Обзор процессорного кулера Noctua NH-D12L

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Stray
Member

Повідомлення

якось вкрай незрозумілими є 56 DB - цікаво що наміряли у фоні.
якшо шо 56 ці прям дуж гучно :-/
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Обратите внимание на каком расстоянии делали замеры шума 10мм всего!
LynxyOne
Junior

Повідомлення

Так, так, так... Что тут у нас? Новый топовый кулер? Абалдеть! :super:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

deepforest: 11.07.2022 10:48 Поєднання кольорів у Noctua такеж нудне як у ведерка для сміття у мене в туалеті :)

ps за такий кошт не треба, є багато альтернатив за меньший кошт та приємнішим дизайном
Хлопчику, проходьте далі до розділу с помаранчевими поні та лгбт-підсвіткою.
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

Юзаю D14 дофіга років (і не лише його), тільки замінив вентілі на нормальні би квайти. Це напевно найстаріші "залізки" в моїх РС, які кочують при апгрейдах :up:
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tablestikus: 12.07.2022 10:02
deepforest: 11.07.2022 10:48 Поєднання кольорів у Noctua такеж нудне як у ведерка для сміття у мене в туалеті :)

ps за такий кошт не треба, є багато альтернатив за меньший кошт та приємнішим дизайном
Хлопчику, проходьте далі до розділу с помаранчевими поні та лгбт-підсвіткою.
ні дядку, ви промазали, Noctua як раз і є "какашечна лгбт елітка"
а я кажу про розумні альтернативи, за розумний кошт та без підсвиток
Voodoo89
Member
Аватар користувача
Звідки: Переяслав

Повідомлення

dead_rat: 11.07.2022 20:30 Voodoo89
Навпаки, Залман накрився коли з «дорого-якісно» перейшов на дешман, а потім на відвертий хлам.
Може й так. В мене був залман 9900. Змінив на нокту Д14 і тиша.
Но на фоні тенденції TPD 300-400 Ватт, це не важливо.
Shura_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

Заповнював форму на сайті Noctua на безкоштовний монтажний кіт під lga 1700 для старенького NH-U12P SE2 . Але у відповідь тиша. Ймовірно із-за військових дій в Україні, відсутність авіаперевезень тому причина. Купив за свої 250грн. Ще не встановлював – самому цікаво, чи впорається NH-U12P SE2 з і5-12600к? Хоча б у ігрових навантаженнях.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Shura_UA: 12.07.2022 23:06 чи впорається NH-U12P SE2 з і5-12600к
Та без проблем, якщо не ганяти прайми та LinX
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shura_UA: 12.07.2022 23:06чи впорається NH-U12P SE2 з і5-12600к? Хоча б у ігрових навантаженнях
С ним, для игр, справится любой кулер 120мм на 4 трубках
Shura_UA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернігів

Повідомлення

yupi: 13.07.2022 01:47
Shura_UA: 12.07.2022 23:06чи впорається NH-U12P SE2 з і5-12600к? Хоча б у ігрових навантаженнях
С ним, для игр, справится любой кулер 120мм на 4 трубках
Ось і добре! Бо вже придивлявся до рідинного охолодження. А так як ніколи не чув як гучно працюють помпа + два вентилятора на радіаторному блоку, то мав(і маю) сумніви. Та й пережиавю, що все-таки система рідинного охолодження це завжди ризик, що може зірвати трубку зі штуцера, і рідина "утопить" відеокарту з блоком живлення. А вони в мене аж ніяк не дешеві. ;)
alex_sul
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Вентилятор продати. На місто його поставити товстий arctic p12 bionix. Додатково ще один arctic тонкий. І буде пушка :)
SergeyN
Junior

Повідомлення

У меня gelid Phantom. Стоит в два раза дешевле и не хуже
l-m
Member

Повідомлення

alex_sul: 13.07.2022 09:03 Вентилятор продати. На місто його поставити товстий arctic p12 bionix.
Ага, тільки не забути авторегулювання обертів вимкнути, та підібрати оберти, щоб арктік не підвивав))

Єслі шо, арктіки чудові за свої гроші, сам маю їх трохи.
Але відверто, без врахування вартості, NF-A12x25 явно краще, та тупо його міняти на них.
alex_sul
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

l-m
І близько не порівнюй. Тупо зовсім інший шум лопатей.

Авторегулювання?? :spy: TC маться на увазі?
Якщо так, то їх зняли з виробництва давнооооо :rip:
NecroKitchen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Grava: 11.07.2022 11:39
CONSTRUCTOR: 11.07.2022 11:02Невідшліфована підошва із слідами від фрези з півміліметра висотою
После моего д14 смотрится как зеркало :D Всегда поражало что в охладе за такие деньги отвратительно обработана подошва, а в дешменских Scythe можно собой любоваться.
В "Косе" конечно можно собой любоваться, блестит как у кота фаберже зеркало, но есть нюанс :)
Я так однажды купил Kotetsu Mark II. Красивая вещь, и на первый взгляд качественно сделана, но к "ровности" основания есть вопрос :gigi:
спойлер
photo_2020-05-05_11-56-34.jpg
photo_2020-05-05_11-37-20.jpg
От ноктуа имею вентилятор 92х92, и тоже недоволен - это чудо хоть и тихо, но мерзко жужжит.
l-m
Member

Повідомлення

alex_sul: 14.07.2022 16:55 Авторегулювання?? :spy: TC маться на увазі?
Якщо так, то їх зняли з виробництва давнооооо :rip:
Та ні, наприклад материнкою залежно від температури, за допомогою PWM або зміни напруги.
Коротше, при зміні обертів арктіки підвивають. Ще у них бувають діапазони обертів у яких теж підвивають. Деякі моделі гучніше, деякі тихіше, але всі мають таку "фічу".
Тому тим, хто критичний до такого, треба вибирати якісь фіксовані оберти, на яких вини тихо працюють.
Це ж наче не новина...
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

NecroKitchen: 14.07.2022 17:42 От ноктуа имею вентилятор 92х92, и тоже недоволен - это чудо хоть и тихо, но мерзко жужжит.
Також не зайшов, A9 PWM Chromax, після ~700обертів дуже неприємно звучить, уже не кажучи, що толку з 92 на <700об майже ніякого. Фактично купив чисто до колекції :D
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

NecroKitchen: 14.07.2022 17:42 блестит как у кота фаберже зеркало, но есть нюанс
У меня была катана 3, есть муген 5 - поверхность ровная, отпечаток идеальный :)
alex_sul
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

l-m: 14.07.2022 17:56
alex_sul: 14.07.2022 16:55 Авторегулювання?? :spy: TC маться на увазі?
Якщо так, то їх зняли з виробництва давнооооо :rip:
Та ні, наприклад материнкою залежно від температури, за допомогою PWM або зміни напруги.
Коротше, при зміні обертів арктіки підвивають. Ще у них бувають діапазони обертів у яких теж підвивають. Деякі моделі гучніше, деякі тихіше, але всі мають таку "фічу".
Тому тим, хто критичний до такого, треба вибирати якісь фіксовані оберти, на яких вини тихо працюють.
Це ж наче не новина...
Причина в магнітному підшіпнику. Така проблема у багатьох подібних вертунів з магнітним підвісом кардану :gigi: . Двигун камертонить при зміні сталих обертів

Лікуєтся просто: виставимо криву pwm не діагоналлю, а сходинками.
Приклад
Приклад
Відповісти