Обзор процессорного кулера Noctua NH-D12L

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

deepforest: 12.07.2022 11:11
tablestikus: 12.07.2022 10:02

Хлопчику, проходьте далі до розділу с помаранчевими поні та лгбт-підсвіткою.
ні дядку, ви промазали, Noctua як раз і є "какашечна лгбт елітка"
а я кажу про розумні альтернативи, за розумний кошт та без підсвиток
Какашечки то у вас в горшечку, але ви можете і далі мріяти про рожевих єдинорогів.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 15.07.2022 15:07
deepforest: 12.07.2022 11:11
ні дядку, ви промазали, Noctua як раз і є "какашечна лгбт елітка"
а я кажу про розумні альтернативи, за розумний кошт та без підсвиток
Какашечки то у вас в горшечку, але ви можете і далі мріяти про рожевих єдинорогів.
Ну ноктуа так-то оверпрайс. Вместо д15 есть ассасин 3, например. Альтернативы их продукции существуют, денег за бренд они хотят не мало
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 15.07.2022 15:07
deepforest: 12.07.2022 11:11
ні дядку, ви промазали, Noctua як раз і є "какашечна лгбт елітка"
а я кажу про розумні альтернативи, за розумний кошт та без підсвиток
Какашечки то у вас в горшечку, але ви можете і далі мріяти про рожевих єдинорогів.
а ви можете і далі мріяти про какашечну Noctua :)
yariksom
Member

Повідомлення

А є нормальні кулери на "качельках", в 2007 взяв термалрайт, чи щось подібне, вже пятий корпус, приліпити картинку не вмію
Вкладення
Thermalright_AXP-100_Pic_02.jpg
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

yariksom
Топфлоу? Та особливо нічого такого й нема, з топового певно можна виділити Noctua NH-C14s, буде десь на рівні передтопових двухсекційників.
Відповісти