кількості суто для ентузіастів та маркетингу... Ну не може ам стрельнути з такими цінами! Проц 14к материнка 8к оперативка 6к...
Поки окрім ентузіаста і ярого фаната АМД, у мене в колі знайомих ніхто не замовив і слова про райзен 7000 :shuffle:

Отправлено спустя 1 минуту 3 секунды:
Павло
та мені думка фанатів, які в половині випадків міряються топами лінійок, які вони тільки на ютубі і в каталогах бачать – взагалі до одного місця.

Отправлено спустя 2 минуты 55 секунд:
Іронічно те, що ціна зараз дуже вирішує і чомусь АМД, яка виростила покоління фанатів своїми феномами 2, фікусами, першим і другим райзен поколінням – зараз так сильно підливиться і корче з себе мегакорпорацію з цінами, як у реального гіганта ринку з 80% аудиторії проців, лол.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

Павло: 12.11.2022 10:50 Ну випустити оверпрайснуту шляпу коли є ryzen 5 5600 за 6к грн— ryzen 7 5700x за 8500... До такого треба додуматись... Це не враховуючи ціну на ддр5 та материнки по 200 баксів... потрібно було залишити ам 5 поки тільки для топ проців. В обмеженій кількості суто для ентузіастів та маркетингу... Ну не може ам стрельнути з такими цінами! Проц 14к материнка 8к оперативка 6к...
Ціна на 7600 така сама як на 5600 в момент старту. Давайте ще порівняємо з 1600аф він ще дешевше зараз?
В нас нові речі оверпрайснуті декілька місяців продаються, якщо вже порівнювати ціни то після їх приходу в норму в нас.
Проблема не в ціні процесора яка нормальна, а в ціні зв'язки длр5+ материнська плата. Так поки вони забороні що зменшило продажі.
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Семитисячна лінійка звісно цікава. Але хотілося б щоб вони одразу показували з 3D кешем, якийсь 7800 та 7600.
Надалі було б бажано з новими лінійками одразу версії з новим кешем випускати. А так то давлять більше в серваки, бо там можна міцніше закріпитись.
В дектоп і мобайл інтел може знову зачавити в пару %, з новими заводами через пару років.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цены нужно снижать или на этапе разработки DDR4 разрешить.

Я вот во время войны смог обновиться с i7-8700k до Ryzen 9 5900X только потому что нужно было в старом ПК 2017 года заменить только материнку, проц, да кулер вместо be quiet! Dark Rock 3 (не PRO) поставить Noctua D15.
И процессор просто огонь, уже отбивает свою стоимость в рендеринге, все время пока свет есть :laugh:
А с 7000 серией пришлось бы и за железо переплатить и плюс вместо двух старых планок ОЗУ Crucial Ballistix на 32 гб прекрасно работающих в режиме DDR4-3800 покупать по оверпрайсу DDR5 память, и я бы в войну это никак не потянул ни финансово ни морально.
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Хлопці, я дивлюсь всі хочуть перейти на укр мову, це добре. Та виходить чесно кажучи якесь безглуздя, не розбереш про що й мова. :insane:

Тепер по суті, було в мене пару топ замовлень, я їм 13 покоління, а вони як зомбовані 12 і7 і все, про АМД і слухати не хочуть.
Я до того веду, що до всього нового ставляться з осторогою, чи це Інтел, чи то АМД.
hipster
Junior

Повідомлення

ДядяСаша: 12.11.2022 11:42 Хлопці, я дивлюсь всі хочуть перейти на укр мову, це добре. Та виходить чесно кажучи якесь безглуздя, не розбереш про що й мова. :insane:
Все добре в хлопців виходить, потрібно з чогось починати, далі буде краще!
Palmond
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ДядяСаша: 12.11.2022 11:42 Хлопці, я дивлюсь всі хочуть перейти на укр мову, це добре. Та виходить чесно кажучи якесь безглуздя, не розбереш про що й мова. :insane:

Тепер по суті, було в мене пару топ замовлень, я їм 13 покоління, а вони як зомбовані 12 і7 і все, про АМД і слухати не хочуть.
Я до того веду, що до всього нового ставляться з осторогою, чи це Інтел, чи то АМД.
В целом опасения довольно обоснованы, интел не просто так ввела поддержку стандартов ddr5 и 4 на одной плате, да и были у них проблемы с архитектурой P и Е ядер где приходилось вырубать энергоэффективные ядра и хваленый "Thread Director" на w11 и «Legacy Game Compatibility Mode» в биосе скудно помогал в этой ситуации, разве что потом доделали обновами как биоса так и винды. В добавок на старте стандарт ddr5 оказался не таким уж "скоростным" как обещали маркетологи с учетом переезда питальника прям на озу, а про ценник тут и так понятно.
Что касается амд у них действительно были проблемы с совместимостью озу и на некоторых материнках задиралось напряжение цпу пока ручками не выкрутишь или не отключишь pbo. Ну и в этом случае всё решилось обновлениями agesa и озу можно было спокойно первички снизить по таймингам на стоковом напряжении.
По этой причине амд и выпускает свою линейку на ddr5 подождав обкатку конкурентом.
Соответственно я тоже скептически отношусь к покупке новой линейки пока её "обкатают" и допилят ages-у для более стабильной работы, + на фоне истории ddr4 помнится нормальные плашки стали появлятся на рынке только со временем, так что я б пока не брал :gigi:
Pokidok
Member

Повідомлення

ДядяСаша: 12.11.2022 11:42 Хлопці, я дивлюсь всі хочуть перейти на укр мову, це добре. Та виходить чесно кажучи якесь безглуздя, не розбереш про що й мова. :insane:
А ви мабуть на велосипеді з першого разу поїхали? ;)
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Palmond
Не даремно, ага ж. Нова мамка, новий проц.
"були проблеми" вони нікуди і не ділись.
VRoman
Member
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

Очень не хвататет разнообразия материнок на дешевом B650-E в ценовом диапазоне $120-$180. mATX именно с Е-версией чипсета даже на сайтах производителей не существует. Mini-ITX есть, но за $300 нафиг не надо. А сверх дорогие платы на 670-Е пусть сами себе покупают.
Відповісти