Турбодвигли залишились лише на тих ринках де податки з літрів беруть. Бо літри двигла заважають. Не потужність, не викиди, це все не важливо. Головне - літри
Новини
Останні статті і огляди
Автотема: всё из мира авто-мото
-
Scoffer
Member
Для економічності і екологічності виявилось, що краще аткінсони ніж турбіни.
Турбодвигли залишились лише на тих ринках де податки з літрів беруть. Бо літри двигла заважають. Не потужність, не викиди, це все не важливо. Головне - літри
Турбодвигли залишились лише на тих ринках де податки з літрів беруть. Бо літри двигла заважають. Не потужність, не викиди, це все не важливо. Головне - літри
-
SergN
Member
- Звідки: Kyiv
Саме оподаткування літрів - це взагалі дурниця рівня старовинних підходів по оподаткуванню вікон чи балконів (непрямі методи виявлення "багачів").
У нас поки те ж саме по страхуванню (типу якась сімейновозка рівня Сієнни з 3.5л небезпечніша по створенню аварійних ситуацій, ніж RS4 2.9л чи якийсь затюнений развалюшин).
Вже давно можна оподатковувати окремо екологію (забруднення/викиди), окремо - "елітність" (податок на багатство у вигляді авто), окремо - страхові ризики... Але рівняти це все шляхом податку на об'єм - дурниця.
У нас поки те ж саме по страхуванню (типу якась сімейновозка рівня Сієнни з 3.5л небезпечніша по створенню аварійних ситуацій, ніж RS4 2.9л чи якийсь затюнений развалюшин).
Вже давно можна оподатковувати окремо екологію (забруднення/викиди), окремо - "елітність" (податок на багатство у вигляді авто), окремо - страхові ризики... Але рівняти це все шляхом податку на об'єм - дурниця.
-
Hum
Member
SergN
Налог на "элитность" маразм. Достаточно облагать гибким налогом в зависимости от уровня дохода. Чем доход больший тем больший % налога. Миллиардер все равно будет жить лучше остальных но самые бедные слои населения будут защищены. Страховые риски должны зависеть не от стоимости автомобиля, а от рейтинга безопасности при испытаниях этой модели автомобиля. Ну и растаможка должна зависеть не от бьема автомобиля, а от уровня выброса вредных веществ в атмосферу. Но это все возможно только в мире где царит логика т.е не у нас.
Налог на "элитность" маразм. Достаточно облагать гибким налогом в зависимости от уровня дохода. Чем доход больший тем больший % налога. Миллиардер все равно будет жить лучше остальных но самые бедные слои населения будут защищены. Страховые риски должны зависеть не от стоимости автомобиля, а от рейтинга безопасности при испытаниях этой модели автомобиля. Ну и растаможка должна зависеть не от бьема автомобиля, а от уровня выброса вредных веществ в атмосферу. Но это все возможно только в мире где царит логика т.е не у нас.
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
https://www.tupa-germania.ru/avtomobil/ ... hovku.html - вот к какой страховке нужно стремиться...
-
Scoffer
Member
Rabbit-kms
Навіщо, тобі нудно живеться?) Тоді вже одразу як в штатах: якщо в тебе в'їхали та все одно де, хоч поки ти стояв на платній парковкі, то відсотків на 50 абонплату на всякий випадок треба накинути. А то може тобі пороблено. Не страховій же страждати від цього
Навіщо, тобі нудно живеться?) Тоді вже одразу як в штатах: якщо в тебе в'їхали та все одно де, хоч поки ти стояв на платній парковкі, то відсотків на 50 абонплату на всякий випадок треба накинути. А то може тобі пороблено. Не страховій же страждати від цього
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
страховка должна стимулировать безаварийную езду! страховка должна стимулировать не катать свою попу на прадике по городу где и так места не очень... еще считаю что должны быть баллы за нарушения и они должны влиять на стоимость страховки, как и владение автомобилем у которого овер 200л.с. тоже + к стоимости страховки...Scoffer:Rabbit-kms
Навіщо, тобі нудно живеться?) Тоді вже одразу як в штатах: якщо в тебе в'їхали та все одно де, хоч поки ти стояв на платній парковкі, то відсотків на 50 абонплату на всякий випадок треба накинути. А то може тобі пороблено. Не страховій же страждати від цього
Вопрос автострахования в США усложняется в связи с тем, что в стране отсутствует общефедеральная система, регулирующая данную отрасль. Каждый штат самостоятельно занимается формированием требований, предъявляемых к страхованию автомобилей.
Впрочем, в этом плане все штаты можно разделить на 2 категории:
Независимо от того, кто виноват, причинённый вам ущерб покрывает ваша страховка (no fault). Такой тип страхования распространён в 12 штатах – во Флориде, Нью-Йорке, Мичигане и других.
Ответственность ложится на виновника аварии (по-английски это называется at fault). Так работают в 38 штатах, в том числе, в Калифорнии и Вашингтоне.
P.s. еще как нудно, было ТО от обьема мотора плясали, убрали ТО сделали страховку и тоже от обьема пляшем - прям дежавю... не шага в прогресс...
-
Hells Angels
Member
- Звідки: Кам'янець-Подільський
Rabbit-kms
штаты штаты..молотком разбили фару, разбитая фара стоит 500 баксов, франшыза 1к.. пойдет ли владелец в сраховую ?
штаты штаты..молотком разбили фару, разбитая фара стоит 500 баксов, франшыза 1к.. пойдет ли владелец в сраховую ?
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
а я шо за штаты начал? я вставил европу - мы ж в европу идем!
я за отвязать от обьема мотора, привязать к бальной системе наказаний за нарушения, к безаварийной езде, разделить между легковыми и джипами... сделать так чтобы выгодно было попу катать на небольших машинках и стараться в ДТП не попадать + не нарушать правила...
я за отвязать от обьема мотора, привязать к бальной системе наказаний за нарушения, к безаварийной езде, разделить между легковыми и джипами... сделать так чтобы выгодно было попу катать на небольших машинках и стараться в ДТП не попадать + не нарушать правила...
Востаннє редагувалось 08.12.2020 10:16 користувачем Rabbit-kms, всього редагувалось 1 раз.
-
Scoffer
Member
Hells Angels
Ну франшизу ти сам регулюєш на свій смак. Хоч починаючи з нульової.
З моєї точки зору велика франшиза це норм. Мені поки морочити голову зі страховими виплатами, то простіше самому замінити. А страховка для більш глобальних проблем.
Ну франшизу ти сам регулюєш на свій смак. Хоч починаючи з нульової.
З моєї точки зору велика франшиза це норм. Мені поки морочити голову зі страховими виплатами, то простіше самому замінити. А страховка для більш глобальних проблем.
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
в Європі ще місцевій владі платиш податок за свій автомобіль щороку, де об’єм двигуна враховується.
-
MexaHuK_DM
Member
- Звідки: Запоріжжя
Интересно, как связан объем двигателя и налоги? Налог, простите, на что? Человек купил дорогой автомобиль с большим объемом двигателя, в стоимость которого уже включены все сборы и поборы от государства, так же само как и в стоимость видеокарты входят все пошлины государству. То что люди ездят на таких двигателях - это их проблемы, как с обслуживанием так и расходом топлива. Они этими поборами хотят как-то бороться за экологию? Куда же направлены эти средства с побор? На новые саженцы деревьев?
Не логично ли каждый год мерить выхлоп автомобиля вне зависимости от объема двигателя и потом судить на сколько он токсичен? А то получается что условный пятилитровый экобуст будет платить в три раза больше налога чем условный жигуль-копейка или ушатанный дизель рено кенго, но иметь в три раза меньшую токсичность чем карбо-жигуль или убитый дизель.
Не логично ли каждый год мерить выхлоп автомобиля вне зависимости от объема двигателя и потом судить на сколько он токсичен? А то получается что условный пятилитровый экобуст будет платить в три раза больше налога чем условный жигуль-копейка или ушатанный дизель рено кенго, но иметь в три раза меньшую токсичность чем карбо-жигуль или убитый дизель.
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
логики тут искать нету смысла...
если у чела большой обьем то он может платить... вот и вся логика... а на экологию у нас клали болт с гайкой...
если у чела большой обьем то он может платить... вот и вся логика... а на экологию у нас клали болт с гайкой...
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
один з методів зменшення кількості автомобілів на дорогах. Шо в американців можна перейняти, так це смуги для автомобілів, в яких більше 2-х людей.
А з розвитком всяких функцій в автомобілях ввів би додаткову плату за пересуванням автомобілем, коли в салоні один водій більш як пів години без залежності від відстані, а в заторах тариф х2 за кожний десяток хвилин.
А з розвитком всяких функцій в автомобілях ввів би додаткову плату за пересуванням автомобілем, коли в салоні один водій більш як пів години без залежності від відстані, а в заторах тариф х2 за кожний десяток хвилин.
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
mumu
ну мы не автомобильная нация...
еще должна быть альтернатива, а с нашей то альтернативой пробки и имеем...
ну мы не автомобильная нация...
еще должна быть альтернатива, а с нашей то альтернативой пробки и имеем...
-
Alexsandr
Member
У нас это не работает. У нас такой миллионер будет получать еще и субсидию т.к. сидит на минималке. Машина, дом, все в оренде или дали покататься, деньги на заграницу, ну выиграл или подарили...Hum: Налог на "элитность" маразм. Достаточно облагать гибким налогом в зависимости от уровня дохода. Чем доход больший тем больший % налога.
Отправлено спустя 1 минуту 45 секунд:
т.е. в магазин только с женой ездить? За ребенком с соревнований не ездить вовсе, и туда не отвозить, ни в коем случае не посещать и не подвозить продукты, орудия труда и т.п.? Ну и скорость 100 для для тех у кого много денег, нужно под 160 и выше, так дешевле.mumu:один з методів зменшення кількості автомобілів на дорогах. Шо в американців можна перейняти, так це смуги для автомобілів, в яких більше 2-х людей.
А з розвитком всяких функцій в автомобілях ввів би додаткову плату за пересуванням автомобілем, коли в салоні один водій більш як пів години без залежності від відстані, а в заторах тариф х2 за кожний десяток хвилин.
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
Alexsandr
ну можна всім подарувати по автомобілю і забезпечувати щомісяця 50л палива. Ну ще заборонити ходити пішки, їздити на вело/електротранспорті, і тариф на громадський транспорт підняти в десятки раз. Заторів стане менше, їздити комфортніше буде, і природа так очиститься, що за місто виїжджати не треба буде.
ну можна всім подарувати по автомобілю і забезпечувати щомісяця 50л палива. Ну ще заборонити ходити пішки, їздити на вело/електротранспорті, і тариф на громадський транспорт підняти в десятки раз. Заторів стане менше, їздити комфортніше буде, і природа так очиститься, що за місто виїжджати не треба буде.
-
Scoffer
Member
mumu
Треба зменшувати не кількість, а концентрацію. Рішення для цього давно вигадали: там де багато концентрації, центр наприклад, вводиться платний в'їзд. Після чого різко розсосується як кількість бажаючих заїхати, так і кількість контор поселитись в центрі.
Відправлено через 4 хвилини 24 секунди:
Можна зонально. Чим далі в ліс центр, тим товще ельфи дорожче проїхати.
Треба зменшувати не кількість, а концентрацію. Рішення для цього давно вигадали: там де багато концентрації, центр наприклад, вводиться платний в'їзд. Після чого різко розсосується як кількість бажаючих заїхати, так і кількість контор поселитись в центрі.
Відправлено через 4 хвилини 24 секунди:
Можна зонально. Чим далі в ліс центр, тим товще ельфи дорожче проїхати.
-
Rabbit-kms
Junior
- Звідки: Южная Пальмира
а еще застраивать высотками и торговыми центрами, не стоить парковки, не развивать дорожную инфраструктуру...
кол-во автотранспорта зависит от плотности населения, концентрации в одной точке, а еще от качества общественного транспорта...
кнутом эффекта пряника не добиться...
кол-во автотранспорта зависит от плотности населения, концентрации в одной точке, а еще от качества общественного транспорта...
кнутом эффекта пряника не добиться...
-
Scoffer
Member
Rabbit-kms
Кнутом вирішується все.
Люди просто не приїдуть в ТЦ до якого ще по дорозі декілька раз заплатити треба. Після чого ТЦ сам собою переміститься в просторі в більш підходяще місце.
Відправлено через 9 хвилини 59 секунди:
А то у нас мода набудувати 40 торгових центрів в одному місці. І дуже бажано там де парковки і близько немає
Ніколи не помічали, що ТЦ або взагалі будь-які магази будують пачками однакових? Ну там 5 аптек вряд чи типу того. Це не співпадіння. Вони навмисно відкривають все не там де вільне місце щоб охопити більше місцевих жителів, а поряд з конкурентами. Серед наших продажників це вважається ефективним.
Кнутом вирішується все.
Відправлено через 9 хвилини 59 секунди:
А то у нас мода набудувати 40 торгових центрів в одному місці. І дуже бажано там де парковки і близько немає
Ніколи не помічали, що ТЦ або взагалі будь-які магази будують пачками однакових? Ну там 5 аптек вряд чи типу того. Це не співпадіння. Вони навмисно відкривають все не там де вільне місце щоб охопити більше місцевих жителів, а поряд з конкурентами. Серед наших продажників це вважається ефективним.
-
mumu
Member
- Звідки: Житомир
Rabbit-kms
Нью-йорк в центрі міста забанив будівництво парковок, навіть в офісних центрах нових забороняють будувати паркінги підземні і наземні. Тільки місця зупинок громадського транспорту, місця висадки/посадки пасажирів для таксі, місця відвантаження/завантаження для служб доставки.
Нью-йорк в центрі міста забанив будівництво парковок, навіть в офісних центрах нових забороняють будувати паркінги підземні і наземні. Тільки місця зупинок громадського транспорту, місця висадки/посадки пасажирів для таксі, місця відвантаження/завантаження для служб доставки.