Флудилка (часть 3)

Разговоры обо всем
Закрито
Автор
Повідомлення
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=225508

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.

Ну понеслась....
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

DuckRider
Говорили что какая-то супер ферма у меня в городе, по идеи в старом пишмаше.
LostBoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Оккупированный Донецк - Киев

Повідомлення

Зашел в Розетку и понял, что я 3070 месяц назад еще нормально купил. Ох и цены, мама дорогая :-/
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Ох, 36к за вентус :laugh: :lol:
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Kozakevich:А то может случиться, как в одной маленькой азиатской стране. США ввели санкции, в итоге Стим свернул деятельность там и заблокировал бессрочно (!!!) аккаунты, созданные там или хотя бы раз там светившиеся (!!!!!!!) А диск - он и в Африке диск
:eek:
А можна подробиць, вперше чую?

ЗІ: У нас ютуб заблокував "собачий рот", санкції блін. Стопудов якщо стім, або приставка є, то теж бан буде. :lol:

Відправлено через 4 хвилини 47 секунди:
LostBoy:Зашел в Розетку и понял, что я 3070 месяц назад еще нормально купил. Ох и цены, мама дорогая
Ну в світі нових новин про відеопам'ять адекватних цін не варто чекати. Принаймні до квітня місяця. Коли майнери у нас будуть розватнажуватись картами, доведеться завдяки тарифам, сильніше за ефір. :lol:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LostBoy:Зашел в Розетку и понял, что я 3070 месяц назад еще нормально купил.
Мммм скоро приедут 3шт 6900ХТ няшки .
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

А ось новинах не тут, бачив:
Американська компанія Tesla назвала обчислювальну потужність комп’ютера електрокара Tesla Model S. Так, згідно з оприлюдненими даними, бортовий комп’ютер в машині зрівняється по продуктивності з PlayStation 5. Відомий ігровий журналіст Джефф Кілі вирішив зіставити продуктивність актуальних консолей з продуктивністю електромобіля Tesla. Так, Xbox Series X має продуктивність в 12 терафлопс, тоді як Playstation 5 – 10 терафлопс, а Xbox Series S – 4 терафлопс. Tesla Model S, в свою чергу, отримає продуктивність 10 терафлопс. Завдяки такій продуктивності бортового комп’ютера електромобіля Tesla, на ньому можна буде грати не тільки в мобільні ігри, а й за заявою глави компанії Ілона Маска, в Cyberpunk 2077. Однак варто зазначити, що під час поїздок грати, звичайно, забороняється.
Ось вам ще одна причина для дефіциту на залізо.
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_: Ось вам ще одна причина для дефіциту на залізо.
Ні разу не притягнута за вуха. Ага.
Kozakevich
Member
Аватар користувача
Звідки: планета Земля

Повідомлення

_clawfinger_:
:eek:
А можна подробиць, вперше чую?
В Мьянме заблокировали Origin, попутал с Малайзией(там они сами себе стим блокировали :rotate: )
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Volodimir може й так, але ті ж бортові пк теж з чипів, а загальне виробництво не зростає. Плюс Єппл багато забирає, враховуючи рекорд продаж. Ну й майнінг, та дистанційна робота... Все в купі.

Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
Kozakevich:В Мьянме заблокировали Origin
На оріжн чхати з великої колокольні. :laugh:
Kozakevich: Малайзией(там они сами себе стим блокировали :rotate: )
То дрібниця, обійти можна. Ти ж заборону на яндекс обходиш, як й купа інших людей...
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

_clawfinger_:Ти ж заборону на яндекс обходиш, як й купа інших людей...
А навіщо він здався? Для чого?
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Volodimir не знаю, якщо чесно. :laugh:
Я як не користувався, так й не користуюсь. просто не потрібен.
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Глянул из сегодняшнего обзора игрулину Blair Witch (2019). Вроде ниче так.
правда 900грн жалко давать, надо подождать скидочку.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Sanьka:Глянул из сегодняшнего обзора игрулину Blair Witch (2019). Вроде ниче так.
правда 900грн жалко давать, надо подождать скидочку.
лови "лицуху"
https://crackwatch.com/game/blair-witch
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vitalio
мне для Плейстейшн. На ПК я ее играть не буду ;) Если бы я хотел ее на ПК, то мне вопрос вообще бы не стоял, я одеваю повязку на глаз/треуголку/попугая сажусь на Черную Жемчужину и плыву за играми.

Отправлено спустя 3 минуты 14 секунд:
Подожду когда на ПС Сторе будут скидоны на нее 50-70% и прикуплю. Не горит, ПС5 и так еще нет.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну и нафлудили. Все ресурсы съедаете. :gigi:
анти__бот

Как тебе мед поэзии? :gigi:
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Sanьka:
DS4 не пробовал к ПК подключать ? Слыхал те же ощущения(и пробовал), главное по сети не играть, а то сразу в лигу инвалидов апнешся (и если паратка, её можно в стиме добавить в библиотеку как стороннюю игру, и стим сам подгонит настройки геймпада под игру) :beer: :rotate:
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Ща бан словите за контент ломаный :gigi:

Отправлено спустя 56 секунд:
Кст я вот Пана Мыкыту вспомнил :lol:
Grinnie Jax:2018 год. Перекати-поле катаются по пустым улицам. Разбитые витрины магазинов, брошенные авто, велосипеды, коляски. Стоят заводы (кроме карт для майнинга, конечно). Все сидят на своих фермах, майнят и существуют ради майнинга. Повсюду рыскают майнинг-зомби в поисках новых карт для майнинга.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

анти__бот
я до речі якось теж нещодавно натрапив на його профіль, а точно, коли мемчик з мерседесом шукав, і побачив що він заходить читає)) але нічого не пише :weep:

Микито, якщо ти читаєш, повертайся у флудилку, з тобою веселіше! тим паче окрім тебе ніхто не розповідає як там з цінами на залізо на радіоринку в гонг конгу :(
анти__бот
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Sanьka
Ух как ты тонко хвастанулся :lol: что купил уже пс5?
WakeMe
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Зачем подключать ds к пк, если можно играть на приставке по беспроводу, лежа на диване перед экраном 50-120"? :D
Закрито