Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

winvlad: 12.08.2021 23:10ще не купив, але напрягає відсутність уплавнялки
Перед покупкой включи камеру на смартфоне в режиме видео и наведи на экран - гарантирую, что офигеешь от мерцания подсветки. На моём от другого бренда есть "уплавнялка" изображения, но мерцает просто жесть. На это надо обращать внимание, а не на "4К, уплавнялки" и прочий маркетинг. ;)
Tesseract
Member

Повідомлення

MSI-PC User
Якщо дивитись в яскраво освітленій кімнаті і здалеку, то мерехтіння підсвітки не буде помітно.

winvlad
Може воно й на краще. Он у Ківі також є уплавнялка, але від неї більше артефактів, ніж користі. Нормально відшліфовані алгоритми лише у великих брендів.
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Tesseract: 13.08.2021 22:17Якщо дивитись в яскраво освітленій кімнаті і здалеку
:facepalm:
Хороший способ борьбы с мерцанием подсветки что в телеках, что в телефонах с амоледом: использовать исключительно в ясный солнечный день на максимальной яркости! :laugh: Может просто надо покупать правильные вещи, чтобы самого себя не ограничивать в эксплуатации устройства?
winvlad
Member

Повідомлення

Tesseract
Я думаю, що краще мати вибір чи використовувати , чи ні функцію згладжування через меню, ніж не мати.
Про ШИМ знаю, сам декілька років юзав ips lg монітор з низьким рівнем яскравості, доки не провів тест олівцем і не зняв на відео мерехтіння. Після того викрутив яскравість майже на максимум.
Kypatop01
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

pixels: 15.06.2021 16:26
TSMatvey: 14.06.2021 13:59 Підскажіть -які є надійні продавці сірих телевізорів в Києві?
Рекомендую
yabloko - непоганий магазин, э можливість перевірити биті пікселі. Був випадок, коли тв проработав 3 дні і почав вимикатися - замінили.
Avic - теж гарний магазин, покупка там олед 65", распаковали, перевірили, запакували та доставили. І взагалі багато чого там брав, залишились позитивні враження
Вдруг кому понадобится - только плохие впечатления о Avic'e. 2 раза пытался заказать там товар, постоянно "ожидания" товара, который "в наличии", куча дозвонов до них что бы понять что вообще происходит. После доставки следы ни то использования, ни то перекладываний и т.д., отправлял обратно несмотря на доставку.
Естественно, ИМХО, у кого-то, может быть, по-другому.
Tesseract
Member

Повідомлення

MSI-PC User: 13.08.2021 23:04Хороший способ борьбы с мерцанием подсветки что в телеках, что в телефонах с амоледом: использовать исключительно в ясный солнечный день на максимальной яркости! :laugh: Может просто надо покупать правильные вещи, чтобы самого себя не ограничивать в эксплуатации устройства?
На сьогодні не існує AM/OLED-ів без шиму, бо технологія не дозволяє. Але у них звичайно не той низькочастотний шим, як в дешевих китайцях на IPS. Я дуже чутливий до шиму, і попередній монік продав усього через два роки після покупки саме через шим на низькій яскравості. Але телевізор у мене саме олед, бо якщо його використовувати як телевізор, для ігор та кіношок, то шим я не помічаю. Тому на майбутній телевізор бажано сходити подивитись в магазин, перед покупкою. Якщо ж брати в сліпу, то бажано Соньку - у них у єдиних всюди стоїть підсвітка без шиму, крім їхніх оледів.
Dimalien
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Будьте добры) посоветуйте пожалуйста телик не более 49"(ширина стенки 110, не влазит больше блин).
Вот не знаю про оледы пишут выгорание, может какой сони или самсунг? Наноцел на лж вроде как хуже того же оледа, но нет выгорания, не знаю даже что выбрать. 30к грн +-
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Dimalien: 31.08.2021 17:22оледы пишут выгорание
глупости, в правильном месте (не напротив окна) при шторах хватает около минимальной яркости на которой олед почти вечный
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Dimalien: 31.08.2021 17:22 Будьте добры) посоветуйте пожалуйста телик не более 49"(ширина стенки 110, не влазит больше блин).
Вот не знаю про оледы пишут выгорание, может какой сони или самсунг? Наноцел на лж вроде как хуже того же оледа, но нет выгорания, не знаю даже что выбрать. 30к грн +-
с такими вводными, лучше чем Sony KD-49XH9505 ничего нету https://hotline.ua/av-televizory/sony-kd-49xh9505/
Dimalien
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld: 31.08.2021 22:17 с такими вводными, лучше чем Sony KD-49XH9505 ничего нету
А я чуть было уже LG 49NANO866NA не взял) благодарю, осталось найти его.

Отправлено спустя 4 часа 44 минуты 47 секунд:
heidfeld: 31.08.2021 22:17 с такими вводными, лучше чем Sony KD-49XH9505 ничего нету
а LED Sony KD49XH8005BR не то же самое ?
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Dimalien: 01.09.2021 10:32 а LED Sony KD49XH8005BR не то же самое ?
нет конечно. KD49XH8005BR бюджетка. А серия 9505 у Сони это топ, та и вообще это топ лсд телик на рынке.
Dimalien
Member
Аватар користувача

Повідомлення

к сожалению Sony KD-49XH950, панасоники 49hxr900 походу тоже =(((
LG 49NANO866NA IPS или LG 50NANO866PA VA, вообще ни о чем?) ( под 50" конечно придется стачивать немного дсп, но ничего не поделать если вариантов нет)
Tesseract
Member

Повідомлення

Dimalien
Купіть ОЛЕД і не парте собі мізки. Як телевізор він супер. Проблеми можуть бути лише якщо його намагатись використовувати як монітор зі статичним робочим столом 90% часу.
Dub1k
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Dimalien: 31.08.2021 17:22 Будьте добры) посоветуйте пожалуйста телик не более 49"(ширина стенки 110, не влазит больше блин).
Вот не знаю про оледы пишут выгорание, может какой сони или самсунг? Наноцел на лж вроде как хуже того же оледа, но нет выгорания, не знаю даже что выбрать. 30к грн +-
Юзаю олед більше 3-х років панелька як нова. Без вигорань.
Сучасні моделі не підаються вигоранню так як панелі перших ревізій. Також є технології, які зміщують зображення в декілька пікселів це дуже благополучно сказується на терміні дії моніторів без залишковго ефекту.

Звичайно можна купити якийсь дішман на бюджетній панелі олед ще й на Лох.Уа у вживаному стані і через декілька днів помітити те що є на деяких тонах помітний ефект. Але даний ефект себе проявляє не завжди і не у всіх сенаріях. Тому якщо Олед то із дорожчих моделей та новіших серій.

Олед панелі це зовсім інший рівень зображення, до якого тобі ніякий ІПС не дотяне.
Самсунгівський Кюлед нічого так, але це далеко не той рівень зображення. Тому якщо позволяє бюджет бери Олед будеш задоволений.
gen0diy
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

del
sibazon
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Посоветуйте несколько моделей разных производителей, что бы можно было в каком то комфи\эльдорадо посмотреть и сравнить.
В планах покупка приставки. 55 дюймов, бюджет 40-50к+-. Хотелось бы получить максимум качества за эти деньги
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

sibazon: 11.09.2021 23:12 Посоветуйте несколько моделей разных производителей, что бы можно было в каком то комфи\эльдорадо посмотреть и сравнить.
В планах покупка приставки. 55 дюймов, бюджет 40-50к+-. Хотелось бы получить максимум качества за эти деньги
тут проще пареной репы. Смотришь на ОЛЕД Sony и Panasonic. Главное никакого мусора вроде самсов и лг, и не дай бог китаез. И будет все ок.
gavri
Member

Повідомлення

sibazon: 11.09.2021 23:12 Посоветуйте несколько моделей разных производителей, что бы можно было в каком то комфи\эльдорадо посмотреть и сравнить.
В планах покупка приставки. 55 дюймов, бюджет 40-50к+-. Хотелось бы получить максимум качества за эти деньги
lg oled cx 65
neo89skynet
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

sibazon
Если ips/va, то сони, модели девятой серии прошлого и этого года.
Если олед, то как выше уже посоветовали то lg cx, у лыж оледы шикарные, у сони оледы не оправданно оверпрайснутые имхо.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

neo89skynet: 12.09.2021 10:27 Если олед, то как выше уже посоветовали то lg cx, у лыж оледы шикарные, у сони оледы не оправданно оверпрайснутые имхо.
У них худшие оледы и ужасная сборка.
Лучшие это панас, потом сони.
Відповісти