Новини
Останні статті і огляди
Флудилка (часть 3)
-
Sanьka
Member
Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=225508
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.
Ну понеслась....
начало viewtopic.php?f=16&t=225508
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.
Ну понеслась....
-
Sanьka
Member
да ничем, вообще ничем. Это тупо хаб!
А питалтники на 470 бывают такие гунявые что ничем ни лучше 460.
Я б мог понять (учитывая что это интел) если бы вся линейка 400 не поддерживала. Но запретить для части линейки это не просто свинство, это залезть на голову покупателям и навалить кучу.
А питалтники на 470 бывают такие гунявые что ничем ни лучше 460.
Я б мог понять (учитывая что это интел) если бы вся линейка 400 не поддерживала. Но запретить для части линейки это не просто свинство, это залезть на голову покупателям и навалить кучу.
-
Grinnie Jax
Member
- Звідки: Менск
Рэкет лэйк)
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Це жесть.
Тесла інвестувала 1.5 ярда баксів в біток, на цих новинах біток додав ще +10% до вартості. Тепер ціна перевалила за 43К баксів, буквально трішки не дійшла до 45К.
Коротше...
Хто мав надію купити в цьому році нову відяху по адекватним цінам, забудьте...
Хіба якщо біток обвалиться до нуля...
Інакше ніяк.
Тесла інвестувала 1.5 ярда баксів в біток, на цих новинах біток додав ще +10% до вартості. Тепер ціна перевалила за 43К баксів, буквально трішки не дійшла до 45К.
Коротше...
Хто мав надію купити в цьому році нову відяху по адекватним цінам, забудьте...
Хіба якщо біток обвалиться до нуля...
-
Scoffer
Member
_clawfinger_
Насправді це гарна новина. Тепер регуляторам є кого помацати за дупу.
Вони правда будуть чехлитись ще пару років, але таки розчехляться.
Насправді це гарна новина. Тепер регуляторам є кого помацати за дупу.
Вони правда будуть чехлитись ще пару років, але таки розчехляться.
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Scoffer взагалі-то вони вже розчехлились й давно. Принаймні найбільші. Наприклад в США вже банки отримують ліцензії від ФРС на роботу з кріптою в тому числі й по депозитам. Лідером в плані роботи з криптою є Китай вони вже й свою створили й запустили, вже мабуть з півроку як пілотний проект працює.
Ну а сплата податків, це вже клопіт податкової. В більшості країн податкову якраз найбільше бояться, тому й ...платять податки.
Ну а сплата податків, це вже клопіт податкової. В більшості країн податкову якраз найбільше бояться, тому й ...платять податки.
-
Grinnie Jax
Member
- Звідки: Менск
-
Scoffer
Member
_clawfinger_
Тут навіть не в податках справа, а в вводі-виводі. Якщо він буде виключно через банки, то крипта подохне сама собою моментально
Не буде ж потап з настєю за кокс в маямі оплачувати через власну банківську картку
Тут навіть не в податках справа, а в вводі-виводі. Якщо він буде виключно через банки, то крипта подохне сама собою моментально
Не буде ж потап з настєю за кокс в маямі оплачувати через власну банківську картку
- спойлер
- Потап и Настя (Алексей Потапенко и Анастасия Каменских) оставили арендованную машину в кокаине. Об этом в интервью StarHit заявил владелец проката элитных автомобилей в Майами.
"Есть такие — никакой интеллигентности. Вот Настя Каменских и Потап, например. Не могу сказать ничего хорошего о них. Машина обосрана, обоссана и в кокаине."
Востаннє редагувалось 08.02.2021 16:52 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Grinnie Jax півтора ляма на таку країну?!!
Так вони ще й жмоти)))
Відправлено через 3 хвилини 41 секунди:

Відправлено через 3 хвилини 41 секунди:
В цьому плані вже все давно прикрито в усіх країнах, ну принаймні в більшості. Більшість бірж мають реєстрацію, й за потреби видають інфу спецслужбам на раз й два.Scoffer:Тут навіть не в податках справа, а в вводі-виводі. Якщо він буде виключно через банки, то крипта подохне сама собою моментально
Scoffer:Не буде ж потап з настєю за кокс в маямі оплачювати через власну банківську картку
-
анти__бот
Member
- Звідки: Кропивницький
так нуно тогда сливать свою 1070ти, как думаете на три квартиры денег хватит, ну в Кропивницькому.
-
Scoffer
Member
анти__бот
Як істиний прихильник крипти ти повинен почекати поки можна буде виміняти мінімум на 4 гектари замлі на Азорських островах!
Як істиний прихильник крипти ти повинен почекати поки можна буде виміняти мінімум на 4 гектари замлі на Азорських островах!
-
7mindfields
Member
Дорого-богато, даже если это просто коробка. С такой можно кататься в маршрутке и собирать взгляды завистников и зевак, или сдавать в аренду молодёжи, чтобы делать фото для инстаграмов-фейсбуков
Востаннє редагувалось 08.02.2021 17:42 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
-
Volodimir
Member
Вот вы здесь шикуете, да. А щас начнут владельцев карт по ip вычислять. И визиты наносить. Собачек похищать.
-
Grinnie Jax
Member
- Звідки: Менск
Volodimir
купил ртх3090 - попал "на карандаш" у налогивиков
_clawfinger_
да тут сам факт, уже третья "обкатка" крипты на населении.
купил ртх3090 - попал "на карандаш" у налогивиков
_clawfinger_
да тут сам факт, уже третья "обкатка" крипты на населении.
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Зараз це легко, я буду здивованим, якщо цього не буде.Grinnie Jax:купил ртх3090 - попал "на карандаш" у налогивиков
А ну тоді інша справа. Зрозумів тут не сума важлива, а те, як буде взаємодіяти населення й бізнес...Grinnie Jax:да тут сам факт, уже третья "обкатка" крипты на населении.
Scoffer жже в темі про Тесла....
-
анти__бот
Member
- Звідки: Кропивницький
Scoffer
Во виноградник хороший будет
Отправлено спустя 2 минуты 14 секунд:
Давайте организуем охранную фирму, проведем вас и вашу ртх домой в безопасности.
Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
Вон у Санька мушкет и кайданы имеются, будет топовым сисюрити.
Во виноградник хороший будет
Отправлено спустя 2 минуты 14 секунд:
Давайте организуем охранную фирму, проведем вас и вашу ртх домой в безопасности.
Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
Вон у Санька мушкет и кайданы имеются, будет топовым сисюрити.
-
WakeMe
Member
- Звідки: Дніпро
В новостных ветках все такие фин аналитики про биток и интел, будто каждый день на бирже на миллионы торгуют, только ноют что рузены 5ххх дорогие и 3ххх джифорс купить не могут

-
анти__бот
Member
- Звідки: Кропивницький
WakeMe:рузены 5ххх дорогие и 3ххх джифорс купить не могут
Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
было бы смешно собрать пэкэ с 3080 и сидеть с 1280на1024
-
WakeMe
Member
- Звідки: Дніпро
анти__бот
3070 для fullhd впритык с лучами, в киберпуке вообще 40 фпс, я хотел 3080, но не потянул. 3080 наверное тоже не даст стабильные 60 фпс, между ними все таки не 50% разницы. А вот для 1280*1024 думаю самое оно в лучи
а в фениксмайнер можно играть вообще на любом разрешении
3070 для fullhd впритык с лучами, в киберпуке вообще 40 фпс, я хотел 3080, но не потянул. 3080 наверное тоже не даст стабильные 60 фпс, между ними все таки не 50% разницы. А вот для 1280*1024 думаю самое оно в лучи
а в фениксмайнер можно играть вообще на любом разрешении
-
DuckRider
Member
Ну шо, ракетный клоун с твиттера хорошо всем под дверь нагадил. Так и знал, что он хрень какую-то сделает 
-
WakeMe
Member
- Звідки: Дніпро
DuckRider
Не знаю кому он плохо сделал, я сегодня по отличном курсу продал крипты
Не знаю кому он плохо сделал, я сегодня по отличном курсу продал крипты

