Новости
Последние статьи и обзоры
Флудилка (часть 3)
-
Sanьka
Member
Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=225508
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.
Ну понеслась....
начало viewtopic.php?f=16&t=225508
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.
Ну понеслась....
-
Sanьka
Member
Видиков уже валом в европе, по 40шт 3080 предлагают.
Скоро и у нас будет куча.
Наконец то пошла вторая фаза - насыщение.
Скоро и у нас будет куча.
Наконец то пошла вторая фаза - насыщение.
-
Scoffer
Member
анти__бот
Ти вже морально і аморально підготувався?
Ти вже морально і аморально підготувався?
- спойлер

-
Sanьka
Member
-
DarkJoney
Member
Sanьka
да? А что еще есть?
да? А что еще есть?
-
Sanьka
Member
а чего только нетDarkJoney: ↑ 15.04.2021 11:49 А что еще есть?
-
DarkJoney
Member
Sanьka

-
mumu
Member
- Откуда: Житомир
Та зараз значно краще, майже немає. Більше від частини залежить, може не повести, бо командири-рагулі концентруються в певних підрозділах(найчастіше це учебки), їх туди спеціально переводять щоб здихатись. Де такі разом збираються - там адіще.
-
Sanьka
Member
а если все часть - учебка?mumu: ↑ 15.04.2021 12:08найчастіше це учебки
например в файному місті Золочів
-
mumu
Member
- Откуда: Житомир
Sanьka,
анти-бот же в компах шарить, пише грамотно, професію має прикладну, таких цінують навіть строковиків.
анти-бот же в компах шарить, пише грамотно, професію має прикладну, таких цінують навіть строковиків.
-
Sanьka
Member
был бы это 2003 год он бы писарчуком как 2 пальца мог заделаться (хотя сами зольдеры не любят канцелярских крыс)mumu: ↑ 15.04.2021 12:12анти-бот же в компах шарить, пише грамотно, професію має прикладну, таких цінують навіть строковиків.
но сейчас каждый второй шарит как печатать быстро.
Так что анти-бот пойдет в долину белых колодцев! Отправлено спустя 1 минуту 38 секунд:
Хорошо если он не курит, тогда сразу -60% залетов.
-
mumu
Member
- Откуда: Житомир
ахах. частина(якщо не половина) школотронів крім пари слів з помилками на смартфоні нічого нормального на компі робити не може.Sanьka: ↑ 15.04.2021 12:16сейчас каждый второй шарит как печатать быстро
Їм навіть сервіси перевірки орфографії розробники ПЗ влаштували, але ж ними не користуються.
його в прикордонники забирали, припускаю, там дещо кращі умови, і можливостей трохи більше.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
mumu
да які можуть бути можливості у того хто проходить строкову службу? як би контрактником був то шанси потім присісти на хороше місце доволі хороші були б.
да які можуть бути можливості у того хто проходить строкову службу? як би контрактником був то шанси потім присісти на хороше місце доволі хороші були б.
-
Sanьka
Member
Думаю даmumu: ↑ 15.04.2021 12:26його в прикордонники забирали, припускаю, там дещо кращі умови, і можливостей трохи більше.
например не быть с головой в овне, а только по пояс.Hells Angels: ↑ 15.04.2021 12:31да які можуть бути можливості у того хто проходить строкову службу?
Хотя смотря где прыкордонить. Одно дело с Поляндией, и совсем другое с Рашкой.
-
mumu
Member
- Откуда: Житомир
Діловоди/енікейщики завжди потрібні в бюрократичній паперовій організації.Hells Angels: ↑ 15.04.2021 12:31 mumu
да які можуть бути можливості у того хто проходить строкову службу? як би контрактником був то шанси потім присісти на хороше місце доволі хороші були б.
-
Hells Angels
Member
- Откуда: Кам'янець-Подільський
Sanьka щось мені підказує що на кордоні з Польщею робити нічого, скоріше за все десь на Закарпаття потрібно Словаччина/Угорщина 
mumu якщо на посаду можна приняти не військового то там все зайнято кум/сват/брат/сестра і тд тп.
mumu якщо на посаду можна приняти не військового то там все зайнято кум/сват/брат/сестра і тд тп.
-
Феном Феномыч
Member
Volodimir: ↑ 15.04.2021 11:06Разницы с мх4 нигде не заметил. Классная и дешевая паста
-
mumu
Member
- Откуда: Житомир
Патрулювати придністровський кордон поки контрактник спитьHells Angels: ↑ 15.04.2021 12:47 щось мені підказує що на кордоні з Польщею робити нічого, скоріше за все десь на Закарпаття потрібно Словаччина/Угорщина![]()
Відправлено через 31 секунду:
mumu: ↑ 15.04.2021 13:02Патрулювати полями придністровський кордон поки контрактник спитьHells Angels: ↑ 15.04.2021 12:47 щось мені підказує що на кордоні з Польщею робити нічого, скоріше за все десь на Закарпаття потрібно Словаччина/Угорщина![]()
![]()
-
Dark-seer
Member
- Откуда: Deutschland
40шт, очень многоSanьka: ↑ 15.04.2021 11:42 Видиков уже валом в европе, по 40шт 3080 предлагают.
Скоро и у нас будет куча.
Наконец то пошла вторая фаза - насыщение.
Цены всеравно по 70к будут
-
WakeMe
Member
- Откуда: Дніпро
Встретил знакомого на улице, говорит, а ты слышал про майнинг? Мы вот хотим ферму через месяц запустить. Предложили за 3к$ на видухах 1060ти, окупаемость 5 лет. Можно как-то сделать, чтобы быстрее было?

-
Sanьka
Member
тольк одной модели одного брендаDark-seer: ↑ 15.04.2021 13:2740шт, очень много
а предложений то других куча.
Еще пару недель назад и близко столько не было.





