4739 грн
для экономных геймеров
4739 грн
для экономных геймеров
Було б логічно навпаки: LAN 2.5Gb, WAN 1Gb.FastBullet: ↑ 06.10.2022 17:25 На кого это рассчитано ))? На WAN есть 2,5G, но попробуй найти провайдера, а на LAN только 1G, зато есть на платах 2,5G. Максимально бессмысленный роутер)) Разницы для дома с обычным гигабитным никакой )))
по меркам асус так как они экономят и не покупают ASUS ROG Rapture GT-AX6000 EVA Edition за 18,5 к
На заощадливих геймерів.FastBullet: ↑ 06.10.2022 17:25 На кого это рассчитано ))?
ну взагалі-то цей роутер один із самих доступних серед ASUS в класі АХ3000bes: ↑ 06.10.2022 17:34по меркам асус так как они экономят и не покупают ASUS ROG Rapture GT-AX6000 EVA Edition за 18,5 к
говори как есть, для бедныхmaster: ↑ 06.10.2022 18:09 один із самих доступних серед ASUS
Ахаха. Прошивка, плюшки.... і нема вибору зробити 2.5 порт лан чи ван?master: ↑ 06.10.2022 17:20гаразд, швидкість класна, але це ж з портом 2,5G? тут LAN-порту немає, ASUS TUF Gaming AX3000 V2 в тестах показав ~940 Мбіт/с, це обмеження GE.Mad Dog: ↑ 06.10.2022 17:00
viewtopic.php?f=10&t=54510&p=3416031#p3416031
Просто розшарив папку і скопіював фільм. різні iperf може ще більше б видали, але то вже залишив для авторів обзорів ))
ну взагалі то 1100 мб/с непогано для 2T2R MIMO. Для більшого треба 4T4R.Mad Dog: ↑ 06.10.2022 18:21Ахаха. Прошивка, плюшки.... і нема вибору зробити 2.5 порт лан чи ван?master: ↑ 06.10.2022 17:20
гаразд, швидкість класна, але це ж з портом 2,5G? тут LAN-порту немає, ASUS TUF Gaming AX3000 V2 в тестах показав ~940 Мбіт/с, це обмеження GE.![]()
Для дуплекса теж обмеження 1100 мб/с?
У мене в ноуті Intel AX201. Швидкість ти бачив на скріншоті.master: ↑ 06.10.2022 18:26ну взагалі то 1100 мб/с непогано для 2T2R MIMO. Для більшого треба 4T4R.Mad Dog: ↑ 06.10.2022 18:21
Ахаха. Прошивка, плюшки.... і нема вибору зробити 2.5 порт лан чи ван?![]()
Для дуплекса теж обмеження 1100 мб/с?
Для мене різниця очовидна: Huawei та Xiaomi - то Китайська імперія, що живиться сусідніми країнами - Монголією, Тибетом, Гонконгом, погрожує Тайваню та проводить типово російську національну політику щодо меншин та захоплених країн.KROOM: ↑ 06.10.2022 15:12 Не бачу особливих переваг перед, наприклад, Huawei AX3 quad core чи Xiaomi AX3200, за 2500...чи подвійна різниця в ціні за "tuf"?
ви не зрозуміли, для того щоб "вичавити все" із вашого АХ201 треба щоб в роутера було 4T4R.Mad Dog: ↑ 06.10.2022 18:44У мене в ноуті Intel AX201. Швидкість ти бачив на скріншоті.
Це ж якраз одна з основних фіч ВіФі 6 що є полоса, наприклад 2Гб/с... і ти можеш її використовувати динамічно, наприклад: 0.5 gbps up + 1.5 gbps dl, або 1 + 1, або 1,5 + 0,5, або ще як завгодно у межах тих умовних 2 гигабіт.
облиште, тут люди кінетікі ставлять в приклад і мабуть "каспєрським" ще користуються. "какая разніца..." (с)taras_cs: ↑ 06.10.2022 18:59Для мене різниця очовидна: Huawei та Xiaomi - то Китайська імперія, що живиться сусідніми країнами - Монголією, Тибетом, Гонконгом, погрожує Тайваню та проводить типово російську національну політику щодо меншин та захоплених країн.KROOM: ↑ 06.10.2022 15:12 Не бачу особливих переваг перед, наприклад, Huawei AX3 quad core чи Xiaomi AX3200, за 2500...чи подвійна різниця в ціні за "tuf"?
Якщо ви не в курсі, то в Гонконзі "незручні" люди зникають безслідно.
ахаххахахаахOstin: ↑ 06.10.2022 17:34На заощадливих геймерів.FastBullet: ↑ 06.10.2022 17:25 На кого это рассчитано ))?
Хто винен, що ви не заощадливі?
Де получите гігабіт, по дроту? І за 700грн роутер гігабітний вже не купити, навіть самий дешевийFastBullet: ↑ 06.10.2022 19:23ахаххахахаах
с чего вы так решили вообще непонятно?
а вообще надо сдеалть норм роутер сначала - wan2,5(10)G - lan2,5G, чтобы мне захотелось расстаться со своим кровными)) А гигабит я получу и так на роутере за 700 грн.
Асусу треба закінчувати жити в світі смузі і кави по 50 доларів за чашкуmaster: ↑ 06.10.2022 18:09ну взагалі-то цей роутер один із самих доступних серед ASUS в класі АХ3000
смілива заява. мав 3 роутера Хаомі. чудові пристрої але без фіч SOHOcfetocheg: ↑ 06.10.2022 15:34в квартирі десь 17 пристроїв сяйомі й суббрендів (більшість розумний будинок) й роутери були, останній AX6000 (купувався з китаю на старті продаж), й саме роутери в них лайно.
Асуси горять масово купа моделейcfetocheg: ↑ 06.10.2022 15:34В чому перевага цього асус над сяйомі чи хуавей ? в рівній прошивці, стабільній роботі й купі фіч ) й за ту ціну за яку пропонують цей роутер, це імхо але топ, взагалі при моїй лютій нелюбові до АСУС як до бренду, роутери в них оптимальні.
краще не купляти Асус взагаліBender911: ↑ 06.10.2022 20:14 Якщо людина вирішить брати дорогий роутер, то краще вже 300 грн доплатити, та взяти старшу модель TUF-AX5400.
Слухай, це просто фанатизм якийсь). Всі роутери, ASUS, TP-LINK, Xiaomi, redmi, які в мене були, мене влаштовували. Жодний не доводилось перезавантажувати як деякі люблять розказувати. Просто треба трошки уважніше дивитись на модель яку купуєш. У ASUS, яким зараз користуюсь uptime більше 3 місяців був, був би і більше як бі електрика не вимкалась. Швидкість по Wi-Fi під 800 мбс через стіну, метра 4 відстань.Hotspur: ↑ 06.10.2022 20:20краще не купляти Асус взагаліBender911: ↑ 06.10.2022 20:14 Якщо людина вирішить брати дорогий роутер, то краще вже 300 грн доплатити, та взяти старшу модель TUF-AX5400.
От тут не буду сперечатися. TUF-AX5400 апаратно аналогічний RT-AX58U, який я вважаю найкращим роутером ASUSBender911: ↑ 06.10.2022 20:14 Якщо людина вирішить брати дорогий роутер, то краще вже 300 грн доплатити, та взяти старшу модель TUF-AX5400.