Нужно еще добавить затраты/КПД на получение этого самого топлива.Scoffer: ККД сучасних аткінсоних двигунів або дизелів на легковушках - 40%, трансмісії - 90% = 0,36
Новини
Останні статті і огляди
Автотема: всё из мира авто-мото
-
Alexsandr
Member
-
Scoffer
Member
Alexsandr
Не більше ніж на розкопки вугілля закритим методом
Не більше ніж на розкопки вугілля закритим методом
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
В будь-якому разі першочерговим є процес "екологізації" процесу генерації електроенергії, а вже потім він потягне за собою і електрички. Поки ж там ось таке:
- спойлер

-
Hum
Member
Зацените конструкцию двигателя Commer TS3
Какой полет инженерной мысли
https://m.youtube.com/watch?v=q3TTE469f58
Какой полет инженерной мысли
https://m.youtube.com/watch?v=q3TTE469f58
-
Fishnya
Alex
- Звідки: Мариуполь
Hum
похож на 5тд и его производные
похож на 5тд и его производные
-
DriverFirst
Member
- Звідки: Черкаси
завидуешь мне? у тебя такой машины нет.vbondarchyk: видос михельсона буквально НИОЧЕМ: почитай комменты и все поймешь (неизвестное кол-во капиталок, сервисных и малярных работ) - такие машины после службы такси уходят на авториа металлолом, т.к. все номерные агрегаты, кузовные детали и лкп там уже давно отличаются от заводских (на передней стойке водителя пластик уже давно не на своем месте держится, а на скотче или суперклее)![]()
-
Scoffer
Member
Hum
Та їх досить багато в історії з зустрічними поршнями було. Конкретно зі штангами - самий примітивний варіант родом з часів до першої світової. Гіфка для пояснення роботи:
Час від часу з'являються дивні типи, котрі намагаються видати таку конфігурацію за щось принципово нове і взагалі за технології космічної складності, за котрими майбутнє. Наприклад https://www.cnet.com/roadshow/news/radi ... t-reality/
Та їх досить багато в історії з зустрічними поршнями було. Конкретно зі штангами - самий примітивний варіант родом з часів до першої світової. Гіфка для пояснення роботи:
- спойлер

- спойлер


Час від часу з'являються дивні типи, котрі намагаються видати таку конфігурацію за щось принципово нове і взагалі за технології космічної складності, за котрими майбутнє. Наприклад https://www.cnet.com/roadshow/news/radi ... t-reality/
-
vbondarchyk
Junior
Именно поэтому в Корее городские авто на LPG прямо с конвейера идут (те самые сонаты, которые потом тут и чуть севернее под бензин назад переделывают): не воняет, выхлоп экологичный, добыча и очистка не такие вредные.mumu:Електрокари - це не про екологію загалом, а про екологію в мегаполісах, містах.
-
Scoffer
Member
vbondarchyk
LPG прекрасна тема якби хоч хтось випустив спеціалізовану машину під нього, розроблену з нуля. У тих же корейців балон займає увесь багажник
LPG прекрасна тема якби хоч хтось випустив спеціалізовану машину під нього, розроблену з нуля. У тих же корейців балон займає увесь багажник
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
Корейці зараз комунальний транспорт пересаджують на електро. І приватний транспорт також. 33% нових авто мають бути BEV (акумуляторні електрички) та FCEV (водневі) до 2030 року. Це той випадок, коли ціла країна кооперуючись з автовиробниками реально може пересадити значну частину транспорту з ДВС на електро. ПдКорея захищає та підтримує своїх автовиробників субсидіями, кредитами населенню та програмами співпраці, які в свою чергу використовують всі можливості.
по LPG по-іншому буде сильно малий бак, бо будь-якої форми його не зробиш. Опель також колись робив газові Зафіри, але там чи то форсунки були не дуже, чи що, не стала вона популярною.
по LPG по-іншому буде сильно малий бак, бо будь-якої форми його не зробиш. Опель також колись робив газові Зафіри, але там чи то форсунки були не дуже, чи що, не стала вона популярною.
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
Теж мені проблема, у тому ж Грандері залишок багажнику вмістить ємність багажника седана С-класу, і з такими ж їздять і не плачуть. А ті машини і є спеціалізованими, оскільки спеціалізація стосується лише типу палива для двигуна.Scoffer:LPG прекрасна тема якби хоч хтось випустив спеціалізовану машину під нього, розроблену з нуля. У тих же корейців балон займає увесь багажник
-
Alexsandr
Member
Из загадочного читал про них отзывы, у нас жрут дофига нашего газа.vbondarchyk:Именно поэтому в Корее городские авто на LPG прямо с конвейера идут (те самые сонаты, которые потом тут и чуть севернее под бензин назад переделывают): не воняет, выхлоп экологичный, добыча и очистка не такие вредные.mumu:Електрокари - це не про екологію загалом, а про екологію в мегаполісах, містах.
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
Фигня... У на бехеры без гололёда 3 тачки ухайдохают...
https://dumskaya.net/news/na-lyustdorfs ... -a-132741/
https://dumskaya.net/news/na-lyustdorfs ... -a-132741/
-
Scoffer
Member
Камер автоматической видеофиксации нарушений Правил дорожного движения (ПДД) в 2021 году должно стать в 10 раз больше, чем сейчас.
Об увеличении их количества заявил министр внутренних дел Арсен Аваков. Их число хотят довести до 500 и более. Расширятся функции новых камер.
Камеры начнут работать по всей Украине. Прежде всего в городах-миллионниках (Харьков, Одесса, Днепр, Львов), добавят их в Киеве и окрестностях.
Сейчас в Киеве тестируется фиксация нарушения правил движения и остановки на полосе для маршрутного транспорта. В 2021 году планируется тестирование фиксации запрета выезда на полосу встречного движения и проезд на запрещающий (красный, желтый, красный с желтым) сигнал светофора. Ожидается, что по результатам тестирования штрафы в 2021 году станут реальными.
В перспективе – автофиксация еще трех видов нарушений: неправильная парковка, движение по тротуарам, нарушение правил проезда ж/д переездов.
-
tcpdump
Member
Кто-то ф1 смотрит?
-
Scoffer
Member
tcpdump
А там ще є що дивитись? Як на мене, ФІА зробила все можливе, щоб вигравав самий багатий (читати як мерс)
А там ще є що дивитись? Як на мене, ФІА зробила все можливе, щоб вигравав самий багатий (читати як мерс)
-
tcpdump
Member
Scoffer
в целом да, но сегодня например не сложилось. да и завершение сезона в виде 2-3 гонок получилось весьма богатым на события
в целом да, но сегодня например не сложилось. да и завершение сезона в виде 2-3 гонок получилось весьма богатым на события
-
Fishnya
Alex
- Звідки: Мариуполь
tcpdump
лет 10 назад смотрел, щас чёт совсем скучно
лет 10 назад смотрел, щас чёт совсем скучно
-
murzik
Member
відеореєстартор порадьте, знайомому